dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Maciej, napisz mu żeby się nie martwił, bo weźmiesz za tę samą cenę aparat w takim stanie jak jest, "as is" i sam będziesz się martwił naprawą, w Polsce. Powiedz, że to ukłon w jego stronę i dodaj, że jeśli przy takiej uprzejmości z Twojej strony nie zechce przesłać dokładnie tego aparatu z aukcji, to wystawiasz negatywa i zgłaszasz sprawę gdzieś tam (bo przecież wygranie aukcji to jest jakaś umowa, prawda, którą złamał? przypominam sobie te historyczne samochody czy jachty po 100 zł, bo komuś się zera pomyliły - sądzili się wtedy)...

Powodzenia!

[ Dodano: 2008-11-05, 02:45 ]
A że pewnie aparatu jednak i tak nie sprzeda - cóż, raczej trzeba być na to gotowym, bo się jednak nie zanosi...
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Pytanie - jeśli rzeczywiście jest zepsuty, to ile kosztowałaby naprawa?
*puf*

 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Czy Ultrona 35/1.7 widać w wizjerze?
Mam okazję wymienić na to szkło swoje 35/2.5.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
1.7 ma niski kontrast, jesli lubisz 2.5 za "zyletowatosc" to nie bedziesz zadowolony.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Z osłona widać. Bez jeśli już to minimalnie.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
alkos napisał/a:
1.7 ma niski kontrast, jesli lubisz 2.5 za "zyletowatosc" to nie bedziesz zadowolony.


Ta żyleta też ma swoje wady, mianowicie winietuje, czego po f2.5 aż w takim stopniu się nie spodziewałem.

Dzerry, a Ty czego obecnie używasz pod m6?
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
karmazyniello napisał/a:
używasz pod m6

jeśli mogę się wtrącić - polecam ogromnie 35/2 IV...
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Kosmo napisał/a:
polecam ogromnie 35/2 IV...
Tia. bez chwili wahania zamienilbym swojego wojtka...

karmazyniello napisał/a:
Dzerry, a Ty czego obecnie używasz pod m6?
Skopara 35/2.5 wlasnie. Czy ja wiem, czy tak bardzo winietuje? Wg mnie nie bardziej niz inne 35ki, ktore uzywalem. Tutaj wszystko jest ze Skopara - pełne kadry. http://jarekorlowski.art.pl/category/paryz/
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Jupiter 50/2 który podpinam do Zorki 4 jest fenomenalny. Lepiej sobie radzi z abberacjami i ma lepszy kontrast niż moja 50/1.4 Nikkora :shock:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach