DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
:oops:

Ramki muszę zmienić.

No kurcze, bardzo się cieszę, że się podoba. Ostatnio szukam ujęć i myślę, jak ukazać ludzi, by niosło przesłanie.

Dzięki! :-D
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Naprawde ciekawe zestawienie. Dobrze przekazuje twój pomysł.
 

volender  Dołączył: 15 Wrz 2008
Mój kościół!

DrEwNiAK, Ty z mistrzejowic jesteś?
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Jestem :-o


W Częstochowie byłem ze szkołą (od dzisiaj, no czoraj, byłą) na pielgrzymce. O 14 mieliśmy Drogę Krzyżową, postanowiłem zrobić mały reportaż, nigdy czegoś podobnego nie próbowałem. Wklejam i numeruję Ri gdzie "i" należy do naturalnych/{0}. :->


R1.


R2.


R3.


R4.


R5.


R6.


R7.


R8.


R9.


R10.


R11.


R12.


R13.


R14.


R15.


Może trochę za dużo tu zdjęć, lecz to reportaż, niektóre jako pojedyncze są zwykłe, dlatego całość ukazuję. Nikt nie pozował!

Pozdrawiam!
 

Alojzy N.  Dołączył: 30 Kwi 2008
R1 i ładne, i zaciekawia. Pani w żółtej kurtce to wychowawczyni?

Reszta snapszotowa jak dla mnie.

Zawsze mnie cholernie bawiły przedmaturalne modły na Jasnej Górze. :D
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Pani od angielskiego ;-)
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Wyróżnił bym R9 i R14 na R1 odciął bym górę z dachem.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
na pewno lepsza seria niz zazwyczaj sie oglada z wycieczek - rozesmiana postac/postaci na tle budynku/gory/strumyka/itd. itp.
wczoraj wieczorem pierwszy raz ogladalem, to jakos mi nie pasowaly, ale dzisiaj juz wygladaja lepiej, chociaz popracowalbym nad wyjsciem z tlumu, troche to wyglada tak, jakby tluszcza Cie porwala i nie mogles sie wyrwac z ludzkiego potoku. kadry udane, masz oko, ale trzeba sie czasem wyindywidualizowac z rozentuzjazmowanego tlumu :)
mam nadzieje, ze sie dostatecznie zrozumiale wyrazilem :)
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Dzięki za wyczerpującą opinie. Rzeczywiście, szedłem wśród tłumu, starałem się tam znaleźć sytuacje inne niż skojarzone z modlitwą. ;-)
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
Z ostatniej serii zrobiłbym większą selekcję w tym zamęcie wyróżniłbym R4, R10 i raczej nie kombinowałbym z pochylonym horyzontem, to tak ode mnie :-) Wiem, że czasem cieżko stanąć do kogoś centralnie i strzelić mu zdjęcie ale na R1 tak bym to widział czyt.: nie bokiem
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
osobiście to niestety widzę tylko 1... 10 byłoby ciekawe gdybyś zastanowił się nad tłem, gdyby zamajaczył gdzieś tam jakiś wyraźny symbol wiary bo w kontekście wycieczki do Częstochowy to mi nie pasuje
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
"Kordian na Mont Blanc"

Takie zestawienie:


"U stóp moich kraina dostatków i krasy,
Nad głową niebo jasne, obok piękne lice;
Dlaczegoż stąd ucieka serce w okolice
Dalekie, i - niestety! jeszcze dalsze czasy?"

 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Do ostatniego zdjęcia nie umiem się ustosunkować......natomiast z pielgrzymki to zdecydowanie R1. Reszta fotek kolorystycznie ciekawa..... W sumie Kol. Alojzy dobrze to ujął ;-)
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
"Kibic"


Zdjęcie z grudnia, teraz wywołane :-P
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
 
;-) fajnie uchwycone
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
w grudniu w koszulkach sobie chodzili?
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Tak. To hala Wisły :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach