Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Sam poczytaj, zanim wydasz opinie.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Maciej napisał/a:
Sam poczytaj, zanim wydasz opinie.

Ale milutki.
 
SpinDoc  Dołączył: 05 Paź 2008
Cytat
Użytkownicy przez długie miesiące poprzedzające premierę wyobrażali sobie, że dostaną mały aparat do szybkiej, codziennej fotografii - by móc robić zdjęcia wtedy, gdy ich lustrzanki leżą w szafie. Rzeczywistość zrewidowała te plany. Sigma DP1 nie uniknęła jednej z największych wad aparatów kompaktowych, czyli powolnego działania. Niestety, do szybkich reporterskich ujęć ten aparat się nie nadaje.
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=7529&p=7
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
dan napisał/a:
Ale milutki.
Nie rozumiem?

Fakt, nie miałem tego aparatu w ręku, ale marty145 też go nie miał. I tak samo jak On ma prawo wydać opinie pozytywną, ja mam prawo wydać opinię negatywną.
 
marty145  Dołączył: 06 Paź 2008
Maciej napisał/a:
dan napisał/a:
Ale milutki.
Nie rozumiem?

Fakt, nie miałem tego aparatu w ręku, ale marty145 też go nie miał. I tak samo jak On ma prawo wydać opinie pozytywną, ja mam prawo wydać opinię negatywną.


Strasznie jest Pan gburowaty jakiś, nie tak powinno wyglądać zachowanie na forum...
Ale do rzeczy: Lumix LX3 chyba spełnia kryteria i co wazne ma bardzo jasne szkiełko f 2
Jest przy okazji po prostu ładny (wiem wiem, de gustibus non disputandum est, ale mnie ta prostota bardzo pasuje).
 
SpinDoc  Dołączył: 05 Paź 2008
No i właśnie na niego padło. :mrgreen: Przemyślałem wszystkie plusy i minusy i się zdecydowałem. Jestem bardzo zadowolony, jedyny zarzut do niego może być taki, że pokrętło wybierania trybów chodzi dosyć luźno. Za wszelkie opinie dziękuję! :-B :-B


Pozdrawiam
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
marty145 napisał/a:


Strasznie jest Pan gburowaty jakiś, nie tak powinno wyglądać zachowanie na forum...
Ale do rzeczy: Lumix LX3 chyba spełnia kryteria i co wazne ma bardzo jasne szkiełko f 2
Jest przy okazji po prostu ładny (wiem wiem, de gustibus non disputandum est, ale mnie ta prostota bardzo pasuje).

Gburowaty? Zobacz jak Ty mi odpisałeś wcześniej.
 
SpinDoc  Dołączył: 05 Paź 2008
Jeszcze jeden review LX-3. http://www.lawrenceripshe...lx3-review.html

Dla potomnych. :-)
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Co w końcu przeważyło w stronę LX-3?
 
SpinDoc  Dołączył: 05 Paź 2008
Więc tak:
- niższa cena
- nieporównywalnie lepsza praca przy wysokich ISO
- znakomita konfigurowalność
- jaśniejszy obiektyw

Mam wymieniać dalej? ;-)

Chociaż wizualnie bardziej podobał mi się Ricoh, to jednak w kilku ważnych aspektach LX3 jest po prostu lepszy. Po zakupie i przetestowaniu aparatu wiem, że podjąłem dobrą decyzję... Mogę śmiało polecić zakup LX3 bo to jeden z najlepszych kompaktów na rynku(o ile nie najlepszy w tej chwili).
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
no to wszystko jasne.. udanych kadrów!
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
a taki zewnętrzny wizjer jak Ricoh, to ten LX3 ma gdzieś w opcji?
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
SQ6GIT, elektroniczny nie, optyczny tak, ale ponoc drogi..

wszelkim zainteresowanym Ricohem GX200 podam nowa cene za niego u mnie na PW. Teraz bedzie juz na prawde konkurencyjna ;-)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
ooops, czyli jak rozumiem ten dodatek w GX200 to nie tylko taki wizjer "fizycznie" zamontowany, ale też jakoś współpracuje z body?

ps. Adam, a na co się chcesz przerzucić po sprzedaży? Jeśli to nie tajemnica..
 
SpinDoc  Dołączył: 05 Paź 2008
dagio napisał/a:
no to wszystko jasne.. udanych kadrów!
A dzięki, dzięki... :-B

Napisz mi PW, ile będziesz wołał za GX'a. Być może będę miał chętnego.
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
To ja też już witam w gronie użytkwników LX-3. Pewnie i ja trochę pomogłem w wyborze. Dla osób chcących jeszcze kilka fotek z LX`a



 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
SQ6GIT, na coś z maleńką GO.. dlatego nie wiem czy się przerzucę.. dziś na mieście na przykład sprawił się świetnie :-D
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
dagio napisał/a:
dziś na mieście na przykład sprawił się świetnie :-D

Zobaczymy, zobaczymy... :-P
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Samp, zobacz na blogu po północy.. ale masz też 3 próbki inne (klik, większe):





Fotki konwertowalem na szybko na niemoim kompie, wiec jak wroce do Gdanska raczej sie bardziej przyloze..
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
O! Dagio, coś mi te kadry za bardzo Warszawę przypominały, jak na Gdańsk :P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach