kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
10 bardzo ładnie i dobrze zrobione, podoba mi się.
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
1, 2 i szególnie 10 podobają mi się. Konwersja do B&W jak dla mnie bardzo dobra. Na kolejnych fotach trochę może trochę za duże ziarno. Dawaj kolejne zdjęcia :-D
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
no przykolejnym wolaniu trzeba je bedzie troche zneutralizowac ;-) bo dla mnie tez troche za duze :->



moze trzebaby tego Trixa w Rodinalu 1:100 zamiast 1:50 moczyc...?


EDIT

No to teraz z troche innej beczki.
dosc znacznie "popsute" i wyszedl taki pseudo hdr ;-)

sam nie wiem co o nim sadzic wiec chociaz wy sie wypowiedzcie :-P

14)
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Generalnie podoba mi się 14, ale chyba bardziej by mi pasowało, gdyby niebo było bardziej naturalne - bez tego sztucznego blasku słońca.
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
kndr, akurat ten blask jest prawdziwy :-P
masz na mysli to ze granica miedzy niebieskim niebem i biala poswiata slonca jest za ostra?
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
motaba_virus napisał/a:
akurat ten blask jest prawdziwy

heh :)

motaba_virus napisał/a:
masz na mysli to ze granica miedzy niebieskim niebem i biala poswiata slonca jest za ostra?

Tak, chyba to sprawiło na mnie wrażenie nienaturalności :)
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
kndr napisał/a:
Tak, chyba to sprawiło na mnie wrażenie nienaturalności :)

no wlasnie probowalem to zwalczyc, ale mi sie nie udalo w taki sposob zeby to jakos logicznie wygladalo :-/
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Dół zdjęcia jest ok ale góra nie do przyjęcia. Ponadto z lewej strony kadru wkrada się jakiś słup, który burzy ideę.
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Hm jak dla mnie przekombinowana ta obróbka ale to ja tylko widac
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
kulten, no wlasnie ta gora troche problemow mi przysporzyla :-/ ciezko cos z nia zrobic zeby pasowalo do dolu i wygladalo w miare...
ale jeszcze pokombinuje moze sie uda cos zrobic :->
Serafion, ja zwykle tez takiej mocnej obrobki nie lubie ale tu mi jakos pasowala to postanowilem sprobowac ;-)

[ Dodano: 2009-01-27, 21:38 ]
kulten, a chodzi ci o ten z samego brzegu czy ta latarnie?


Moze nowa porcja zdjec skloni was do wypowiedzi ;-)
tym razem nie przesadzalem z obrobka :-P

15)


16)


17)


18)


to na razie tyle, moze niedlugo bedzie kolejna porcyjka (jak bedziecie niegrzeczni :evilsmile: )
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Trochę na siłę te ostatnie zdjęcia, zbyt przypadkowe. Przyznaję, że nie należą one do mojego ulubionego kierunku w fotografii i dlatego być może w nie dość dostateczny sposób nie potrafię ich docenić.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Nie czuję zdjęć 15-18. Chyba najdłużej zatrzymałem się nad 17 - tutaj duża doza przestrzeni spowodowała moje zaciekawienie. 15 - poza ostrością, nie czuję takich fotek. 16 - oprócz geometrii nic nie widzę, 18 - to samo, geometria i nic więcej dla mnie.
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
hm... w 15 pewnie macie racje, ja jako ze znam osobe na zdjeciu i pamietam sytuacje to potrafie sobie dopowiedziec do tej fotki cos czego na niej nie widac i to moja przewaga dla was pewnie niespecjalna fota :->

w 16, 18 faktycznie chodzi glownie o geometrie, takie mam ostatnio zboczenie, ze szukam symetrii/geometrii dookola, najwyrazniej nie jest to najlepszy pomysl (ale kiedy ja sie powstrzymac nie moge :-P )

17 tu przestrzen i pustka (tak tej przestrzeni, jak i lawki, ktora z natury powinna sluzyc czlowiekowi) gra głowna role...

wiec przynajmniej tyle pocieszenia ze mniej wiecej potrafie pokazac o co mi chodzilo :mrgreen:
a to ze temat kuleje to juz szczegol :-P ;-)

dzieki panowie za komentarze :-B
 

baqers  Dołączył: 10 Kwi 2008
szkoda że w 15 żubr tak wystaje. Albo cały albo w ogóle jak dla mnie ;-)

za to 16 na plus dla mnie :-) :-B
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
Jako ze watek ostatnio poczul sie opuszczony i przymiera glodem, postanowilem jeszcze was postraszyc moja "tworczoscia" :-P

na poczatek stolecznie:

19)



20)




21)



i jescze dwa, ktore lubie wlasciwie nie do konca wiem dlaczego :

22)



23)



teraz juz mozecie sie pastwic ;-)

EDIT:

jako ze poprzednia seria nie sklonila nikogo do komentarza to wrzucam cos jeszcze...
no napiszcie cos nie badzcie tacy :-P

24)


25)


26)


27)


no chociaz napiszcie ze beznadziejne ;-)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Kurcze, taka dość rozstrzelona seria.. :-)
Poważnie - może lepiej jakąś spójną serię zapodawać?
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
no rozstrzelona bo na jeden temat to mi sie nigdy nie udaje wiecej niz 1 zdjecia zrobic zeby bylo chociaz warte obrabiania ;-)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
motaba_virus napisał/a:
no rozstrzelona bo na jeden temat to mi sie nigdy nie udaje wiecej niz 1 zdjecia zrobic zeby bylo chociaz warte obrabiania

no to wydaje mi się, że za mało zatem poświęcasz czasu jednemu tematowi a raczej przypadkowo cykasz - spróbuj jeden temat ciągnąć, prosty najlepiej - np. "ludzie na przystankach", "zakochani", albo co.. :-)
oczywiście łatwo mi radzić, jak ja sam nie zawsze temu hołduję.. ale czasem to robię, może częściej powinienem.. :-)
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
mozliwe ze tak jest, bo jak dzierze aparat w reku i widze ze cos jest potencjalnie dobrym kadrem (oczywiscie najczesciej pozniej okazuje sie ze niekoniecznie :-P ) to nie potrafie odpuscic bo "nie na temat"
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
BW ciekawe - fajnie obrabiasz. Kadry też przemyślane. Dobrze sie ogląda i podoba się

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach