Johanson  Dołączył: 28 Cze 2008
wielkie dzięki
jeżeli już odważę się wybebeszyć mojego Me S to zrobię to kiedy będę miał trochę więcej czasu, natomiast sam fakt, że zwykły śmiertelnik (domyslam się że nie jesteś wykwalifikowanym serwisantem sprzętu foto), może, z dobrym skutkiem dokonać takiej operacji napawa mnie radością, i zaczynam pozytywnie patrzeć na ten problem ;-)

jeszcze raz dzięki i niech twój ME S służy jeszcze długo tobie...twoim dzieciom.. i wnukom ;-)
 

Raziel  Dołączył: 06 Paź 2007
Oj i ja się pod podziękowania podpinam dejot...i mnie taka operacja czeka:) :-B
 
Kn0r3k  Dołączył: 08 Lip 2008
Odkopuję trochę... Mam brzydkie paprochy na samym środku matówki.
Powietrze ani żadne kombinacje z patyczkami higienicznymi, pędzelkami nie pomagają (paprochy pewnie siedzą po drugiej stronie :-/ ) i pojawia się problem.
Czy w Super-A z wyciąganiem matówki jest tyle samo zachodu co w Me-S? :->
Bożydar pisze, że matówka nie jest wymienna, a na forach są różne (i czasami sprzeczne) informacje :-/
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Jeśli wewnątrz na środku pod pryzmatem od zewnętrznej krawędzi matówki jest śrubka malutka, to przytrzymuje ona blaszkę, która z kolei trzyma matówkę. Odkręcasz, zdejmujesz blaszkę i matówka jest wolna. Tak jest przynajmniej w Program A, a jest on konstrukcją bliźniaczą do Super A.
 
pikolo  Dołączył: 06 Gru 2006
jutub albo gogle napewno ci pomogą tutaj jest filmik dla kadziesiątki http://www.youtube.com/watch?v=YqZCjT-jr1s , trzeba tylko poszukać .
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
pikolo
Kn0r3k napisał/a:
Czy w Super-A z wyciąganiem matówki jest tyle samo zachodu co w Me-S?
 
Kn0r3k  Dołączył: 08 Lip 2008
Znalazłem jeszcze coś takiego
W Me-S nie ma tych śrubek, w SuperA są... Więc chyba spróbuję w ten sposób.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach