Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Do Savkoz1.
Nic się nie martw. Jak wrócisz z Piły to wpadnij do Galerii to się dowiesz co się działo jak Ciebie nie było.
Zbyszek W. Ziwi
 

Spasioo  Dołączył: 02 Sty 2009
Sobota 13.00 mi pasuje, aparat też powinien sie zgodzic :)

Zbyszek W., pytanko - czy do galerii mają wstęp zwierzaki?
z góry mówie że Falkorek to wychowany psiak ~50cm w kłębie :) - mój główny model [;

[ Dodano: 2009-01-13, 20:24 ]
No... Panowie i.. Panie (?) bo sobota coraz bliżej a zainteresowanie ucichło :|
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Spasioo napisał/a:
Sobota 13.00 mi pasuje, aparat też powinien sie zgodzic :)

Zbyszek W., pytanko - czy do galerii mają wstęp zwierzaki?
z góry mówie że Falkorek to wychowany psiak ~50cm w kłębie :) - mój główny model [;

[ Dodano: 2009-01-13, 20:24 ]
No... Panowie i.. Panie (?) bo sobota coraz bliżej a zainteresowanie ucichło :|


Zwierzaki jak najbardziej, szczególnie psy są mile widziane.
Zbyszek W.

[ Dodano: 2009-01-13, 23:00 ]
Koleżanko i Koledzy: Eustachy, Chrząszcz, Miodzik, Seemerlin, Kaczor, Fotonyf, Marcin, Slavkoz, Kubańczyk z koleżanką, Odyseusz, Claude, Ttb, Spasioo, Kinek i Niemy oraz pies Falkorek. Przypominam: spotkanie w sobotę 17 stycznia 2009 o godzinie 13 w Galerii Fotograficznej FOTART przy ul. Monte Cassino 5 w Szczecinie.
Zapraszam Zbyszek W(róblewski) Ziwi.
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
ja niestety odpadam, pracuje akurat cały weekend (ciężkie jest życie studenta:P)
 
seemerlin  Dołączył: 26 Maj 2008
Ja na pewno będę
 

kaczor  Dołączył: 04 Lut 2008
Bałem się, że będę musiał być w tym czasie w pracy, ale na szczęście sobotę mam wolną więc powinien się zjawić. Do zobaczenia!
 

Spasioo  Dołączył: 02 Sty 2009
kinek napisał/a:
ciężkie jest życie studenta:P

ojjj co prawda to prawda.. o 3 wczoraj z Falkorkiem wrócilismy... ciężko potem wstać - kinek, :-B

Zbyszek W., no i juz Cie lubie hehe ;D BEDZIEMY !

P.S.
Falkor też dziękuje

 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
Jak do soboty uda mi się wrócić do Szczecina to będę na bank.
 

Spasioo  Dołączył: 02 Sty 2009
no i sie rozchorowalem ;/ czosnek aspiryna gripex rutinoskorbin na miejscu... postaram sie wykurowac na tyle do soboty zeby zawitrac do Was ... echhh..
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
No to jeśli nic nie wyskoczy to będę. Jutro sobie pojade do S-cia po aparat i jestem w sobote w galerii.
Spas - kuruj sie kuruj, będe miał krajanina do wsparcia :evilsmile:
 

Spasioo  Dołączył: 02 Sty 2009
przez pół dnia 37,7... może się uda... ale nic nie obiecuje - niestety..

[ Dodano: 2009-01-17, 12:11 ]
no niestety PAnowie.. klameczka zapadła ;/ - byłem z psiakiem na kontrolnym spacerze.. i pomimo temperatury okej to fizycznie nie daje rady chodzic...
Zbyszek W., najwyżej wpadne w poniedzialek do Galerii : )
Niemy, no niestety Będziesz musiał sam reprezentować Powiad Grodzki Świnoujście ;D. btw. po skróceniu mojego nicka wniskuje że mnie kojarzysz - ja
Ciebie też powinienem ? :D
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
No i się odbyło pierwsze spotkanie w Szczecinie.
Było miło i sympatycznie. Dziękuję wszystkim przybyłym kolegom za to spotkanie, a szczególnie Zbyszkowi za zorganizowanie tego spotkania.
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Spotkanie w Szczecinie
Witam Serdecznie.
No i odbyło się spotkanie Pentaksiarzy ze Szczecina. Zgłosiło się na forum 16 osób plus Pies. Przybyło 5 osób (Kaczor, Eustachy,TTB,Seemerlin i Niemy) oraz kolega od Nikona.
Spasioo i Kinek oraz Pies usprawiedliwieni. A reszta, co z Wami?????????
Na spotkaniu przy kawce w otoczeniu fajnej wystawy fotograficznej pogadaliśmy o zdjęciach, sprzęcie i umówiliśmy się na następne spotkanie na początku marca. Myślę, że jak się zrobi cieplej to i frekfencja dopisze.
Uwaga w niedziele i poniedziałek Galeria nieczynna. Zapraszam od wtorku do soboty w godzinach: 12 - 18. Zawsze można wpaść, obejrzeć wystawę fotograficzną i pogadać.
Zapraszam
Zbyszek W. Ziwi
 

Spasioo  Dołączył: 02 Sty 2009
no jak na złość nieczynna...
Dziękujemy za usprawiedliwienie, chociaż Falkor Chciał iść... no ale... On za słabo zna miasto żeby samemu iść ;-)
Do zobaczenia!
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
Spasioo napisał/a:
po skróceniu mojego nicka wniskuje że mnie kojarzysz - ja
Ciebie też powinienem ? :D


Tak, ja kojarze. Ty po niku mnie nie ale myśle, będziesz pamiętał moją mordę z widzenia ;-)


Dzięki że choć tylu nas było na spotkaniu. Przydaje się takie nakręcanie na wzajem w temacie.
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
a ja żałuje, że nie mogłem być... cóż czekam na kolejną okazję...pozdrawiam braci z pomorza;)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
kinek, nie używamy animowanych avatarów, proszę zmienić.
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
ok już został usunięty;)
 

Łobuzio  Dołączył: 17 Lip 2008
Niestety w szczecinie ostatno bywam tylko przy okazji zjazdow na uczelni, ale jak sie to za rok zmieni to z checia zajrze do galerii.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Ale ciiiiiisza na zachodnim pomorzu...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach