tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Pierwsza Polka w kalendarzu Pirelli!
W sumie można to kwalifikować jako wydarzenie - czyli do Hyde Parku, ale pewnie pokażą się zdjęcia, a sprawa jest nowinką nowinek, więc daję do fotografii.

kobieta.wp.pl/ napisał/a:
Po raz pierwszy w legendarnym i prestiżowym kalendarzu Pirelli z nagimi modelkami, znajdzie się piękność z Polski. Na pustyni w Botswanie do zdjęć pozowała modelka i aktorka znana z filmów o papieżu - Małgorzata Bela!
Dla 31-letniej Beli to duże wyróżnienie. Do tej pory żadna Polka nie znalazła się w towarzystwie topowych modelek, m.in. Kate Moss, Heidi Klum i Naomi Campbell.
Bela pozowała z odsłoniętą piersią w strojach projektu m.in. Johna Galliano. Modelki, które pozują do kalendarza Pirelli otrzymują honorarium w wysokości ok. 20 tys. zł.
Jednak w tym przypadku liczy się prestiż. Ukazujący się od 1964 roku kalendarz Pirelli zawiera wysmakowane, artystyczne akty. Otacza go aura ekskluzywności. Otrzymują go VIP-y, w Polsce m.in. Jolanta Kwaśniewska, Kora.
Małgorzata Bela nie ogranicza się do prezentowania strojów i pozowania do zdjęć. W 2004 roku zadebiutowała w polskim filmie "Ono".
Grała w nim ciężarną dziewczynę, która rozmawia ze swoim nienarodzonym dzieckiem. I choć film nie spotkał się z uznaniem krytyki, został nawet określony "bełkotem", Bela została dostrzeżona i chwalona za debiut.
Kolejnym obrazem, w którym się pojawiła, był "Karol - Człowiek, który został papieżem". Zagrała Hanię Tuszyńską u boku Piotra Adamczyka.
Bela ma w swoim portfolio występy u najlepszych, zagranicznych projektantów mody. W Polsce wystąpiła nawet na pokazie u zapomnianego już Arkadiusza Weremczuka (Arkadius).
Małgorzata Bela ma niebanalną i intrygującą urodę, dzięki czemu jest rozchwytywana.
Z pewnością zachwyci w afrykańskiej sesji do kalendarza Pirelli. Zdjęcia wykona fotograf Peter Beard.
Tym samym Bela dołączy do topowych modelek i aktorek. Nawet Sophia Loren pozowała dla Pirelli.
Czy nasza piękna modelka i aktorka zapoczątkuje udział polskich dziewczyn w tym przedsięwzięciu? Jest prekursorką.

całość: LiNK


(Fot. AKPA)
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Na tym zdjęciu to na "piękność" na pewno nie wygląda o-|
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Eee tam "piękna" od razu.. :-P
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Rzekłbym, że piękna to ona nie jest.

 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Meggido, darowalbys sobie.
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
dzerry, zapomniałem, że jesteś uczulony na moją szczerość.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Meggido napisał/a:
na moją szczerość
Tu nie chodzi o szczerość. W gościach też pierdzisz na głos?

Mi się też ta kobieta nie podoba.
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Przepraszam, przesadziłem.
Ale szczerości z niewychowaniem nie myl.
Poza tym denerwuje mnie lansowanie i kreowanie różnych dziwnych ludzi na gwiazdy i cuda natury jeśli nie mają ku temu predyspozycji.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Meggido napisał/a:
dzerry, zapomniałem, że jesteś uczulony na moją szczerość.


Meggido, po pierwsze nie rozmieniaj na drobne slowo szczerosc. Ja bym to inaczej nazwal. Po drugie, nie interesuje mnie, czy jestes szczery, czy nie - ja i wiele innych osob nie chcialaby czytac takich rzeczy. Jesli nie rozumiesz o czym mowie, to przeczytaj jak trzy inne osoby wyrazily te sama opinie nikogo nie urazajac.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Meggido napisał/a:
Poza tym denerwuje mnie lansowanie i kreowanie różnych dziwnych ludzi na gwiazdy i cuda natury jeśli nie mają ku temu predyspozycji.
Mocno pomaga wyłączenie TV. Forum można poczytać, bo tutaj ostatnio nikogo nie lansujemy. Kiedyś próbowaliśmy Fafniaka, ale się nie udało.
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Jarek Dabrowski, TV nie oglądam, czasem radia słucham, ale i tam się to dzieje. Jakaś masakra...
dzerry, przeprosiłem wcześniej, bo rzeczywiście przesadziłem. :-B
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Faktycznie na załączonej fotce wyglada tak jakos ... niezdrowo :-? Jestem jednak pewien, że została wybrana nie bez powodu. Pewnie jak zdjęcia będą już gotowe to stanie sie jasne dlaczego. :-)
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Komputery cuda czynić umieją. ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
kristofo napisał/a:
wyglada tak jakos ... niezdrowo
Na wikipedii piszą, że ma 177cm wzrostu. Ciekawe jak u niej z BMI (czy aby nie ujemne). Nigdy nie zrozumiem, dlaczego lansuje się taki typ ciała/urody.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Meggido napisał/a:
Poza tym denerwuje mnie lansowanie i kreowanie różnych dziwnych ludzi na gwiazdy i cuda natury jeśli nie mają ku temu predyspozycji.
Ona akurat ma. Spełnia większość wymagań na modelkę wg obecnie wyznaczonych standardów. Oglądałeś kiedyś wybiegi i chodzące tam panie?
Nam się to może nie podobać, ale świat mody jest jaki jest i my tego nie zmienimy. Możemy mówić, że są za chude, za płaskie (a w "innej modzie" zbyt bogato wyposażone*), ale to nie zmienia faktu, że to nie ludzie ogladający wytyczają tę modę, lcz projektanci. A moda się zmienia... co jakiś czas. Patrz rubensowskie kształty :-P

Poza tym gust to gust. Każdemu podoba się co innego. Na szczęście, bo gdyby każdemu podobała się ta Pani, to statystycznie szanse na jej poderwanie zmalałyby drastycznie. A tak istnieją, przynajmniej iluzorycznie :evilsmile:

Wg mnie nie jest ona najpiękniejszą kobietą świata, ale czy Miss World taką rzeczywiście jest? Chodzi o to, żeby była zadbana i nie straszyła, miała uzębienie (a nie jak w średniowieczu - posiadanie 2 zębów w wieku 20 lat to wyznacznik piękna). Zaraz wkroczymy w temat, czy najpiękniejszy człowiek świata musi mieć 2 nogi i 2 ręce. A niby czemu ma mieć?
Piękno się zmienia i jest różnie postrzegane. Najważniejsze jest mieć piękną duszę i bogate serce!!!

* świat filmów "przyrodniczych" i całego świata z nim związanego
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Do tyrady trefa, dodam tylko, ze modelka to nie tylko wyglad, ale umiejetnosc pracy z fotografem i jeszcze to cos, co sprawie, ze "obiektyw ja lubi", co zupelnie nie ma zwiazku z uroda, wymiarami i kolorem wlosow.

Nie pasjonuje sie fotografia modowa, ani aktem, ale skoro wzieli ja do kalendarza Pirelli, to na pewno nie po to, zeby potem cos wyciagac w PS. Poza tym kalendarz Pirelli to nie jest kalendarz Mostostalu, czyli 12 rozneglizowanych panienek w zoltych kaskach, tylko jedno z najwazniejszych i zdecydowanie najbardziej prestizowe cykliczne wydawnictwo w tej dziedzinie fotografii.

 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
dzerry napisał/a:
kalendarz Mostostalu, czyli 12 rozneglizowanych panienek w zoltych kaskach
Masz taki? Chętnie odkupię :-P nawet jesli jest zeszłoroczny :evilsmile:

dzerry napisał/a:
Do tyrady

cytuję sjp:
Cytat
tyrada
1.
«długa mowa na jakiś temat, zwykle utrzymana w podniosłym stylu»

Jak to "utrzymana w podniosłym stylu". Przecież nawiązałem do twórczej i rozwijającej się dynamicznie przez ostatnie pięćdziesięciolecie "sztuki" kręcenia filmów przyrodniczych. Zachęciłem też do przemyśleń związanych z pięknem w rozumieniu posiadania wszystkiego tego, w co obecnie natura wyposaża człowieka (ręce, nogi... "musk").

No, ale fakt, takie mądrości zawarłem w poprzednim poście, że jestm pod własnym wrażeniem :evilsmile:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Wg mnie mało kto by wyglądał atrakcyjnnie jakby mu walnąć lampą na wprost prosto w oczy i na dodatek nie skorygować sinej skóry...

Tutaj macie więcej zdjęć:
http://images.google.com/...m=1&sa=N&tab=wi

A tak poza tym, to podoba mi się w krótkich włosach i jak ma bardziej dyskretny makijaż...
Np
[dwa pierwsze ze strony: http://film.onet.pl/ ]




[ze strony http://nymag.com/fashion/...a/malgosiabela/ ]

Wygląda na po prostu ładną dziewczynę, naturalną.
Ale w Pirelli i tak jej pewnie nie poznamy :-D
 
256mb  Dołączył: 26 Maj 2008
Meggido, pokaż fotkę kobiety, która według ciebie jest piękna.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
tref napisał/a:
Masz taki? Chętnie odkupię :-P nawet jesli jest zeszłoroczny :evilsmile:

A musi być Mostostalu?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach