dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
potrzebuje wsparcia...
Siedzac przed komputerem, czekajac na nowe wpisy na forum (nie zebym byl uzalezniony, po prostu nie mam nic do roboty ;-) , po wypiciu dwoch piw dostalem nalego ataku kataru. Potrzebuje was, byscie razem ze mna wierzyli, ze to ptasia grypa, a nie alergia na piwo. Moge na was liczyc?

dz.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
to salmonella.... piwem ja piwem...!!!!!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dzerry, mam nadzieję, że to tylko drobny katar, ale gdybyś przez przypadek zaczął pisać testament, to mógłbyś powiązać mnie z tą 85/2. Pamiętaj - zawsze Cię lubiłem i życzę Ci jak najlepiej (wolisz chryzantemy czy wieńce?).
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
dzerry, nie ma czegoś takiego, jak alergia na piwo. Jeśli ktoś Ci mówi, że jest, to zmień lekarza. Jeśli już, to jest alergia na forum.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
... chryzantemy złociste w półlitrówce po czystej stoją na fortepianie iii nie podlewa ich (piiiii) niiikt ...

(apsik)

Możnaby ewentualnie przyjąć, że zaraziłeś się od mnie czego w związku z postawionym pytaniem Ci (nie)życzę :) Na wszelki wypadek prosze jednak nie czytać tego co pisze, bo moje literki mogą być zarażone :) Ewentualnie prosze je w pierwszej kolejności poddać kwarantannie - np. sześciopak Żywca podawany przed, po i zamiast posiłku dobrze im zrobi :mrgreen: :-B

Przed użyciem skontaktuj się z proboszczem, strażakiem albo wielki ptakiem
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
sołtys napisał/a:
sześciopak Żywca

Prawie jak piwo mowisz? A ja myslalem, ze jestes dobrym kolega. A teraz dzieci wyciagajcie zeszyciki i piszcie, Soltys jest.... ;-)

dz.

[ Dodano: 2006-10-24, 23:37 ]
Michu napisał/a:
to mógłbyś powiązać mnie z tą 85/2

Michu, nie byloby sprawy, gdyby nie to, ze ta 85'ke do stopki tak tylko dla picu dalem, zeby byc bardziej cool na forum. Chcialem dac do stopki FA 85/1.4, ale wrodzona uczciwosc mi nie pozwolila.

dz.

[ Dodano: 2006-10-24, 23:40 ]
Jarek Dabrowski napisał/a:
Jeśli już, to jest alergia na forum


Jak juz na lozu smierci te ostatnie slowa sprzedaje, to ci powiem, ze od ciebie, to liczylem na cos bardziej blyskotliwego ;-) alergia na forum, phi. I co sie niby na to bierze? Canonizeryne?

dz.

[ Dodano: 2006-10-24, 23:41 ]
Fafniak napisał/a:
to salmonella.... piwem ja piwem...!!!!!
Monopola mi wlasnie zamkneli. To juz koniec.

dz.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach