MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
slavkoz1 napisał/a:
tylko założyciel wątku milczy a skoro założył to miałem nadzieję, że i organizacją się zajmie...

Koledzy Szczecinianie : po prostu ustalcie termin i miejsce. Gdy sie zejdziecie pierwszy raz,kolejne spotkania wyjdą same.
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Cześć Pentaxiarze ze Szczecina i okolic.
Rzuciłem hasło i podałem e-maila, telefon na komórę i Galerię Fotograficzną na Monte Cassino 5, w której pracuję. Zgłosił się tylko Marcin (Nikon) i nikt więcej.
Spróbuję jeszcze raz po nowym roku. Najpierw możemy spotkać się w Galerii aby się poznać i omówić szczegóły a potem w zimowy plener.
Na dzisiaj życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego nowego roku, ładnej pogody w te wolne dni by możnabyło popentaksić do woli.
Ziwi - Zbyszek Wróblewski
Szczecin
 

ttb  Dołączył: 26 Lip 2006
fajnie Zbyszku, ze wyszedles z jakas inicjatywa, oraz, ze jest miejsce gdzie mozna sie spotkac. Jak widac Sz-n to fotograficzna pustynia:(
Gdyby cos udalo sie zorganizowac to ja jestem chetny, tylko prosze o jakas pm'ke bo rzadko tu zagladam.

pozdrawiam
tomek
 
slavkoz1  Dołączył: 30 Mar 2008
Zbyszek W. napisał/a:
Najpierw możemy spotkać się w Galerii aby się poznać i omówić szczegóły a potem w zimowy plener.

Właśnie, jakiś termin zaproponować by trzeba, a wstępne ustalenia to na forum IMO :mrgreen:
 

Spasioo  Dołączył: 02 Sty 2009
Witam!
Z pochodzenia sem wyspiarz ale studiuję w ZS i tam też większość czasu spędzam.
Wyrażam nieodpartą ochotę na takowe spotkania/wyjazdy - oczywiście o ile mi będą pasowały terminy. Mam nadzieję tylko że nie będzie to przyszły wekend :P gdyż Babcine urodziny wypadają i w Posen będę, ale jeśli ustalimy jakiś inny termin to z pewnością się pokaże.
 
slavkoz1  Dołączył: 30 Mar 2008
Spasioo napisał/a:
Mam nadzieję tylko że nie będzie to przyszły wekend

Oooptymista, nim ludziska się skrzykną to minie jeszcze...... ech.
 

Spasioo  Dołączył: 02 Sty 2009
Wiesz czasem poprostu działa spontan - OK Zbieramy sie... i kto nie przychodzi ten sam sobie szkodzi...
To Może.. niewiem czemu ale się posunek krok dalej:
Wila osób odpowiada 16 I 2009? Zbyszku co Ty na to jak tam z miejscem? a moze sobotnie spotkanie?
Piesek mile widziany czy nie bałdzo? :P
 
slavkoz1  Dołączył: 30 Mar 2008
16 wypada w piątek, ludziska pracują (uczą się) a ciemno robi się dość wcześnie. Chyba lepiej celować w sobotę lub niedzielę.
 
seemerlin  Dołączył: 26 Maj 2008
Wydaje mi się że najlepsza była by sobota.
O ile czas pozwoli (szczególnie dotyczy to piątku) to na pewno się pojawię, trzeba jeszcze tylko określić miejsce.
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
a może jezioro Miedwie? :mrgreen:
 

Spasioo  Dołączył: 02 Sty 2009
Sobota niedziela.. nie ma sprawy :))
nooo ja w piątki mam do 10 zajęcia i dlatego tam powiedziało mi się :)
 
slavkoz1  Dołączył: 30 Mar 2008
Cytat
a może jezioro Miedwie?

Oj wygodny Kolega jest :-D , a tak poważniej trochę, umawiamy się na piwo czy na plener? Jeśli plener to należałoby uwzględnić jakieś ciekawe miejsca, najlepiej mało znane (he, he, gdzie je znaleźć) i dające jakiś potencjał. Moja propozycja to..... nie, jeszcze nie napiszę ale dwie chodzą mi po głowie. Co zaś do Miedwia, za dwa tgodnie może być cieplej i wszystko tam utonie w błocie. Ogólnie to trochę nieciekawa pora roku. Zgłaszajcie propozycje, coś wybierzemy.
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
z tym blotkiem to fakt... ale czy byl tam kolega jak zostalo to wszystko ladnie zabudowane? muszla, deptak, molo itd.
a Miedwie to tylko taka propozycja, w szczecinie tez bywam choc juz nie tak czesto jak wczesniej (koncze inzynierkie), wiec jesli tylko nie bede w pracy to mam nadzieje sie zjawic;)
 
slavkoz1  Dołączył: 30 Mar 2008
Jakieś cztery lata temu :oops:
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
wiec sporo sie pozmienialo... pozwole sobie wrzucic kilka fotek(zrobione w maju 2008) mam nadzieje ze nikt mnie za to nie zabije:P







znalazlem tez zdjecie molo...

 
slavkoz1  Dołączył: 30 Mar 2008
kinek napisał/a:
pozwole sobie wrzucic kilka fotek(zrobione w maju 2008) mam nadzieje ze nikt mnie za to nie zabije:P

Po to jest to forum. Nooo, zmieniło się, zmieniło
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
ha :mrgreen:
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Witam serdecznie Pentaksiarzy ze Szczecina i okolic.
Jak obiecałem, że się odezwę po Nowym Roku to się odzywam.: Proponuję spotkanie wszystkich chętnych w Galerii Fotograficznej w Szczecinie przy ulicy Monte Cassino 5, (samo centrum miasta) w dniu 17 stycznia 2009 /sobota/ o godzinie 13.
Spotkamy się, poznamy i pogadamy co dalej.
ZIWI
 
slavkoz1  Dołączył: 30 Mar 2008
Cytat
dniu 17 stycznia 2009 /sobota/ o godzinie 13

Przykro mi, akurat będę w Pile na warsztatach :-| , może inny termin?
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
Witam Zachodniopomorskich kolegów. Może sie zjawie w galerii w wyznaczonym terminie. Może jak czas pozwoli. Już słyszałem o nie nawet zaglądałem przez szybę :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach