mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Za plwk.

Poza tym... tak sobie myślę, że raczej nie będzie tutaj nic ciekawego dla starych wyjadaczy, którzy są poirytowani powtarzającymi sie pytaniami "nowicjuszy", a nie chcą "nieść kaganka oświaty".

Więc można dac sobie luz...

Jeśli pojawi się coś interesującego i wartego zapamiętania, to na pewno znajdzie sie to w odpowiednim miejscu.
 

donpedro72  Dołączył: 28 Maj 2009
Witam. Przepraszam że piszę p*****, ale za kilka dni będę posiadaczem K-7 z dwoma kitowymi obiektywami. Sam się trochę boję czy sprostam.... Czy aparat nie przerośnie mioch umiejętności..? A może jest do bani? Tym bardziej że nigdzie nie ma testów i opinii o nim... No cóż, będę jednym z pierwszych. Dotychczas "szalałem" kompaktem, ale mam ochotę na coś bardziej ambitnego... Przy okazji, proszę o linki, na których mógłbym zobaczyć fotki z różnych typów aparatów.Pozdrawiam.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
donpedro72, witaj na forum!

Nieco niefortunie napisales swoj post, bo podpiales sie do watku technicznego - nie chce na razie nic kasowac, wiec mam prosbe:

zaloz swoj watek w dziale :Pierwsze kroki z Pentaksem" - tak bedzie latwiej i nie zrobi sie balagan.

Jeslibys potrzebowal pomocy - zapraszam na PW.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach