dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Ładowarka BC-700
Kurcze coś ostatnio posucha na rynku z tymi ładowarkami, może ktoś ma taką zbędną, ale sprawną. Chętnie przygarnę.
Moja wyzionęła ducha, a te które mam, ech szkoda gadać.
Ewentualne oferty proszę na PW.





------------ mod edit -----------------------

Przestrzeganie Regulaminu Giełdy jest obowiązkowe.
W drodze wyjątku cały wątek nie wyleciał w kosmos.

---------------------------------------------------------------
 

rjan  Dołączył: 18 Mar 2008
Może lepiej od razu BC900: https://www.hurt.com.pl/?o=shpp&i=3864 ?

Mam i sobie bardzo chwalę :-)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
No właśnie - co się stało z BC-700 na Allegro? Właśnie miałem kupić... a tu lipa. :-|
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
dybon napisał/a:
Kurcze coś ostatnio posucha na rynku z tymi ładowarkami,


No właśnie też mnie to zastanawia... na allegro jeszcze miesiąc temu po wstukaniu BC-700 w szukajke co najmniej jedna strone obecnie jedna szt. w niezbyt atrakcyjnej cenie ;-)

[ Dodano: 2008-10-17, 22:26 ]
Ja jedną zepsułem po powrocie z wakacji, podłączyłem nie ten zasilacz co trzeba :evilsmile:
Na szczęscie wymienili w ramach gwarancji ;-)
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
rjan napisał/a:
Może lepiej od razu BC900


Z przesyłką pewnie ze 150zł, liczyłem na BC700 w okolicach 50 :).

[ Dodano: 2008-10-17, 22:39 ]
siwyyy77 napisał/a:
Ja jedną zepsułem po powrocie z wakacji, podłączyłem nie ten zasilacz co trzeba :evilsmile:
Na szczęscie wymienili w ramach gwarancji ;-)


Jakoś jeszcze nie miałem śmiałości skorzystać, ale nie omieszkam :)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Wątpię, żeby ktoś chciał sprzedać. Taka ładowarka zawsze się przyda... :-)
 

user  Dołączył: 27 Mar 2008
to jak do 50 chcesz to moze cuś takiego: https://www.hurt.com.pl/?o=shpp&i=1258 moze i nie BT-x00 ale jak za taka cene to spoko..
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
A ja wiem, dużo ludzi wysprzedaje się ze sprzętu, pewnie ładowarki też mają, i nie wiedzą co z nimi zrobić.
Ja czekam dalej na oferty.

PS. W między czasie leci Troja na TVN

[ Dodano: 2008-10-17, 22:49 ]
user napisał/a:
to jak do 50 chcesz to moze cuś takiego: https://www.hurt.com.pl/?o=shpp&i=1258 moze i nie BT-x00 ale jak za taka cene to spoko..


Cena może i spoko, ale mam podobną ładowarkę i nie daje ona takiej kontroli nad akumulatorkami jak BC. CZYTAJ: na BC mogłem robić po 400 fot, na innych moich ładowarkach nie mam pewności czy aparat się włączy :evil: .
 

rjan  Dołączył: 18 Mar 2008
user napisał/a:
to jak do 50 chcesz to moze cuś takiego: https://www.hurt.com.pl/?o=shpp&i=1258 moze i nie BT-x00 ale jak za taka cene to spoko..

Oj, nie nie. Właśnie taką zastąpiła mi BC900. Ta ładowarka występuje pod różnymi markami. Swego czasu kupiłem ją na allegro z kompletem energizerów 2x00mAh za 60PLN. Niestety różne rzeczy potrafiła wyczyniać, np. nie ładować do końca lub przeładować akumulatory (nagrzewała tak, że można było jajecznicę smażyć). Oczywiście nie zdażało się to często, ale trudno jej było zaufać. Dodatkową wadą jest ładowanie 2 lub 4 ogniw, co jest uciążliwe jeśli ma się zabawki dla dzieci na 3 baterie :)
 

user  Dołączył: 27 Mar 2008
mnie jeszcze nie zawiodla.. ale nie twierdze ze nie masz racji rjan, kupujac ja sugerowalem sie innymi forami i tam ludzie polecali.. a enloopy na niej ladowane pozwalaja na jakies 500-600 zdjec w k200.. ale nie namawiam skoro chcesz cuś niewątpliwie lepszego..
 

MiQ27  Dołączył: 17 Wrz 2007
Skoro na Alledrogo nie ma...
Ładowarka procesorowa z rozładow. i pomiarem pojemności BC-700
http://batimex.pl/towar.a...u=104&menu2=105
Wprawdzie dostawa 2 tyg. ale firma raczej solidna.
 
incosgnitos  Dołączył: 21 Sty 2008
Panowie, proponowanie BC-700 w cenach 120 zeta i wyżej mija się z celem, skoro BC-900 jest w tej cenie lub taniej...
BC-700 obecnie tylko jedna na alledrogo za 129 + 10 przesyłka
BC-900 od 119 zeta

np. tutaj z zestawem adaptorów za 136 z przesyłką http://allegro.pl/item455...lcd_zestaw.html
 

mic_kas  Dołączył: 11 Kwi 2008
tą z adapterami ja posiadam... Jak najbardziej polecam... :mrgreen:

aczkolwiek Kosztuje niespełna 3krotność ceny którą Ty podałeś :]
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
ja mam bc700.. ale nie sprzedaję na razie.
Super ładowarka :)

i jak dla mnie bc900 nie opłaca się kupować tylko dlatego, że ma większą moc prądu ładowania.
To co jest w starszej wersji w zupełności wystarcza.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Dalej czekam, może jednak komuś zawadza?
 
incosgnitos  Dołączył: 21 Sty 2008
YellowLabel napisał/a:
i jak dla mnie bc900 nie opłaca się kupować tylko dlatego, że ma większą moc prądu ładowania.
To co jest w starszej wersji w zupełności wystarcza.
Skoro cena ta sama to dlaczego się nie opłaca... przecież prąd ładowania można chyba sobie ustawiać 200, 400, itd
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Pytałem w jednym z większych wrocławskich sklepów sprzedających wcześniej BC-700 na Allegro. Powiedzieli, że BC-700 jeszcze będzie - następna dostawa niestety dopiero za ok. miesiąc...
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
incosgnitos,
teraz tak.
Ale bc700 kosztowała 69zł (za tyle ją kupiłem)
a bc900 grubo ponad 100zl
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
dsk napisał/a:
Powiedzieli, że BC-700 jeszcze będzie - następna dostawa niestety dopiero za ok. miesiąc...


Czyli czekamy na kontener z chin, więc jest nadzieja że pojawią się na rynku. Nie mniej jednak dalej czekam na oferty...
 

Arczibandit  Dołączył: 25 Maj 2007
dybon bc 700 nie dysponuję, ale w szafie kurzy się u mnie niejaka MW798 czyli Super Deluxe Universal Ni-Cd Battery Charger :mrgreen: :





Jest w pełni sprawna, choć na jednym ze slotów widać wyciek "alkaliów" czy czegoś w ten deseń... trzeba by było przeczyścić, ale to kosmetyka.

Ładuje chyba wszystkie typy akumulatorów: AA/AAA, R14, R20, 9V i płaskie baterie typu "guzik" :)

Dodatkowo ma wbudowany tester poziomu naładowania (chyba na 3 slotach) + diody wskazujące proces ładowania. Oczywiście nie jest tzw. ładowarka procesorowa więc nie wyłącza się sama i ładuje wszystkie baterie tak długo jak włączone jest zasilanie.

W tym samym czasie można ładować do 6 "paluszków" i 2 x 9V. Prąd ładowania 180mA dla ogniw a'la 1,5V, 20mA dla 9V i 10mA dla baterii płaskich.

Jakbyś był zainteresowany daj znać.

Urządzenie dedykowane jest dla ogniw typu Ni-Cd i w związku z tym nie jestem tylko pewien czy na 100% będzie współpracować z ogniwami Ni-MH... może ktoś bardziej zorientowany się wypowie...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach