afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
Polowanie na Baobaba
Witam wszystkich : ) Piszę tego posta w imieniu mojej koleżnki, która zajmuje się wystrojem wnętrz. Poszukiwane zdjęcie dorodnego Baobaba. Jeżeli ktoś miał przyjemność fotograficznie obcować z tym pięknym drzewem i jest zainteresowany przedstawieniem swojej pracy szerszemu gronu odbiorcow proszony jest o kontakt.

:-B

albo dwa, w cieniu baobaba

+

fotka w jak najwiekszej rozdzielczosci, baobab ma urosnac do ok. 3 m : )
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Hmmm.... Mam na parapecie 4 wysiane rok temu baobaby, ale... mam wrażenie, ze gdyby je koleżanka w kwiaciarni pokazała niezłą antyreklamę by sobie zrobiła:-((( Wydaje mi się, że temperatura 20 stopni która obecnie u mnie na parapecie panuje jest dla tych roślinzdecydowanie zbyt niska.
 

babylock  Dołączył: 23 Maj 2007
Marek Wyszomirski napisał/a:
Hmmm.... Mam na parapecie 4 wysiane rok temu baobaby, ale... mam wrażenie, ze gdyby je koleżanka w kwiaciarni pokazała niezłą antyreklamę by sobie zrobiła:-((( Wydaje mi się, że temperatura 20 stopni która obecnie u mnie na parapecie panuje jest dla tych roślinzdecydowanie zbyt niska.


No to zamieść zdjęcie swoich, ja wrzucę swoje i porównamy które potężniejsze.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Marku, photoshopem je, photoshopem... ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
PiotrR napisał/a:
Marku, photoshopem je, photoshopem...
E tam photoshopem. Raynoksem je, raynoksem :-)
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Na Raynoxa to już trochę za duże - mają od 10 do 30cm wysokości. Ale - naprawdę nie prezentują sie w sposób zasługujący na robienie im zdjęć. I jestem skłonny bez sprawdzania uwierzyć Babylockowi, że jego baobaby potężniejsze.
 

babylock  Dołączył: 23 Maj 2007
Marek Wyszomirski napisał/a:
Na Raynoxa to już trochę za duże - mają od 10 do 30cm wysokości. Ale - naprawdę nie prezentują sie w sposób zasługujący na robienie im zdjęć. I jestem skłonny bez sprawdzania uwierzyć Babylockowi, że jego baobaby potężniejsze.


No dobra rozśmiesze wszystkich moim "potężnym" baobabem.

 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tak jak się spodziewałem - gdzieś tak z 5x większy od największego z moich:-)
 

babylock  Dołączył: 23 Maj 2007
Właśnie sprawdziłem, dokładnie 1,5 roku temu nabyty został na ale gro. Wiele nieprzespanych nocy w walce z przędziorkiem czy jakąś inną bestią. Dlatego taki łysy od dołu. Jak na rośline pustynną to strasznie dużo wody żłopie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach