mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Niemy, chyba Cię rozczaruję....

o tym też było na forum ;-)

http://pentax.org.pl/view...ighlight=#71752

obawiam się, że forum zaczna byc jak ksiąga "I ching" ["i cing"] - są tutaj odpowiedzi na wszystkie pytania :-D
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
mygosia napisał/a:
Niemy, chyba Cię rozczaruję....

o tym też było na forum ;-)


Nie tam nie rozczarowałaś mnie. po za tym napisałem więcej rzeczy niż jest na wikipedi więc kolejne informacje :mrgreen:
I własciwie już pomijając fakt tych ich rodzajów uprawiania sexu drażnienia sobie genitaliów itp. ciekawy jest sam rozwiązywania problemów w zupełnie inny sposób niż ich jak bliscy bracia - te zwykłe szympansy.
Kto mi powie więc dlaczego ludzie chętniej rozwiązują problemy wojną?
może umiejętność mówienia? Bonobo nie mówią tylko działają :lol:
i znów Niemy pisze o mówieniu (ale "Niemy" to tak z przekory :-P )
 

DDspeed  Dołączył: 03 Wrz 2007
mygosia, to raczej jak poradnik młodego skauta :-)
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
Widzieliście kiedyś "króla lwa"? Jeśli mnie pamięć nie myli było tam cmentarzysko słoni.
Skąd wziął sie pomysł cmentarzyska słoni?
Właściwie nie dziwie się że ludzie tak nazwali te miejsca, bo istnieją one na prawde. Te cmentarze jednak nie powstają dlatego że słonie instynktownie wyczuwając śmierć gromadzą sie w jakiś określonych miejscach. Choć słonie mają coś w rodzaju kultu zmarłych (tj. rozpoznają kości członków swojego stada i gdy napotkają je na swojej drodze zatrzymują sie przy nich i ch***), nie Tworzą umyślnie cmentarzy.
Po prostu stare słonie, gdy wypadnie im ostatni garnitur zębów mają oczywiste problemy z przeżuwaniem roślin. Starsze osobniki udają się więc np. na bagna gdzie mogą zjadać rozmięknięte części roślin i tam doczekują kresu swojego żywota...
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
O! To dla Ciebie ciekawostka?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
plwk, to było nawiązanie do poprzedniej strony - sądzę, że prawie wszyscy i większość kobiet ma kłopoty z dobraniem właściwego rozmiaru. :-) i kształtu.
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
mygosia, a ciekawe... ciekawe, wielce intrygujące:
1. Najważniejsze: właściwy rozmiar
2. Przymiarka
3. Obwód
4. Miseczki
5. Podskocz
6. Załóż bluzkę
:oops: ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Raczej z dostępnoscią wszystkich rozmiarów.
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
No jak kogo stać to do gorseciarki może chodzić.
Z ciekawości zobaczyłem kto pierwszy nosił staniki.. oczywiści greczynki.. Ci grecy to wszystko wymyślili...
Jeśli dziewczyny macie problem z doborem stanika to wyobraźcie sobie co mają powiedzieć te kobiety które mają uczulenie na sztuczne materiały? no już nie mówiąc o rajstopach
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Niemy napisał/a:
co mają powiedzieć te kobiety które mają uczulenie na sztuczne materiały

Albo medycy uczuleni na lateks.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
albo kobiety uczulone na lateks :evilsmile:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W tym przypadku to można powiedzieć, że nie ma tego złego ... :mrgreen:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
@plwk,
jak to nie ma tego złego

miałem na myśli oczywiście kobiety-lekarzy, uczulone na lateks :oops:

nie wiem o czym myślałeś
wcale, a wcale 8-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
O czym ja mogłem myśleć? :roll:
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
Apropo uczulenia na ten lateks o którym nikt nie myślał to chyba jednak pan ma gorzej... pani odzielona jest chodziaż cienką bo cienką ale jednak warstwą... wydzieliny :evilsmile:
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Na wypadek uczulenia na lateks to są akcesoria poliuretanowe. Choć nie wiem, czy dla lekarzy też jest taka opcja.
 

qndzio  Dołączył: 30 Wrz 2008
Musi istnieć opcja ze względu na wymóg użycia rękawiczek przy wielu zabiegach i czynnościach u lekarzy, lekarzy dentystów, weterynarzy, pielęgniarek, analityków medycznych, itp. słowem szeroko pojętej medycyny. W razie uczulenia na lateks używa się rękawiczek winylowych :mrgreen: (przykładowy sklep z rękawiczkami) Ale osobiście mi nie leżą i do tego dziwnie pachną dlatego wolę latexxx :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
qndzio napisał/a:
osobiście mi nie leżą i do tego dziwnie pachną


tak jakby lateks był szczególnym przypadkiem cudownej perfumerii :-)

Chanel no5 :-P się zachciewa w rękawiczkach :-)
 

qndzio  Dołączył: 30 Wrz 2008
Tiaaa :-P Osobiście wolę to lateksowe Chanel z pudrem niż winyl. Dziwny jakiś jest :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach