lucky_luke  Dołączył: 19 Lis 2008
[lucky_luke] Moje zdjęcia
Wstawię coś, bo niby czemu nie :)
Z góry dziękuję za wszystkie opinie :) Żadnej krytyki się nie boję ;)

1.

2.

3.

4.

5. What Makes The World Go Round
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
3. klapa.

reszta bez rewelacji.
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
Mi nie podobają się: 5,4 i 1 za kolorowanki. Nie lubię tego. 2 jest fajnie uchwycone, ale chyba troszkę przesadziłeś z kontrastem ;-)
 

mlmar  Dołączył: 03 Lip 2008
Przypuszczam że za pięć - sześć miesięcy usuniesz te zdjęcia żeby zwolnić miejsce na dysku. Ja jeszcze podobne twoim trzymam ale dostrzegam już ich banalność (;

3. tragedia - to zdjęcie jest poezją, nie jakieś notowane na nim "farmazony", a żeby chociaż notowane, a ty po prostu wklepałeś napis w najmniej odpowiednim miejscu (;
ale sama kompozycja pocztówkowo poprawna

4. fajne, ale mogłeś się schylić przynajmniej do poziomu dziecka, często schylanie się się przydaje, dlatego warto ćwiczyć

i mniej "kolorowanek"

ech, chciałbym tak łatwo zdjęcia robić jak łatwo mi się ocenia cudze p;
trudniejsza kreacja niż krytyka p;
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
prosze Cie, nigdy wiecej nie stosuj tego 'fantastycznego' efektu dzieki ktoremy czesc zdjecia jest b&w a reszta w kolorze. Ogolnie słabo
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
kolory odwracaja uwage od bohaterów zdjecia chyba ze balon i zabawka sa głownym motywem zdjecia, 3 calkiem calkiem ale bez napisu
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
lucky_luke,
4 moze, ale bez portu
3 zasadnicze pytanie dlaczego nie po polsku :?: :?: :?: nic mnie bardziej nie wnerwia, jak wstydzenie sie wlasnego jezyka.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
1. nie podoba mi sie ten efekt usuwania koloru. rozumiem, że kolorując zbawkę próbowałeś opowiedzieć historie ale efekt wyszedł raczej tandetnie.
2. w sumie ciekawe. sporo dynamiki, i wciąż się zastanawiam w co ten chłopak gra. a jak się zastanawiam to chyba dobrze :-)
3. ło matko :-| Bez obrazy ale takie pocztówki sprzedają w egipskich i tunezyjskich "kurortach"
4. zdjęcie raczej nudne i do tego ten tani efekt z czerwonym balonem. nie podoba mi się.
5. podoba mi się. najlepsze moim zdaniem z całego zestawu.
 
Mrówka  Dołączyła: 28 Lip 2008
Nie lubię czarno-białych zdjęć z jednym elementem kolorowym.
Nie, jakoś nie wciągają.
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
lucky_luke proponuję - mniej kombinacji technicznych - więcej pomysłu i dążenia do jego zrealizowania ;-) Popieram Mrówkę - olej B&W + 1 element w kolorze - mamy 21 wiek - jak to mówią "czas nie pyta - nie stoi" - jak możemy pokazywać rzeczywistość w kolorach to ją pokazujmy.

P.S. Bardzo ciekawe koncepcje - gorzej z wykonaniem lub też obróbką jak kto woli ;-)
 

Krasio1  Dołączył: 06 Lip 2008
W 1 totalna klapa. Źle wycięty kolor wchodzi na trawę. Pracuj na masce warstwy w PS a nie w paincie :D. O ile nr 2 jest fajne to 3 utwierdza mnie w przekonaniu że korzystasz z painta przy obróbce zdjęć, no i czemu po angielsku?? Chyba bo jest taka moda na gronie. Zdjęcie nr 4 nie dość że znowu ten żenujący efekt to jeszcze moim skromnym zdaniem przeszarzałe.5-czytaj komentarz do 1.
 
Ola  Dołączyła: 09 Mar 2008
jak widzę czarno białe zdjęcia z jakimś kolorowym akcentem automatycznie mnie odpychają, sprawa gustu dla mnie tandeta...
 

mDziekan  Dołączył: 18 Lis 2008
pozwole sobie tez sie wypowiedziec
zrob albo kolor albo BW i bedzie duzo lepiej, tym bardziej ze motyw 'niedokladnego' wyciecia kolorow nie wzbudzil za bardzo entuzjazmu. Mysle ze wtedy te ujecia beda przyjmowane duzo lepiej a tak czlowiek skupia sie nie tyle na kadrze co na krytykowaniu samego pomyslu na kolory

PS mam nadzieje ze "A sun" jest uzyte swiadomie, kontekst dosc rzadki ale mozliwy :)
 

jacekkar1  Dołączył: 12 Sty 2008
na naszą-klasę jak znalazł
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Zupełne nieporozumienie. Sorry ale próbuj dalej.
 
lucky_luke  Dołączył: 19 Lis 2008
Zdjęć już od dawna nie widać, bo faktycznie były słabe :]

Gotowy na kolejną burzę krytyki odświeżam mój temat :]

Numeracja na nowo, bo też i etap w fotografowaniu nowy :]

1.


2.

3.


4.


Co tym razem jest źle? Oprócz tego, że mogłem lepiej? :]
 

Kamil_Ch  Dołączył: 25 Paź 2009
jak dal mnie
szkoda że na 1 obcięta głowa
2 i 3 za ciemne
na 2 na środku jest taka ciemniejsza plamka - powinieneś ją usunąć w psie ( prawdopodobnie syf na matrycy)
a tak po za tym to na wszystkich uciekła trochę ostrość

ale to jest tylko moje zdanie ;]
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na 2-ce ostrość jest na liściu na wysokości nosa - czy taki był zamiar?
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
tak jak juz wspominali poprzednicy trochę ciemno na 3. Horyzont na 4. mz do wyprostowania leci w lewo;)
 
lucky_luke  Dołączył: 19 Lis 2008
plwk napisał/a:
Na 2-ce ostrość jest na liściu na wysokości nosa - czy taki był zamiar?


Raczej nie :] Tylko to było szybkie zdjęcie na AF, a w F 28-80 często ostrość sama ucieka :/

carrie napisał/a:
Horyzont na 4. mz do wyprostowania leci w lewo;)


Może i faktycznie, nie zauważyłem :]

Dla mnie zdjęcia nie są za ciemne, ale mam stary monitor :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach