Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Photoshop CS2 PL
Nie wszyscy interesują się takimi pismami i nie zwracają na nie uwagi, więc informuję, że w nr 2/2007 Komputer Świat na płytce jest pełna wersja Photoshopa CS2 po polsku.
Działa 30 dni od momentu istalacji, a więc można sobie trochę przedłużyć zaglądając do rejestru Windows.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nie, żebym miał coś przeciwko, ale 30-dniowy trial jest przecież cały czas dostępny na stronach Adobe do ściągnięcia - ale nie wiem, czy polski język jest dostępny...
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
30-dniowy trial jest przecież cały czas dostępny na stronach Adobe do ściągnięcia

Tak wiem, ale nie wszyscy są w stanie ściągnąć dzięki "kochanej" TP SA i jest tylko wersja angielska.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
A potem po 30 dniach, ile trzeba zaplacic za CS2?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
A potem po 30 dniach, ile trzeba zaplacic za CS2?

$649, lub kupujesz wersję 5.5/6.0 + upgrade, w sumie za ~$300 (ja tak zrobiłem).
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Adorama proponuje duży rabat na CS2 przy zakupie K10D http://www.adorama.com/ca...pop&Sku=IPXK10D
Możliwe, że inne sklepy też mają takie promocje.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Mnie chodzi o polska wersje, nie chce sie meczyc po angielsku, bo nie wszystko rozumiem.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
PiotrB. napisał/a:
Mnie chodzi o polska wersje

Też wolałbym po polsku, jak znajdę tanią to dam znać.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
No a z tego Komputera Swiata, to potem nie mozna kupic pelna wersje, zeby dzialala normalnie?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Piotr, kupić możesz zawsze, ale za pełną cenę ;-) Moim zdaniem kup na eBayu starą pełną wersje PS 5.5 / 6 / 7... a następnie upgrade do CS2. W Polsce upgrade kosztuje ok. 850 zł (sklep.komputronik.pl)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
A po dograniu upgradu, bedzie program dzialal po polsku?
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
PiotrB. napisał/a:
A po dograniu upgradu, bedzie program dzialal po polsku?

W poniedziałek zapytam w zaprzyjaźnionym sklepie jak to działa i za ile.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dziwna rzecz sie dzieje, jak wpisalem www.komputronik.pl, to pokazuje strone, ale w momencie kiedy chce sie zalogowac, strona znika! Co jest grane?

[ Dodano: 2007-01-28, 21:17 ]
Ok, dzieki.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Strona się nazywa tak jak napisałem: sklep.komputronik.pl
Skrót do PS CS2 PL Upgrade: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=19298
Upgrade CS2 jest de facto pełnym programem, w trakcie instalacji może kazać sobie włożyc płytę z wersję poprzednią (chyba że jest ona zainstalowana na komputerze). Adobe stosuje (jak dotąd) zasade, że nowsze wersje instalujesz obok starszej, żeby można było sprawdzic co i jak jest w nowej wersji, nie tracąc na produktywności - czyli używając wersji, którą do tej pory się używało :-)

[ Dodano: 2007-01-28, 16:13 ]
U mnie www.komputronik.pl też od razu wrzuca na stronę sklepu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach