Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Nikon D3X...?
http://nikonrumors.com/20...s-its-here.aspx

rumors ale moze nie bo chlopaki z Nikona czegos sie na poczatku grudnia spodziewaja...

Pzdr
Spinner
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Mnie rozwalił ten komentarz: "– I don’t see any sign of a microphone, or an extra input jack for one, or any extra controls that might apply to a movie mode."
Co za czasy... :->
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
rumors


no....

Spinner napisał/a:
chlopaki z Nikona czegos sie na poczatku grudnia spodziewaja...


Spodziewa to się każdy i patrząc na rozwój rynku ma absolutną rację. Niestety, w firmie idealna cisza.
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
Olać D3x, olać 50/1.4 AF-S...czemu nie ma 35/1.4(8) AF-S? Albo 85/1.8 AF-S? Pewnie pokaża jakiegoś zomma typu 70-200/2.8 VR za milion $$$ :-/
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
superkomornik napisał/a:
czemu nie ma 35/1.4(8) AF-S?


Ano... :-)
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
Na Nikkora 35/2.0 nie narzekam, aż taki wolny na D700 nie jest. Choć gdyby było jaśniej i szybciej to bym się ucieszył :-)
Mam nadzieję, że jak wyjdą portretówki z Af-S (85/1.4, 105/2.0, 135/2.0), to ludzie będą sprzedawać śrubokręty za grosze. A wtedy łyknę sobie jakieś szkło DC :-D
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
superkomornik napisał/a:
to ludzie będą sprzedawać śrubokręty za grosze


Jaaasne ;-)
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
alkos, już słyszałem głosy niektórych nikoniarzy, że gdyby AF-S, że gdyby Nano to wtedy... ;)
Może nie za grosze...ale pewnie byłoby jak z wyprzedażami D200 gdy wyszło D300- ceny poszły mocno w dół
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
superkomornik napisał/a:
ale pewnie byłoby jak z wyprzedażami D200 gdy wyszło D300- ceny poszły mocno w dół


Zauwaz, korpusy sie starzeją technologicznie, szkła nie... "psychologiczny" zysk AF-Sa wobec srubokreta jest pomijalny w porowaniu z zyskiem D700 nad D200 - po prostu na zdjęciach różnicy nie widać... A nano? Imho to glownie marketing, 14-24 jak flarowal tak flaruje :-P
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
alkos, może i marketing, ale ludzie to kupują ;-)
 

ttb  Dołączył: 26 Lip 2006
jakos watpie by 105/135 DC zrobili z AF-Sem
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
ttb- ja wątpię aby cokolwiek zrobili z AF-Sem :roll: Pewnie pokaża kolejnego kita...
 

seweryn1  Dołączył: 11 Lip 2007
Trochę sobie nie wyobrażam o czym mówicie :shock: Ostatnio podpiąłem 50 1.4 do d80 i śmigał aż miło szybko i cicho, szczerze to nie widziałem w pentaxie takiej szybkości, później zagościł on w D700 no cóż tu już brak mi słów, jak mają jeszcze ulepszyć napęd to będą mogli je montować w systemie antyrakietowym jako celowniki do przechwytywania rakiet :shock: :-P :mrgreen:
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
seweryn1, po użytkowaniu Pentaxa wszystko wydaje się megaszybkie ;-)

AF-S jest jednak szybszy, cichszy i pewniejszy. No i nie kręci pierścieniem ostrości (co czasami może wnerwiać....).
 

seweryn1  Dołączył: 11 Lip 2007
Cytat
seweryn1, po użytkowaniu Pentaxa wszystko wydaje się megaszybkie ;-)

To fakt. Mam też Canona 40d z (narazie) 17-85 IS USM i na początku myślałem, że się coś popsuło bo ani nie usłyszałem, ani nie zauważyłem kiedy to to ustawiało ostrość 8-)
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
seweryn1, no ten Canon to też szybka maszynka :-) A szczególnie ze szkłami USM :-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
hmmm... tak wracając do tematu... . :evilsmile: :evilsmile: :evilsmile: :evilsmile: niestety nic wiecej nie moge powiedziec :-D :-D :-D
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
Alkos- będę jakieś nowe obiektywy? Albo napisz chociaż, czy jest nadzieja coś oprócz D3x....? czy jest nadzieja na cokolwiek?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie moge, serio :-)

Ale znalazłem to:
http://sebrogers.typepad....here-folks.html
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
D3x...dobrze, że w końcu pokażą tego D3x... niektórzy przestaną nazekać, że trzeba sięgać po C ;-) Mam jednak nadzieję, że to nie będzie jedyna premiera.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach