SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
My grupa Szczecińska to chyba idziemy na rekord w ilości zbanowanych kont :-(
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Tak Piotr dostał bana i cały wątek ślubny zamarł.
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Hej, już niedługo zwołam spotkanie pentaksiarzy w Galerii. Andrzej Chmiel pokaże jak składać HDR-y i z czym to się je, no i kazdy może pokazać swoje zdjęcia i osiągnięcia. Do zobaczenia w którąś sobotę października lub początek listopada. :-)
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
super :)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Zbyszek W., może się jakoś niedługo spotkamy w szerszym gronie?
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Własnie planuję spotkanie Pentaksiarzy ale trochę kolidują mi świeta i zajęcia w szkole. Niebawem się odezwę i chyba w listopadzie się spotkamy. :-)

[ Dodano: 2013-11-20, 14:00 ]
Hej Pentaksiarze ze Szczecina i okolic! Zapraszam na spotkanie do Galerii Fotograficznej FOTART przy ul. Monte Cassino 5, w dniu 23 listopada (sobota) w godzinach od 13 do 17. Andrzej Chmiel pokaże jak się robi HDR-y (o ile będzie mógł przyjść). Jeżeli ktoś ma coś ciekawego do pokazania to laptop jest w Galerii. A może ktoś przyniesie rzutnik multimedialny? Do zobaczenia w najbliższą sobotę. :-)
 

raku20  Dołączył: 03 Sty 2011
"AKTUALNOŚCI MIGAWKI
Plenerowe szaleństwo! Zapraszamy na 59. i 60. spotkanie!
Dwa Plenery Migawki tydzień po tygodniu!

Po pierwsze: 59. Plener Migawki w sobotę 30 listopada od godziny 12 do 16. "Akademia Sztuki w remoncie" - spotykamy się na placu Orła Białego w Szczecinie i mamy niepowtarzalną okazję uwiecznić to, jak zmienia się Akademia Sztuki. Prosimy mieć ze sobą kamizelki odblaskowe.

Dla autorów 3 najciekawszych zdjęć będziemy mieli małe upominki: bony do sklepu Optyczne.pl, odpowiednio o wartości: 500, 300 i 100 PLN. Termin wysyłania prac do 4 grudnia, wybierze jury w składzie: Kamil Kuskowski, Paweł Kula i Daniel Źródlewski z Akademii Sztuki oraz Piotr Sikora z Radia Szczecin.

Gdzie wysyłać zdjęcia, jakie rozmiary - te informacje wkrótce. Reguły się nie zmieniają: będziemy wysyłać zdjęcia tylko do naszej redakcji i będą udostępnione tylko na naszej stronie, tak jak zwykle. Nie ma mowy o przekazywaniu prac osobom trzecim.

Po drugie: 60. Plener Migawki w niedzielę 8 grudnia od godziny 10 do 13. Spotykamy się na ulicy Światowida 16C na szczecińskim Golęcinie i robimy zdjęcia w Bazie Oznakowania Nawigacyjnego Urzędu Morskiego w Szczecinie. Prosimy mieć ze sobą kamizelki odblaskowe.

Dziękujemy za pomoc w organizacji pleneru dyrektorowi Urzędu, pani Ewie Wieczorek z Urzędu i naczelnikowi Bazy panu Jerzemu Łysakowskiemu.

Temat 60. Pleneru ujawnimy wkrótce. Więcej szczegółów naszych najbliższych fotograficznych spotkań w audycji z 24 listopada."

Więc kto może to wybierać się ;-)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009


W związku z nadchodzącymi Świętami*, "dniami wolnymi"*, Bożym Narodzeniem* - wszystkim tu zaglądającym bez względu na płeć, więk i inne animozje, życzę wszystkiego NAJ.

* - niepotrzebne pominąć
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Dołączam się do życzeń Seize The Picture, niech nam wszystkim Święta upłyną radosne a w Nowym Roku niech nam się foci wspaniale i pogoda dopisze. :-D
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
Dodałem post tam gdzie są plenery itp, ale zrobiła się edycja i nie wyskoczyło, że jest nowy wpis, więc piszę tutaj.

61. Plener Migawki w sobotę 25 stycznia o 10 w Stoczni Szczecińskiej!!!

Ktoś się pisze? Może być ciekawie, no i myślę, że zarówno dzień jak i godzina optymalne :)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
sinac napisał/a:
zrobiła się edycja i nie wyskoczyło, że jest nowy wpis

Trzeba zaznaczyć "Nie łącz tego postu".
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Wow! Coś się w Stoczni ruszyło. I redaktor skorzystał z okazji i ruszył temat. Miodnie. Spacer z 6x7 po Stoczniowych terenach obowiązkowy.

Choć pewnie to już nie te same śmieci co parę lat temu... sic!

Thx, sinac!
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
plwk, Dzięki będę wiedział na przyszłość :)

SeizeThePicture, To widzimy się na migawce :)
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
To może i ja się załapię ale to 98%.
 

Sent  Dołączył: 06 Lip 2010
I ja się postaram przybyć :)
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Żałuję, że nie mogę wziąć udziału. Mam zajęcia w szkole. Chętnie bym się z Wami wybrał do stoczni. Kiedyś tam pracowałem i z przyjemnością zwiedziłbym stare kąty. Żałuję bardzo! :-(
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Zbyszek W., wielka szkoda, że nie będziesz mógł być. Po cichu liczyłem na przewodnika po tych terenach.
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Hej styczeń się skończył no to w lutym mógłbym zorganizować spotkanie w Galerii w którąś sobotę, tylko proszę o zgłoszenie na forum chęci przybycia. Bo mam zawsze po spotkaniach problem co zrobić z tymi skrzynkami piwa, kartonami wina i kilkoma butelkami Johny Walkera, które muszę sam konsumować a jestem małolitrażowy!
Proszę o zgłoszenia i propozycję soboty tj, 9,16 lub 23 lutego. ;-)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Zbyszek W., soboty to:
- 8 lutego, którą mam zajętą :-/
- 15 lutego: chętnie
- 22 lutego: chętnie
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Ja też niestety 8 luty w wyjazdach.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach