moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
ja będę między 9 a 14 marca w Szczecinie i chętnie się spotkam ze szczecińskim oddziałem :-)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
AChmiel, moonwalker_lw, chyba trzeba tu częściej pisać... ruch się robi.
 

Łobuzio  Dołączył: 17 Lip 2008
Mnie niestety nie było w tym czasie w szczecinie. Mam nadzieje ze uda sie mi kiedys skorelowac pobyt w grodzie gryfa ze spotkaniem pentaków ;-)

Pozdrawiam
Pentak na wygnaniu
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Obiecuję - będe stałym czytelnikiem tego wątku. Man nadzieje, że termin marcowy będzie owocny w spotkanie.
Pozdrawiam.
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Kurde! 2-9 lutego leżałem na Pomorzanach na okulistyce(wypadek w pracy-wymiana soczewki w oku).Nie wiedziałem,że aż tylu Szczecinian jest u nas.Żałuję bardzo,bo nie często bywam na północy pogranicza :oops:
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Czy między 8 a 14 marca planujecie spotkanie.
Jestem zainteresowany.
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
AChmiel, wstępnie była mowa o drugiej połowie marca. Konkretny termin, jako gospodarz miejsca naszych spotkań poda Zbyszek W.
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
No to do zobaczenia i pozdrówka.
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Zaproszenie na inSPIRACJE
Zapraszam wszystkich fotografujących i nie tylko na Międzynarodowy Festiwal Sztuki Wizualnej inSPIRACJE pod hasłem GLAMOUR. W dniach 18-21 marca w Szczecinie na Wałach Chrobrego. Między innymi będzie wystawa zdjęć Helmuta Newtona i wycieczka do Berlina do Muzeum Newtona. A wystawa fotografii Bezdomnej będzie funkcjonowała na dwóch pływających po Odrze stateczkach białej floty.
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
Miłośnikom fotografii przyrodniczej przypomnę że do 28 marca w Muzeum Narodowym na Wałach Chrobrego można obejrzeć wystawę Fotografia Dzikiej Przyrody 2009.
Do 21 marca natomiast można obejrzeć wystawę Ludzie, wydarzenia, przemiany. 20 lat fotografii "Gazety Wyborczej".
W czwartek wstęp na wystawy bezpłatny.

[ Dodano: 2010-03-14, 16:54 ]
Zbyszek W. napisał/a:
Zapraszam wszystkich fotografujących i nie tylko na Międzynarodowy Festiwal Sztuki Wizualnej inSPIRACJE pod hasłem GLAMOUR. W dniach 18-21 marca w Szczecinie na Wałach Chrobrego.

Na pewno będę, chociaż jeszcze nie wiem kiedy. Szkoda tylko że wejściówki na wyjazd do Helmut Newton Foundation w Berlinie i na warsztaty w ramach programu edukacyjnego "Fashion Invasion. Współczesna moda i fotografia z Polski" tak szybko się rozeszły. :-(
Program dla zainteresowanych festiwalem.
 

ulro  Dołączył: 14 Lip 2009
No i jak wrażenia z inspiracji?

PS. myślę, że już pora powoli myśleć o jakimś wyjściu na piwo, drodzy pentaxianie ze Sz-na i okolic ;-)
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Jestem za.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
To wpadnijcie jutro na mecz Pogoń - Zagłębie

Ja bede :-P
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Wstyd się przyznać, ale miałem taką końcówkę tygodnia, a łikend zwłaszcza zapracowany, że nie miałem już siły wyskoczyć na inspirację. Choć kombinowałem jak mogłem... Siły nie starczyło.
perl, a Ty będziesz na murawie. Mam nadzieję, że ja także.
 

ulro  Dołączył: 14 Lip 2009
SeizeThePicture, ja też zbyt dużo nie widziałem, ale te wystawy, na których byłem to jakoś mnie nie powaliły. Owszem, było trochę ciekawych pomysłów, wszystko podlane fotoszopem (co akurat jest uspawiedliwione ze względu na motyw przewodni inspiracji - glamour), ale ogólnie stwierdziłem, że cudów nie ma. Ot, zdjęcia jakich dużo na deviancie chociażby.

Znajomi narzekali też na organizację, kogoś gdzieś nie wpuścili pomimo okazania wejściówki.
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Hej Pentaksiarze ze Szczecina.
Kto nie był na inSPIRACJACH to zapraszam do Galerii na Monte Cassino 5. Mamy wystawę norweskiej fotografki pt. "FACES". Ta wystawa, która wisiała w pawilonie A. Moim zdaniem najfajniejszy był wyjazd do Berlina do muzeum Helmuta Newtona no i Bezdomna. Reszta ogólnie ciekawa ale nie w moim stylu. Co do spotkania to planuję na początku kwietnia bo przez inSPIRACJE nie miałem czasu. Niebawem podam dokładny termin w którąś sobotę.
Pozdrowienia. Zbyszek :-D
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
nieeeeee, no!!! Temat mnie o minął i nie załapałem sie na spotkanie. Widzę że tylko Eustachy przyszedł z ekipy z ubiegłego roku, no i oczywiście Organizator :-)

Swoja drogą musze kiedyś wpaść do galeri bo juz chyba z pół roku nie byłem, ma 3 ze 20 letnie klisze do wywołania (cały czas w lodówce były) dało by rade Panie Zbyszku?
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Niemy witaj.
Jeżeli są to filmy cz-b to Ci wywołam. Spotkanie Pentaksiarzy się trochę przesunie ze względu na okoliczności (Tragedia Narodowa) no i mój wyjazd na tydzień do Niemiec. Jak wrócę to natychmiast zwołam spotkanie. Będzie to na początku maja. Pozdrawiam wszystkich.
Zbyszek.
 

ulro  Dołączył: 14 Lip 2009
Hej hej! Coś nie możemy się spotkac ostatnio ;-)
Co powiecie na jakieś wspólne wyjście na piwo, np. w weekend?
 
jankus  Dołączył: 07 Lut 2010
Jestem za!! :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach