diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
  Zaduszki
tych ludzi to normalnie *******!
piękna pogoda - slonce swieci, cieplutko
Swieto!!!! na groby by wartalo isc
a umnie w pracy ze 30 osob klebilo sie przed otwarciem marketu, tlum na sklepie, kolejki do kas
:evil: :evil: :evil: :evil:

---
Edit: nie omijajmy zabezpieczenia przeciwwulgaryzmowego poprzez wstawianie kropek!!!!
Samp
 

babylock  Dołączył: 23 Maj 2007
U mnie to wisiała groźba, że do pracy przyjdziemy.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
ja niestety jestem...
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
diplodok napisał/a:
Swieto!!!! na groby by wartalo isc

nie każdy jest chrześcijaninem / osobą wierzącą , czyż nie?
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
diplodok napisał/a:
tych ludzi to normalnie *******! Swieto!!!! na groby by wartalo isc

Przykro mi, ale pretensje możesz mieć jedynie do swojego pracodawcy. Jak mam do wyboru zakupy i wizytę na grobach (bo trzeba) wybieram zakupy. Nie robię tego na złość, czy przeciw komuś ale dlatego że mam taką możliwość. Gdyby sklepy były dziś zamknięte pomyślałbym o innym sposobie na spędzenie kilku godzin. :-B Co do mojego podejścia do świąt wszelakich - to twierdzę że święta są wtedy kiedy my tego chcemy (to chyba cytat z "Ediego"). Statystyki akcji znicz i kolejki w sklepach przed Bożym Narodzeniem tylko mnie w tym utwierdzają ;-)
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
vertiico, 90% podobno jest
Enzo, mnie tez jest przykro 8-)
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Diplodok, to jak to działa? Podobno prawnie zakazany jest handel w takie święta, o ile nie wykonuje go sam właściciel sklepu? Jak to właściwie teraz jest, że chleba kupić nie można, a telewizor tak?... O.o
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
2 listopada nie jest swietem
wczoraj wszystko bylo zamkniete
ale widac ludzie maja uzaleznienie od marketow bo jak tylko sklep jest zamniety to na nastepny dzien oglupiale dzikie tlumy z szalenstwem w oczach biegaja miedzy regalami :evil:
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
pn - piątek w pracy.
sobota - sklepy zamknięte.

To powiedz mi diplodok, kiedy oni mają zrobić zakupy jak właśnie nie w niedzielę, po święcie?
Jak masz żal, że musiałeś przyjść do pracy to trzeba było albo wziąć dzień wolnego albo zmienić pracę :P
nie wyżywaj się na ludziach, którzy po prostu przyszli kupić jedzenie. .

(co innego, gdy mówimy o sklepach odzieżowych lub centrach handlowych gdzie to własnie w takie dni, rodzina z dziećmi, zamiast na spacer to idzie na 5godzinne przebieranie w bluzkach)
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Cytat
nie wyżywaj się na ludziach, którzy po prostu przyszli kupić jedzenie

w saturnie?
*puf*

 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
aaaaa widzisz.
To zmienia postać rzeczy diametralnie. Nie wiedziałem gdzie pracuje diplodok.

Jakoś market mi się skojarzył ze spożywczakiem :P
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
YellowLabel, rozumie chleb, mleko bo braknie
ale lazenie z dziecmi po sklepie i ogladanie lodowek i telefonow (szczegolnie w taka pogode i bylo nie bylo dzien swiateczny) doprowadza mnie do ***
katolicy cho**** z siatkami ze zniczami
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
YellowLabel napisał/a:
pn - piątek w pracy.

Cały dzień? od 7 rano do 21??? Jakoś nie chce mi się wierzyć. Przyczyna dzisiejszego "najazdu" na sklepy jest inna - to IMHO uzależnienie od handlu, od galerii itp. Ot, taki sobie konsumpcjonizm :-P
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
diplodok, oczywiście w tym się z Tobą zgadzam! :-B

Paweł Szkup, widzę po ojcu jaki zmęczony przychodzi po pracy. Jest kierownikem budowy. Czyli na dobrą sprawę fizycznie nie pracuje(tylko chodzi po budowie i jeździ samochodem między jedną a drugą), nadzoruje innych. Ale pracując od 7 do 16 przychodzi do domu jako jeden wielki flak.
Aż żal mi go nieraz prosić, gdy mam coś do załatwienia po południu i potrzebuję jego pomocy.

Ale co do naszego konsumpcjonizmu to nie sposób się nie zgodzić. Wystarczy iść do galerii jakiejś i zobaczyć te tłumy :P
Może akurat teraz społeczeństwo tego potrzebuje :)
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
Cytat
katolicy cho**** z siatkami ze zniczami

:-? To według Ciebie siatka ze zniczami czyni człowieka katolikiem?
diplodok, nie wyżywaj się na katolikach tylko dlatego że masz kiepski dzień.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
Eustachy, sam jestem katolikiem... i to raczej dosc konserwatywnym
bylo to powiedziane z przekasem - chodzilo mi o to ze z nich tacy katolicy jak ze mnie nieprzymierzajac nikonowiec :-P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Panowie, odpuście sobie. Jak macie takie rzeczy pisać to lepiej jakbyście poszli na spacer - choćby na cmentarz.
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Czy ktoś mi wyjaśni, czemu sklepy rtv agd, a nawet spożywcze są otwarte (co do jednego) w godzinach pracy tych, co mają w nich robić zakupy??? Mam na myśli godziny od 9:00 do 14:00 (żeby nie było niejasności - niektórzy zaczynają pracę później, a niektórzy wcześniej i dzięki temu mogą wcześniej skończyć). Ja rozumiem, że pracownicy wcale nie mają ochoty codziennie pracować popołudniami zamiast z rana, ale pracodawca i tak trzyma sklep otwarty do 21:00, czasami dłużej, a w tych godzinach dużego utargu chybam nie ma? Czy jest? Zawsze mnie to dziwiło.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
pawelek-79, a na świecie żyją tylko ludzie pracujący?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
diplodok napisał/a:
a umnie w pracy ze 30 osob klebilo sie przed otwarciem marketu, tlum na sklepie, kolejki do kas

Khem khem....
Myśmy z Sołtysem też odwiedzili Saturna i poznaliśmy diplodoka, ale to było w tzw. międzyczasie między spacerem, a pociągiem :oops:
8-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach