Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Hej Pentaksiarze ze Szczecina i okolic.
Przepraszam, że milczałem przez cały rok i nie zorganizowałem spotkania wiosną ale trochę się zniechęciłem kiepską frekwencją na pierwszym spotkaniu. Poza tym miałem wiosną problemy osobiste i zdrowotne.
Planuję znowu zorganizować spotkanie w styczniu 2010 lub na początku lutego by przygotować się do wypadów wiosną jak słoneczko przygrzeje.
Już można zgłaszać chęć spotkania na tym forum lub na mój e-mail: wz222@wp.pl;
Myślę, że w tym roku nam wyjdzie i frekwencja dopisze. Przypominam, że można mnie zastać w Galerii Fotograficznej FOTART w Szczecinie przy ul. Monte Cassino 5.
Pozdrowienia dla wszystkich Pentaksiarzy.
Zbyszek Wróblewski
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Ja zawsze jestem chętny. Wystarczy PW wysłać.
 

Łobuzio  Dołączył: 17 Lip 2008
Możliwe że wiosną dołącze, narazie zbyt zajety jestem. Maila i adres mam w pamieci :-)
Pozdrawiam
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
W sobotę lub w niedzielę chętnie się zjawię na takim spotkaniu, niestety w dni robocze raczej nie mam szansy.
W ogóle to jakiś pechowy jestem, bo wiosną i latem chyba z pięć razy w soboty około trzynastej zaglądałem do Galerii i za każdym razem "klamkę pocałowałem" :-( .
 
odyseusz  Dołączył: 21 Kwi 2006
A czy "innowierców" też przyjmujecie? Bo mi po pentaxie zostały wspomnienia, zdjęcia i kawałek w nazwie.
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Eustachy, rzeczywiście masz pecha bo w co drugą sobotę mam zajęcia w szkole i wtedy Galeria jest zamknięta. Musiałeś trafiać właśnie wtedy.
Spotkanie zorganizuje na pewno w sobotę tylko jeszcze nie wiem w którą.
Pozdrowienia, Zbyszek

[ Dodano: 2010-01-11, 21:47 ]
Odyseusz.
Jak najbardziej, każdy z aparatem fotograficznym jest mile widziany obojętnie jakiej marki. Mile widziani są też otworkowcy z Camera Obscura.
Pozdrowienia, Zbyszek.
 

ulro  Dołączył: 14 Lip 2009
Jak w sobotę to może i ja postaram się wpasć ;-)
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Witajcie Pentaksiarze z Zachodniopomorskiego.
Już w lutym planuję zorganizować spotkanie w Galerii FOTART w szczecinie ale jakoś nie widzę zgłoszeń ani entuzjazmu. :-)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Zgłaszam się.
 

wAdzia  Dołączyła: 26 Gru 2009
To może i mnie przygarniecie? :)
 
odyseusz  Dołączył: 21 Kwi 2006
Może przybliż bardziej termin, będzie łatwiej eksplodować entuzjazmem :)
 

przemeq  Dołączył: 20 Maj 2009
Również chętnie wezmę udział w takim spotkaniu.
Czekam na informację odnośnie terminu.

Pozdrawiam
 

ulro  Dołączył: 14 Lip 2009
 
wik  Dołączył: 02 Paź 2009
Również jestem chętny.
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Witajcie Pentaxiarze ze Szczecina i okolic.
Proponuję spotkanie wszystkich chętnych w sobotę 13 lutego br. w Galerii Fotograficznej FOTART w Szczecinie przy ul. Monte Cassino 5, o godzinie 13. Myślę, że to dobra data no i godzina też. Pogadamy, poznamy się i może zorganizujemy jakieś plenerki wiosną. A w Szczecinie i okolicach jest sporo obiektów i miejsc wartych obfotografowania.
Mile widziani będą też posiadacze innego sprzętu.
Do zobaczenia w Galerii w sobotę 13 lutego o godz. 13.
Zbyszek Wróblewski.

[ Dodano: 2010-02-12, 19:46 ]
Hej Pentaksiarze ze Szczecina i okolic.
Przypominam, że czekam na wszystkich chętnych jutro tj. w sobotę 13 lutego o godz. 13 w Galerii Fotograficznej FOTART przy ul. Monte Cassino 5 w Szczecinie.
Zbyszek Wróblewski :lol:
 

ulro  Dołączył: 14 Lip 2009
Zbyszek W., dzięki serdeczne za zorganizowanie dzisiejszego spotkania, było bardzo miło ;-)
 

przemeq  Dołączył: 20 Maj 2009
Również dzięki za dzisiejsze spotkanie.

Szkoda mi i przepraszam, że musiałem
pierwszy opuścić spotkanie.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Było miło i mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się w większym gronie. Nie tylko w galerii, ale i na :-B i jakimś plenerze.
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Witam Pentaksiarzy ze Szczecina.
Wczoraj odbyło się spotkanie w Galerii FOTART w Szczecinie. Mimo wielu zgłoszeń przybyło tak jak w zeszłym roku tylko 5 osób. A byli to: Ulro,Przemeq,Saize The Picture, Wik, Eustachy no i organizator powyższego czyli ja. A był jeszcze uroczy piesek marki spaniel z Eustachym. Pogadaliśmy o fotografii, sprzęcie i planach na przyszłość. Planujemy znowu się spotkać pod koniec marca i ewentualnie wybrać się w plener na wspólne focenie. Dziękuję w/w za przybycie i zapraszam resztę pentaksiarzy ze Szczecina i okolic.
Kontakt znajdziecie powyżej.
A tak na marginesie; narzekać,że się nic nie dzieje to każdy potrafi ale włożyć trochę wysiłku i przyjść na spotkanie to już trudno?
Pozdrowienia dla wszystkich fotografujących. Do zobaczenia w marcu.
Zbyszek
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Gdzieś przegapiłem ten temat. Jestem zainteresowany.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach