DJ_Direct  Dołączył: 03 Cze 2008
ja sie widzialem jako przebitke na TVS. A nasz Chachloś nawet przemawial. Prosze o zdjecia z sesji na smietniku. Szczegolnie Nemowe, bo mial ultra wide fajne szklo. A ze smietnik byl mega kolorowy (i niestety cuchnacy) to zdjecia pewnie fajne kolorowe. Co do kadrow to nie wiem :) jak to gdzies wrzucicie to sie oceni, a ja swoja droga - chce ze wszystkich aparatow te zdjecia, bo u nas chce pokazac ten wspanialy smietnik :D

--- EDIT ---

http://www.tvs.pl/informacje/6916/ - filmik w Real Media :)
 

mnfx  Dołączył: 03 Maj 2008
Było ekstremalnie ale fajnie!

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Mimo ulewy było nas prawie 100 osób. Dobrze - bo mamy 100 lat Nikiszowca. Pozdrawiam kilku "pentaksowców" również

A było tak -> http://www.mmsilesia.pl/3...?category=video

i tak: http://www.tvs.pl/informacje/6916/













 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Było też tak ;-)


nemo by macioh
 
DJ_Direct  Dołączył: 03 Cze 2008
o mamo - ciagle czuje smrod z tego hasioka :) a malzonka mi mowi - eeeee, nie jest zle, nie wygladasz jak menel ;) Chyba temu ze wizyta w Suplemencie sie nie skonczylo ;P
 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
Fajny hasiok ;-) Już rozumiem na czym polegała ta ekstremalność :mrgreen:
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
DJ_Direct napisał/a:
nie wygladasz jak menel
to dzięki temu napisowi na pasku :-P
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
jorge.martinez napisał/a:
Wiecie co, następnym razem trzeba wpierw wypić grzańca, a potem iść robić zdjęcia w deszczu...

Absolutnie. Już i tak ludzie dziwnie się na nas patrzyli :-P

jorge.martinez napisał/a:
wypluł MES ten film?

Tak. Wydaje mi się że źle go założyłem. Perforacja nie trafiła na ząbki i sam naciąg nie potrafił nawinąć filmu. Dlatego korbka obracała się tylko odrobinę. Tak więc pewnie mam muuuulti ekspozycję, ale na pierwszej klatce zamiast na ostatniej :-P

[ Dodano: 2008-12-07, 23:38 ]
DJ_Direct napisał/a:
o mamo - ciagle czuje smrod z tego hasioka :)

DJ_Direct, powiem Ci że im dłużej się tam siedziało, tym było przyjemniej :lol:
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
macioh napisał/a:
jorge.martinez napisał/a:
wypluł MES ten film?

Tak.
a ja kurna przez 15 minut wpychałem zerwany film z powrotem :->
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
No modelkę ;-) mieliśmy świetną
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
:shock:

nie wiem co cpaliscie, ale nie robcie tego wiecej beze mnie.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
macioh napisał/a:
I to udaną!

szczególnie, że w czasie jednego spotkania padły dwa ME-S :evilsmile: chyba pozostane przy MZ-M :mrgreen:

[ Dodano: 2008-12-08, 08:13 ]
DJ_Direct napisał/a:
chce pokazac ten wspanialy smietnik

czy idzie o ten pod wieżą?

jorgemartinez miast grzańca trzeba było się skusić na przepyszny żurek, albo grochówkę.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
rychu napisał/a:
szczególnie, że w czasie jednego spotkania padły dwa ME-S


Mój nie padł :-P
 
DJ_Direct  Dołączył: 03 Cze 2008
jak padly?? tlumaczyli powyzej ze jedynie zle klisze zalozyli, zabki nie chwycily i nie nawijal, to nie aparat padl, tylko fotograf du** :P
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
DJ_Direct napisał/a:
to nie aparat padl, tylko fotograf du** :P


:evilsmile: Shit happens.

Ja z dziś będę miał efekty mojej rolki. Idę o zakład, że lepsze foty robiłem kliszakiem niż cyfrakiem.
 
DJ_Direct  Dołączył: 03 Cze 2008
qrde, ze tez nie wzialem analoga noo.... :/ poskanuj klatki i wstaw gdzies :)
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
No to ja proponuję zrobić fotograficzny rajd po śląsku pt "Uroki naszych hasioków" :))
 
DJ_Direct  Dołączył: 03 Cze 2008
dobry temat, wizualny. Ale mysle ze mzna by go rozwinac i zaangazowac do tego jakas "przyjazna" grupe osiedlowa. Nie wiem jak to obecnie wyglada na slasku - czy dalej okolice smietnikow sa miejscem spotkan i przesiadywania roznej masci band czy tez ugrupowan mlodziezowych typu - punki. Ale wizja jakiejs trasy smietnikowej - tu spotykamy sie z kaziem, zabieramy go i idziemy dalej po janka, z jankiem razem na kolejne osiedle gdzie spotykamy franka i razem idziemy obrobic jakis samochod (albo lepiej do knajpy na piwo). Jakas historia z tego moglaby wyjsc :) albo jeszcze fajniej pokazac dzieci z biednych rodzin, ktore na pewno w takich warunkach znajduja dla siebie jakies zajecie, zabawe etc. smietnik doskonalym tlem jest. Mozna by jakas historie opowiedizec :)

A Nemo moze focic to co jest w samym kontenerze, bo widzialem ze go to interesuje :) pozniej napiszesz prace - "co ludzie wyrzucaja" ;)
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Hehehe, spoko :-) No i zawsze coś ciekawego można znaleźć ;-)
 
DJ_Direct  Dołączył: 03 Cze 2008
tzn. mam rozumiec ze zabrales z Nikiszowskiego kontenera na smieci jakas "ciekawa" pamiatke ze soba ?? :shock: :-/

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach