AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Za Warnikiem były czerwone:
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Polowania zaczęte! :-B
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Polować nie trzeba:
Od jutra gospodarstwo ze Stobna kosi przez 3 dni w okolicach Kamieńca (między Kołbaskowem a granicą).

Tu koniec dnia za Warnikiem:


A tu awaria pod Stobnem:
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
AChmiel, Czerwony bardzo dobrze znany :) Ajajaj Kamieniec to daleko dosyć :/

Z dzisiejszego wschodu księżyca :)
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
W zeszłym roku byliśmy w Kamieńcu ze Zbyszkiem - fakt daleko.

Rano śpię - wczoraj kładłem spać tego łysego:
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
Hejka
Pytanko mam:
Czy ktos ze szczecińskich pentaksjan ma dostep do studia za przyzwoite pieniądze na 3-4h?
 

raku20  Dołączył: 03 Sty 2011
"Idziemy na The Tall Ships Races - 55 Plener Migawki
Skoro żeglarze są tak uprzejmi, że zacumują w Szczecinie, to oczywiście trzeba wykorzystać okazję.

55 Plener Migawki zaczynamy w sobotę o 4.30 rano na Wałach Chrobrego przed gmachem Muzeum Narodowego. Świt jest spodziewany kilka minut po godzinie 5 rano, zachód słońca około 21. I tak przez kolejne kilka dni - nie trzeba chyba dodawać, że warto fotografować przez całą imprezę - co pewnie i tak Państwo już zaplanowali...

Temat? - wyjątkowo określamy go dosyć ogólnie, jako po prostu Finał TTSR Szczecin 2013. Motywów i pomysłów na zdjęcia na pewno będzie bez liku, sami jesteśmy niezmiernie ciekawi kadrów, jakie nasi słuchacze przyślą po 55 Plenerze Migawki."
to jest temat najnowszego pleneru!!
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Nie ma to jak się urlopować, a po środku tego urlopu mieć TTSR2013. I być całkowicie poza Szczecinem.

Udanych, nieszablonowych, oryginalny i niepowtarzalnych kadrów życzę!
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Hej koledzy, nie wiecie gdzie kupić osłonę p-słoneczną typu tulipan o średnicy 52 mm do obiektywu Pentax'a ? Właśnie ją zgubiłem na Łasztowni w czasie Zlotu Żaglowców. :-(
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
plwk, dzięki. To do kitu 18-55, znalazłem na fotozakupy tylko cena 129 zł trochę mnie zniechęca. Pozdrowienia.
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
Kochani moje pierwsze pytanie pozostało bez odpowiedzi, trudno, mimo wszystko zarzucam kolejny temat. Potrzebuje pomocy a jednoczesnie jest okazja do małego fotograficznego wyżycia sie na zwierzakach ;).

Na czym ma polegać pomoc i na czym wyżycie?

Otóz moja córka ze wzgledów zdrowotnych musi odejść z pracy i szuka pomysłu na mały biznes, wystartowąła na próbe z ozdobnymi obrożami dla piesków. No i te obróżki trza sfocić na psich modelach. A że obróżek jest w diabły dużo a modeli tez - zgłosło sie 12 psiaków to pomyślałam sobie, ze może tak byśmy je w jakims plenerku pofocili wspólnie. Termin i miejsce do ustalenia - jak pogoda dopisze to najchętniej nastepny weekend czy 17-18. 08. Kto pomoże?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zbyszek W., do kita WR jest inna osłona a nie wiem o który chodzi.
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
dorsa no to podaj termin immiejsce. Ja tam chetnie psiaki i ozdóbki pofocę. Może się przydadzą na coś.
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
AChmiel, super, wielkoie dzięki. Ok, termin ustalimy w przyszłym tygodniu jak prognoza pogody bę dzie bardziej prawdopodobna. Dokładnie to chodzi mi zdjecia psiaków w obrózkach, tak aby produkt było widac, ale nie o zdjecia stricte produktowe . jak ktos jeszczę chętny to dajcie znać proszę.

 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Eustachy powiedz gdzie kupię zamiennik za 35 zł?

[ Dodano: 2013-08-08, 17:31 ]
Dorsa, myślałem, że pytanie o studio już jest nieaktualne. Mam dwa namiary, zadzwoń lub napisz na priv.
Na focenie piesków też się piszę o ile nic ważnego mi w tym terminie nie wypadnie.

Podaję namiar na obiektyw do którego potrzebuję osłony p-słonecznej typu tulipan:
Obiektyw kitowy SMC PENTAX-DA 1:3,5-5,6. 18-55mm AL, średnica 52mm. Do 50 zł cena akceptowalna.
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
Kliknij w linki które wcześniej podałem.

[ Dodano: 2013-08-08, 17:35 ]
Jak będę miał wolne, to też się pojawię na foceniu piesków i ich biżuterii.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zbyszek W. napisał/a:
SMC PENTAX-DA 1:3,5-5,6. 18-55mm AL

To pierwszy kit. Pierwotnie omawiana osłona PH-RBA 52mm pasuje do niego więc i ten zamiennik za 35.
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
plwk i Eustachy, wielkie dzięki,już zamówiłem własciwą osłonę dzieki Wam! :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach