tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref napisał/a:
podobno najważniejsze są zdjęcia, a nie aparat

jasne, tylko ja z pożyczonym zenitem nie byłbym wcale taki tego pewien :mrgreen:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
2499 :mrgreen: Niezly zart :)

Aparacik bardzo ciekawy, bo maly, a ma wiele zalet lustrzanki. Tak, tak - niektorym przeszkadzaja (duze) wymiary lustrzanki (nie mi, zeby nie bylo! :-P ). No np. mojej dziewczynie przeszkadzaja... :-P Ale podoba sie jej mala GO, szybki AF, w pelni uzywalne ISO800, ostrzenie na matowce itp. A to wszystko w puszeczce wielkosci kompakta.

Uwazam, ze mozna kupic ten sprzet swiadomie :-) O szpanie lustrzankami to ja nie slyszalem jeszcze, wiec nie wiem skad te glosy, ze beda go kupowac ludzie dla nobilitacji. Natomiast mozna chyba stwierdzic, iz powieksza sie grupa laikow-niepasjonatow, ktorzy sa przekonani, ze im drozszy aprat beda posiadali, tym lepsze zdjecia zaprezentuja swoim znajomym na plaskim telewizorze ;-) Znam takich :mrgreen: Nawet nie probuje wyprowadzac ich z bledu :mrgreen:

Moja konkluzja do testu:
Za 1500 polece go mojej lubej :-)
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
Wracajac do nie pojawiania sie testu K100D na fotopolis :mrgreen:

cytuje:

"Powod jest prosty. Dziennikarz piszacy dla ten tekst nie wywiazal sie z terminu. Wczesniej na skutek awarii komputera stracil wszystkie zdjecia i tekst i teraz pisze wiekszosc rzeczy od nowa. Wiemy, ze duzo osob czeka na ten test i tez jestesmy wkurzeni na ta sytuacje. Mozemy jedynie przeprosic."

A wiec nie mozemy miec pretensji do nich o brak testu, bo piszą od nowa...
Gratuluje profesjonalnego podescia DZIENNIKARZA do sprawy i nie zrobienia kopii bezpieczenstwa chocby na wartej 50gr plycie CD...
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
pxm, IMHO dziwnym trafem po świętach ów pismak dane z kompa odzyska ;-) tylko czy jeszcze kogoś ten test zainteresuje, nie ma co pełen profesjonalizm :evil:
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Patrzcie no, a ja nigdy nie wyłączam komputera, nie zapisawszy wcześniej wyników pracy na pendrive'ie. Właściwie z lenistwa. Szlag by mnie trafił, gdybym miał drugi raz robić to samo. :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
pxm napisał/a:
"Powod jest prosty. Dziennikarz piszacy dla ten tekst nie wywiazal się z terminu. Wczesniej na skutek awarii komputera stracil wszystkie zdjecia i tekst i teraz pisze wiekszosc rzeczy od nowa. Wiemy, ze duzo osob czeka na ten test i tez jestesmy wkurzeni na ta sytuacje. Mozemy jedynie przeprosic."

czyli jest jak mówiłem - nie była to kwestia publikacji, bo sami przyznają, że nie ma co opublikować :!: Pisanie od nowa na podstawie wspomnień, a w gruncie rzeczy zdjęcia testowe robią od początku - bzdura z tą publikacją. Powiedzcie, że miałem rację pisząc tyle postów o niemożliwości niemocy publikacji, gdyby test był gotowy - no powiedzcie!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Tak sie sklada, ze ten tekst o awarii kompa jest prawdziwy... tylko czy byl na dysku tam tekst o K100D to nie wiem...

Pzdr
Spinner
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
A tak BTW przypomniało mi się jedno powiedzenie, pasujące do powyższej sytuacji:
"Prawdziwi twardziele nie robią backup-ów"
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
tref napisał/a:
pxm napisał/a:
"Powod jest prosty. Dziennikarz piszacy dla ten tekst nie wywiazal się z terminu. Wczesniej na skutek awarii komputera stracil wszystkie zdjecia i tekst i teraz pisze wiekszosc rzeczy od nowa. Wiemy, ze duzo osob czeka na ten test i tez jestesmy wkurzeni na ta sytuacje. Mozemy jedynie przeprosic."

czyli jest jak mówiłem - nie była to kwestia publikacji


Tref, jesli wierzyc w to co piszą to byla to kwestia publikacji testu, ktory pozniej przepadł...
Teraz piszą test od nowa. Zreszta niewazne, nie zmienia to faktu, ze testu K100D jak nie bylo tak nie ma.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Zobaczcie jaki on jest wielki ;-)
http://img469.imageshack....age=400dzu6.jpg
P.S. Myślę że jednak kasetka lepiej by wypadła
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
czy fotografując Canonem, zawsze trzeba używac kasku?
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
czy fotografując Canonem, zawsze trzeba używac kasku?
trzeba być w kasku i jeszcze pasami przypięty.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tomecki, czarnuchu, jak szybko Ty się zmieniasz...
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Odzczekuje wszystkie moje pdśmiehujki z 400D wczoraj miałem okazję się nim bawić z przypiętym gripem i wcale nie ma tragedii, powiem więcej nie jest żle w porównaniu z kasetką, a nawet może i lepiej :oops: (ale mnie zaraz powyzywacie)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
No Tomecki - tak więc domyślam się, że kupujesz 400D. Trochę będziemy tęsknić za Tobą, ale najważniejsze jest Twoje szczęscie. To od kiedy znikasz z naszego forum?
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
wszystko wszystkim ale C dla mnie? :mrgreen: niepasuje :mrgreen: no chyba że tam jakiś jedendemarek ;-)
P.S. Tak łatwo nie dam się z tego forum usunąć!!!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Fak.
Ty - to może idź pooglądać Nikony?
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
no chyba że tam jakiś jedendemarek

Mi też tylko jedynki sie podobają. reszta to straszne brzydale.
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
Dziś w pewnym małym sklepiku miałem przyjemność macać D40 niestety przez bardzo krótką chwilę. Szczęśliwie miałem przy sobie ukochaną KaSetkę. Udało mi się tylko ustalić 3 rzeczy
1. Maleństwo to takie że nie bardzo wygodnie się trzyma; k100d też jest mały ale już mniejszej lustrzanki nie powinno się robić. D40 być może pasuje do damskich torebek :-?
2. AF nikona z kitowym obiektywem to tragedia jakaś; chodzi mi o szybkość. Porównałem oba aparaty i wygląda na to że D40 potrzebuje około 2x więcej czasu na ostrzenie niż k100d :shock: (bubla jakiegoś mieli czy co?). Jest to właściwie tak długo ile potrzebuje mój c**** s2 is. Aby sprawdzać af celowałem na wyciągniętą dłoń później na odległą ścianę i znów na dłoń. Jest za to bardziej cichy
3. Wizjer D40 wydał mi się mniejszy ale (o zgrozo!) jaśniejszy :shock: :evil: . No i gdzie jest ta legendarna jasność wizjerów Pentaxa? Troszku mnie to zbulwersowało czy aby moja Ka Setka wybrakowana jakaś nie jest. Jak tylko będę nieopodal marketu dla idiotów to zamierzam porównać jeszcze raz k100d z konkurencją. :-x

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach