DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
A może w Marcu dało by radę spotkanie zorganizować ?
Pozdrawiam !
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Hej. Wstępnie umawiamy się na 15 lutego o ile zgłosi się jeszcze parę osób.
Marzec też wchodzi w rachubę zależy ile osób zgłosi chęć spotkania.
Czekam na zgłoszenia! :-)
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Bardzo chętnie się przyłączę, ale do końca lutego, nawet do 3 go marca jestem w pracy w Germanii :-(
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Hej, jakoś nie ma chętnych na spotkanie. Trudno. Ja i tak w sobotę będe w Galerii i jak ktoś ma ochotę pogadać o fotografii to zapraszam w godzinich od 13 do 17. ;-)
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Zbyszku ja niestety bawię w sobotę w Warszawie. Musze poczekać do następnego raza.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Ja tam będę, choćby na godzinę. Choć nie łatwo od dość kulawej żony będzie mi się wyrwać.
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Hej koleżanki i koledzy zapraszam na wernisaż wystawy fotograficznej pt.:Niemy krzyk ruin" Krupińskiego, Fidosa i Dubiela. Wernisaż w Galerii FOTART przy ul. Monte Cassino 5 w dniu 8 marca (sobota) o godzinie 18. ZAPRASZAM. :-D
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
Niestety w sobotę pracuję. :-(

Jak w poprzedniej pracy miałem wszystkie soboty wolne, to wernisaże odbywały się w piątki.
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Roman nie martw się, następny wernisaż odbędzie się w piatek. Pozdrowienia.
Zbyszek. :-)
 

zieloo  Dołączył: 25 Wrz 2010
Witam wszystkich!

Jeśli jest ktoś chętny wyskoczyć na zdjęcia lub porozmawiać o fotografii to zapraszam na "plener" pod koniec maja, a dokładnie 23-25.05

Informacje: http://canon-foto-klub.pl/meetings/show/130
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Zapraszam wszystkich na wernisaż fotografii Elżbiety i Timma Stutzów pt."DRESDEN", jutro 9 maja (piątek) o godzinie 18 w Galerii Fotografii FOTART przy ul. Monte Cassino 5
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
No nie!
Kwadrans temu się umówiłem z współpracownikami na piwo... a nie wiem, czy będzie mi blisko do Galerii w tym przypadku.
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
A ja znowu w pracy. :-(
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Hej, zapraszam na wernisaż wystawy fotografii i nie tylko, w najbliższą sobotę (7.czerwca) o godz. 19 do Galerii FOTART przy ul. Monte Cassino 5. Wystawa pt.: "TYtułujesz" Aleksandry i Piotra Nykowskich. Do zobaczenia.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Zbyszek W., dzięki za njusa!
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Tym razem do zobaczenie - będę.
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Na wernisażu Elżbiety i Tima udało mi być, ale tym razem jestem niestety daleko w robocie. :-(
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Chętni do oglądania i focenia koszenia kombajnami mogą się udać w okolice Babolina - Karwowo. Własnie kombajnują.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Hmm.... jak kombinują, to może i mi uda się zakombinować?
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
W tym roku chyba nie uda mi się nic pofocić z kombajnów :(

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach