matth  Dołączył: 21.04.2008
Wybiorę się, chyba nic mi nie wypadnie :->

opiszon  Dołączył: 29.01.2008
matth, a zaświadczenie od proboszcza masz :-P
(wiem, wiem, że w zeszłym roku nie trzeba było)

ja tam nie narzekam, że robiłem w ZG, 2 soboty, za 100zł

przynajmniej się do Zielonki przejechałem - dawno nie byłem w tamtych okolicach

opiszon, no w zielonej nie mogłem, bo mi jeden weekend nie pasował.. Zaświadczenie wezmę, proboszcz ma u mnie dług wdzięczności :-D ;-)

matth, trzeba było powiedzieć, bym cię na listę wpisał
widziałem że trochę osób tak zrobiło :-|
choć wykłady ciekawe były
nie uważam, tak jak czasami słychać takie głosy, że to czas zmarnowany
akurat wg mnie, to całkiem ciekawie spędzone 9h zajęć było (w sumie ok 4.5h wykładów w każdy dzień + przerwy)

opiszon, dzięki, ale to nie w moim stylu :-) Z góry wiedziałem, że drugi weekend mi odpada więc się nawet nie zapisywałem.

matth napisał/a:
opiszon, dzięki, ale to nie w moim stylu :-)

no i chwali się :!: :-)

arturo.c  Dołączył: 17.04.2008
Będzie kurs w Opolu. Zapisy do końca stycznia 2010 roku - więcej informacj na stronie Diecezji Opolskiej: http://www.diecezja.opole...Itemid=36&ed=19

Niestety nie wiem ile kosztuję, ks. Rudolf Pierskala odpisał tajemniczo, że koszt kursu zostanie podany na pierwszym spotkaniu.
Spotkań ma być 3. Trzeba mieć dwa zdjecia no i pisemne podanie potwierdzone podpisem przez swojego Księdza Proboszcza.
Jak długo jest ważny kurs (zaświadczenie) też nie udało mi się ustalić.

A może ktoś był w poprzednich latach w Opolu na takim kursie i ma więcej informacji?

dlugas1982  Dołączył: 07.11.2008
A czy osoba świecka, może się zapisać na taki kurs?
Czy w ogule uzyska pisemne podanie podpisane przez "swojego" proboszcza?bo przecież skoro niewierzący to nienależy do żadnej parafii

Tak sobie teoretyzuje tylko ;-)

dlugas1982, świecki != niewierzący ;-)

arturo.c  Dołączył: 17.04.2008
Dowiedziałem się że, musi być koniecznie pisemne podanie (uzasadnienie zgłoszenia na kurs) o przyjęcie na kurs liturgiczny potwierdzone podpisem przez swojego Księdza Proboszcza.

Podoba mi się stwierdzenie w nawiasach: uzasadnienie zgłoszenia na kurs. Już widzę minę mojego Proboszcza wypisującego albo podpisującego upoważnienie :-)

deckard  Dołączył: 01.02.2008
dlugas1982, świecki == nieksiądz

dlugas1982  Dołączył: 07.11.2008
Niełapcie za słówka:)

Chlapnełem gafe :evil: ,

Chodziło o osobę niewierzącą, niekoniecznie mnie :evilsmile:

marucha  Dołączył: 22.04.2006
arturo.c napisał/a:
Dowiedziałem się że, musi być koniecznie pisemne podanie (uzasadnienie zgłoszenia na kurs) o przyjęcie na kurs liturgiczny potwierdzone podpisem przez swojego Księdza Proboszcza.

W Krakowie nie trzeba czegoś takiego. Przynajmniej tak było kiedyś...

Sianko  Dołączył: 26.12.2009
A jak jest w Rzeszowie orientuje sie ktoś trzeba taki kurs,aby robić fotki na ślubach?i czy sa takie kursy organizowane w Rzeszowie?

Sianko napisał/a:
trzeba taki kurs,aby robić fotki na ślubach?

od kilkunastu lat, jest to wymóg w całej Polsce

a że dotychczas rzadko było to sprawdzane, to inna sprawa

Preacher  Dołączył: 17.11.2009
Kolejne szkolenie w Legnicy nie trzeba zaświadczeń od proboszcza, ja już się zapisałem

Kolejne szkolenie dla fotografujących i filmujących celebracje liturgiczne w diecezji legnickiej
Po raz kolejny zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu dla osób fotografujących i filmujących celebracje liturgiczne w naszej diecezji. Kurs taki odbędzie się dnia 13 III 2010 r. (sobota), w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II w Legnicy, przy par. MB Królowej Polski na os. Kopernika w Legnicy (pl. Kard. Wyszyńskiego 1)

Początek spotkania o godz. 10.00. Zakończenie ok. godz. 13.30.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 8 III br. (poniedziałek) na adresy:
duszpasterski@diecezja.legnica.pl; media@diecezja.legnica.pl, lub telefonicznie pod numerami telefonów: 076 72 44 111, 076 72 44 152 - w godzinach od 9.00 - 13.30; fax: 076 72 44 101; bądź tradycyjną drogą pocztową pod adresem: Legnicka Kuria Biskupia, ul. Jana Pawła II nr 1, 59-220 Legnica z dopiskiem "Kurs foto i video"

Prosimy o dotrzymanie terminów zgłoszeń, z uwagi na konieczność przygotowania odpowiedniej liczby materiałów dla uczestników a potem stosownych zaświadczeń i identyfikatorów. Opłata wynosi 100 zł i będzie można ją wnieść w dniu i miejscu odbycia kursu.
Zapraszamy
Wydział Duszpasterski Legnickiej Kurii Biskupiej

xolox  Dołączył: 11.10.2008
Ktoś się wybiera na kurs w Opolu ?

marwin13  Dołączył: 30.12.2009
Witam!
Gdyby ktoś z terenu Diecezji Sosnowieckiej był zainteresowany, to kuria w Sosnowcu organizuje kurs dla dla fotografów:
http://www.diecezja.sosno...d=3819&Itemid=1

Dzwoniłem tam dzisiaj rano - koszt 50 zł.
Zgłoszenia można wysyłać e-mailem.

Michał  Dołączył: 24.09.2006
10 kwietnia (sobota) kurs w Pelplinie .. Pewnie się na niego wybiorę..

jungli
[Usunięty]
01-02.03 Gdynia

Jak ktos bedzie sie zbieral, to prosze na PW, moze razem jakos przetrwamy...

pozdroofka

Skocz do: