Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie próbuj zmieniać tematu F A S Z Y S T O.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Za Nikonem przemawia synchro błysku i animacje na wyświetlaczu, więc Jarek szanse się wyrównują
hehe animacja na LCD zamiast SR dobra zamiana, dobre porównanie
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
o przepraszam, używam wyrafinowanych, orginalnie podrobionych perfum krajowej produkcji - nie mają najmniejszego prawa kojarzyć się z japonią :evil:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
tanią nagonką i wojną systemową.
A może jednak tanią wojną i nagonką systemową? Tanja to miła dziewczyna :-P .
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
fotopentax napisał/a:
To w takim razie nasuwa się pytanie po co kupować taką lustrzankę jak można kupić cyfrę typu bridge, czyli aparat przyspawany na stałe do obiektywu.

Wysokie ISO, szybkość aparatu, AF - to pierwsze trzy rzeczy, które przychodzą mi do głowy.

Jeszcze fizycznie większa matryca, co przekłada się np. na szumy. Jak na razie tylko Sony zrobiło kompakt z matrycą APS-C. We wszystkich innych są mniejsze.
 

Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
sołtys napisał/a:
Michu napisał/a:
tanią nagonką i wojną systemową

a nie będę pokazywał palcem kto ostatnio wyciął temat, który pachniał czymś podobnym :-P :-P :-P


Właśnie, wykastrowany został tak dobrze zapowiadający się wątek :-P :-P

A odnośnie Nikona - zerknijcie na http://www.nikond40.pl/ następnie Menu, później nr 6 - testy i opinie. No i tam jest co ? Zobaczcie sami, nie będę zdradzał.

Z

PS.: Podpowiedź - piję do fo***s w sprawie testów K100D.
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Zbigniew napisał/a:
A odnośnie Nikona - zerknijcie na http://www.nikond40.pl/ następnie Menu, później nr 6 - testy i opinie. No i tam jest co ? Zobaczcie sami, nie będę zdradzał.

Byłem tam niezaleznie od Ciebie :mrgreen: - według mnie duuuuużo lepszy jest tekst w "danych technicznych", zwłaszcza ostatni akapit.... (uwaga - ostatni akapit w oknie początkowym - bez przewijania tekstu)
Pomijając fakt braku danych technicznych w "danych technicznych", dziwi mnie, że zaakceptowali taki tekst.

Pozdrówka
Marucha
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
Zbigniew napisał/a:
sołtys napisał/a:
Michu napisał/a:
tanią nagonką i wojną systemową

a nie będę pokazywał palcem kto ostatnio wyciął temat, który pachniał czymś podobnym :-P :-P :-P


Właśnie, wykastrowany został tak dobrze zapowiadający się wątek :-P :-P

A odnośnie Nikona - zerknijcie na http://www.nikond40.pl/ następnie Menu, później nr 6 - testy i opinie. No i tam jest co ? Zobaczcie sami, nie będę zdradzał.

Z

PS.: Podpowiedź - piję do fo***s w sprawie testów K100D.


heh... zresztą ksiazka, ktora dodają do D40 przy kupnie byla takze wspoltworzona przez Fotopolis, wiec... :)
A moze test K100d wypadł za dobrze i teraz go troche "weryfikują"... ;)
Tymbardziej, ze to taki okres (przed swietami), ze Nikon liczy na duza sprzedaz D40, wiec nie w smak by bylo, jakby jakis tam Pentax wypadł za dobrze w pierwszym polskim teście i ludzie go kupowali zamiast D40....

Pytałem znow o test K100D - odpisano, mi ze powinien byc w przyszlym tygodniu :mrgreen: heheheheh.... troche juz tych terminow bylo...
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Ciekawe czy zdaza przed DPreview
http://forums.dpreview.co...thread=21001206
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
pxm napisał/a:
Pytałem znow o test K100D - odpisano, mi ze powinien byc w przyszlym tygodniu heheheheh.... troche juz tych terminow bylo...
wychodzą z założenia, że lepiej późno niż wcale. Pokaże się przy okazji wycofywania aparatu z produkcji i też będzie dobrze (czarny humor białego człowieka)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Apropo testów. To, co na Optyczne.pl zrobiono z Nikonem D50 woła o pomstę do nieba.
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
Michu napisał/a:
Apropo testów. To, co na Optyczne.pl zrobiono z Nikonem D50 woła o pomstę do nieba.


heheheh...tez wlasnie czytalem :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Fani Nikona mocno się popluli :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Apropo testów. To, co na Optyczne.pl zrobiono z Nikonem D50 woła o pomstę do nieba.
wrzućcie link do konkretnego miejsca - bo nie mogę znaleźć miejsca plucia się nikonowców. Czy chodzi o to: LINK ? A w sumie niedużo się spóźnili z testem, no raptem kilkanaście miesięcy.... ;-)
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
A na fotopolis.pl druga czesc testu Nikona D40.... No cóż...
Coraz bardziej jestem ciekaw czy test kasetki sie w ogole ukaze i jak podsumuja ten sprzecik... :lol:

I cytat z podsumowania:

"Sugerowana przez Nikona cena zestawu z obiektywem AF-S Nikkor 18-55 mm 1:3.5-5.6 GII ED i podręcznikiem "Radość fotografowania" to 2499 PLN, całkiem przystępna. Można się liczyć, że w propozycji sklepów internetowych będzie ona jeszcze trochę niższa. W porównaniu z ceną Pentaksa K110D kształtującą się na poziomie 2600 - 2700 PLN, czy Olympusa E-400 około 3200 PLN testowany nikon może okazać się przebojem rynkowym."

Chyba im sie pomylil K100D z K110D, bo za 2600-2700 to mozna miec, ale wlasnie tego pierwszego...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
pxm napisał/a:
nikon może okazać się przebojem rynkowym
jeśli ktoś potrzebuje szkieł manualnych... srikon-canometria odpada
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
tref napisał/a:
pxm napisał/a:
nikon może okazać się przebojem rynkowym
jeśli ktoś potrzebuje szkieł manualnych... srikon-canometria odpada


To był cytat z podsumowania testu z Fotopolis :mrgreen:

Im napisz ;-)

Mnie tylko mierzi fakt, ze maja czas na Nikona, a K100D maja w dupie i mimo wielu zapytan ludzi o ten test w dalszym ciagu go nie i trace wiare, ze w ogole bedzie... (mimo iz pisali, ze jest ukonczony)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
pxm napisał/a:
(mimo iz pisali, ze jest ukonczony)
przecież jest żałoba narodowa i listonosze strajkują - nie poganiaj ludzi, jeszcze dwa, trzy miesiące i się ukaże ;-)
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref napisał/a:
pxm napisał/a:
(mimo iz pisali, ze jest ukonczony)
przecież jest żałoba narodowa i listonosze strajkują - nie poganiaj ludzi, jeszcze dwa, trzy miesiące i się ukaże ;-)

jak tylko pokaże się następca kasetki to napewno zamieszczą ten test :mrgreen: nie ma co goście obiekywni jak cholera :evil: Ale wiecie co wcale mnie to tak naprawdę nie martwi jak to się mówi więcej szkiełek dla nas 8-) jak dla mnie jak ktoś chce to i nikonem D15 może focić, toż to podobno wolny kraj ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
tomecki napisał/a:
nikonem D15 może focić, toż to podobno wolny kraj
oczywiście, można robić nawet XGZ-HGW1D2E3F z lampą LLU-44, podobno najważniejsze są zdjęcia, a nie aparat

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach