Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
[Buczo] Moje zdjęcia
Witam

Onanizm sprzętowy wraz z zakupem aparatu został zaleczony, więc teraz czas na zdjęcia. Zdaję sobie sprawę, że daleko im do doskonałości, ale może dzięki Wam kolejne będą już lepsze. :)

1. DA 50-200

2. DA 50-200

3. DA 50-200


Reszta jest w mojej GALERII do której sukcesywnie będą dołączać kolejne zdjecia, a te które sam uznam za najlepsze będę dodawał na forum. :)

P.S.
Przepraszam, miałem trudności z połapaniem się jak dodaje się zdjecia do postu, ale już wszystko opanowane
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
Nic nie widać.
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
Już powinno być dobrze, przynajmniej u mnie jest. Jeszcze raz przepraszam.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Już widać.
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
A z rajdu gdzie foty? ;-)
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
Jaki to tam rajd, ot wyjazd w teren z ojcem i wujkiem ich zabawką :-) Zgodnie z życzeniem:

4. DA 18-55 II


5. DA 50-200


6. nie pamiętam którym to robiłem...
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Buczo, co to za ogór jest? :->
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
Uaz 452 w wersji ambulans, po której został mu szperacz i znaczek czerwongo krzyża na lampce nad przednią szybą w wydaniu malowania naszego wojska ;] Bliski krewny popularnego łazika, kiedyś jeździło nim bodajże pogotowie energetyczne. Jest tak brzydki, że aż piękny :-D
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
To dokładnie ta sama rama co zwykły uaz :-) Pocieszna maszyna ;-)
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
7. DA 50-200
 
rozio  Dołączyła: 28 Lip 2006
3, 6 i 7 do kosza wg mnie. Najlepsze z tych wszystkich to 2, najgorsze 6 (gniot straszliwy :-/ ). Pozdrówka ;-)
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
Święto światła 13.12.08 - reszta do obejrzenia TUTAJ
8.


9.


10.


11.


12.


a tu już różne inne, pozostałe są TU i TU

13.


14.


15.


16.


17.


mam nadzieję, że tym razem choć kilka się spodoba :)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
tą 15 to gdzieś wyhaczył? ;-)
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
Na lubelskim Starym Mieście, koło teatru Hansa Christiana Andersena siedzi przed takim domem-ruderą wśród ogólnego bałaganu. Ten miś mi już od dawna nie dawał spokoju, prawie tak jakby sam prosił się o zdjęcie :-D
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Fajny jest, mógłby być też częścią jakiejś większej kompozycji - jest tam coś ciekawego po lewej?
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
może odpowiem w ten sposób:

18.


19.
 

gezaj  Dołączył: 11 Mar 2008
Buczo
powiem Ci tylko... odważny jesteś.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
gezaj, eee byłem tam w listopadzie, teren przy teatrze jest strasznie ciekawy, ale wymóżdżyć tam fajnego kadru mi się na przykład nie udało :-( popatrzyłem, poprzymierzałem i poszedłem dalej.. Jednak obaw o życie swoje czy tez aparatu ani chwili nie miałem :-)

Misia z 15 nie pamiętam :-> Fajowy
 

gezaj  Dołączył: 11 Mar 2008
Cytat
Jednak obaw o życie swoje czy tez aparatu ani chwili nie miałem

bynajmniej nie o to mi chodziło
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
Akurat przy teatrze jest spokój, zwłaszcza o tej porze dnia, całkiem sporo ludzi się tam kręci, więc nie ma strachu. ;-)
Za to jak wchodziłem w pobliskie bramy to z duszą na ramieniu i tylko zastanawiałem się czy mi ktoś z klatki schodowej za plecami nie wyjdzie. Następnym razem muszę się z kimś umówić, bo tak szybko się z nich ulatniałem, że nawet dobrze nie oceniłem czy jest czemu zdjęcie zrobić.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach