Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Trochę nie wtenczas ;-) , ale pochwalę się fotą z jesieni z Doliny Baryczy, nad stawem Jamnik udało mi się upolować dwie gęgawy:
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
color - bardzo udane polowanie. Pogratulować!
 

kwrom  Dołączył: 17 Lis 2009
Color, :-B :-B dwa bo dwie sztuki
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
W pobliżu mojego okna rośnie stara lipa, którą ZGK regularnie przykasza, bo obawiają się jej wywrotki. W rozwidleniu starych konarów jest niewielka dziupla. Wieśka zauważyła, ze tam od czasu do czasy znika bogatka. Dzisiaj się zaczaiłem z trzysetką (tylko z ręki, z podpórką). Upolować tam "wlot" sikorki to wyższa sztuka. Ładują się tam bezpośrednio z lotu, bez hamowania. Udało się jednak zrobić - przy pomocy pułapki ostrości - gdy wyskoczyła po nakarmieniu małych. Pierwsza fotka to cała klatka, a druga to oczywiście wycinek.

 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
powalos Świetne :-B
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Tomek B., :oops:
 
ZbyszekO  Dołączył: 20 Paź 2010
Przepraszam, że ośmieliłem się udostępnić swoje wypociny.
Sowy uchate vel uszate, chwilowo zamieszkały w ogrodzie.
https://drive.google.com/open?id=1cTdvW5rfoIR1-XGtt2tA0baoYCZGsyQA
https://drive.google.com/open?id=1Nf7hH0UsAL0ILfeM9fTBc1HhZDIPU3n9
https://drive.google.com/open?id=1YH8lqfC00sjpPE61CHkPfcghcZVh5JBJ
Oczywiście to są cropy z większych zdjęć. Robione K-3II z Sigmą DG APO 120-400.
 

majtek  Dołączył: 16 Cze 2011
Color, piękna formacja bojowa.
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ładna rodzinka :-B
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
plwk, dziękuje . Teraz mały konkurs piękności
młode łabędzie

czy młode gęsi

które młode ptaszki są piękniejsze :evilsmile:
 
KasiaMagda
[Usunięty]
idzi, piękne !
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
idzi, Brzydkie! (kaczątka) :-P
 
Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
Idzi, bardzo fajne ujęcia.
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Prorok, dziękuję , zaleta codziennego bycia w lesie czyli w pracy ;-)
 
Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
Nie wiem jaki charakter ma Twoja praca, ale takie codzienne obcowanie z naturą to piękna sprawa.. Gratuluję.
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Prorok napisał/a:
Nie wiem jaki charakter ma Twoja praca, ale takie codzienne obcowanie z naturą to piękna sprawa.. Gratuluję.

Z pewnością piękna sprawa przy dobrej pogodzie. Jeżeli to obcowanie musi się odbywać bez względu na pogodę, to już może być mniej pięknie. Piszę to jako mieszkająca w bloku właścicielka dwóch psów.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Po niedzielnym odkleszczaniu nie zazdroszczę aż tak , jednak wolał bym chodzić po lesie niż siedzieć tu gdzie siedzę, mimo, że z okna widzę ośnieżoną Babią Górę. No dobra, teraz nie widzę bo pada śnieg i słońce świeci :mrgreen:
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Prorok,
Prorok napisał/a:
Nie wiem jaki charakter ma Twoja praca,
Wg powszechnie znanej opinia morduję lasy wycinając je w goły pień . Leśnik ze mnie drań i złoczyńca co Puszczę Białowieską wyciął w pień , podobnie jak drzewostany świerkowe w Izerach w latach 80 tych . Wszystko to z niepohamowanej chęci zysku . Nawet pieniądze ze sprzedaż drewna po huraganie który nawiedził Kaszuby w 2017 roku nie zaspokoiły żądzy posiadania. :evilsmile:
Z uwagi ,że dodatkowo zajmuję się edukacją leśną i ogarniam portale społecznościowe to tego typu teksty czytam co dzień. Przepraszam ale musiałem trochę odreagować. Pracuję w nadleśnictwie jestem leśniczym choć tak naprawdę to bardziej ogrodnikiem bo zajmuję się głównie hodowlą sadzonek drzew i krzewów leśnych dla mojego i ościennych nadleśnictw, przeznaczonych do odnowień i zalesień. W zasadzie codziennie jestem w lesie i praktycznie nie wyjmuję aparatu z auta. Dlatego kupiłem Pentaxę z uwagi na solidność aparatów i jak do tej pory się nie zawiodłem. To tyle :-B
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
idzi, ty zachłanny złoczyńco! :shock:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach