kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Może nie są porywające ale podobaja mi się dużo bardziej niż poprzedni zestaw. Takie bardziej świeże są.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
wykrecik, obejrzałem te zdjęcia raz, drugi, trzeci. I nic. Nic ciekawego, co by przykuło uwagę, zatrzymało wzrok albo co. Jak dla mnie, to te portrety są po prostu nudne. Na tyle, że aż ta modelka nudzi, a to raczej dobrze nie jest.
 

wykrecik  Dołączył: 25 Lis 2008
Odgrzewam wątek.
Było albumowo to teraz coś w innym klimacie :

Don Pedro


Don Pedro II


Miss Anne


Have fun:)
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
wykrecik, fajny ring.. sam robiłeś czy zakup był ?

muszę się chyba nieco w DIY pobawić.. beauty dish, ringflash.. to wszystko mozna zrobić za grosze, tylko się zmobilizować ;-)

Ostatnie przyjemne, płaskie światło tu nie psuje akurat, chociaż nieco przesadzona dla mnie obróbka.
 

wykrecik  Dołączył: 25 Lis 2008
Sam robiłem:) - dawałem nawet ofetę na giełdzie, że mogę wykonać za skromną opłatą, ale nie było chętnych:)

Fajna zabawa - przetestowałem różne zastosowania i stwierdzam, że to kreatywna rzecz.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Podoba mi się zabawa w dekadencję z Don Pedro (proszę numeruj zdjęcia). Obróbka, sposób kadrowania, światło, aranżacja - to wszystko pasuje mi do takiego klimatu. Odbicie w oczach jest super :) Nie mam Ci tutaj nic więcej do powiedzenia :) Miss Anne też dla mnie bardzo przyjemne. Podoba mi się obróbka i stylizacja na stare zdjęcie. Moim zdaniem bardzo dobra robota. Dobrze dobrane akcesoria oraz ubranie pokazują, że dbasz o detale. Bardzo fajnie.
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
Cytat
beauty dish, ringflash.. to wszystko mozna zrobić za grosze, tylko się zmobilizować ;-)

Macie pomysl zeby zrobic beauty dish???
Co do zdjec to 1,2 i 4 oraz don pedro.
W 2 zwiekszylbym troche GO aby postac byla troche bardziej wyrazna.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
grabber, ostatni post na tej stronie:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=19370

i pierwszy na następnej.. powodzenia :-)
 

wykrecik  Dołączył: 25 Lis 2008
Dzięki za wpisy i odwiedziny.

Pokaże Wam jeszcze coś takiego - klimaty uliczne - moje ulubione :

13.
Daleki Wschód


14.
Rołwer


15.
...


Have fun:)

 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Po raz drugi proszę - jeśli chcesz pomóc komentującym, numeruj zdjęcia. Najbardziej odpowiada mi "Rower" - za ostrość, prowadzenie wzroku przez drogę i pomysłowy hak rowerowy. Bardzo ciekawe. "..." też może być, ale wypinająca się w kierunku obiektywu pani nie specjalnie mi się podoba. "Daleki wschód" - rozkład elementów w kadrze OK, ale mało się dzieje, jak dla mnie.
 

jutokintomi  Dołączył: 08 Lut 2009
Mi najbardziej odpowiada zdjęcia nr 5 z poprzedniej strony. Zwłaszcza nieźle wyeksponowałeś oczy modelki. "Rołwer" i "..." też mi najbardziej odpowiadają :-)
 

wykrecik  Dołączył: 25 Lis 2008
Dzięki za odwiedziny i komentarze.
Dodałem numerację - może teraz będzie łatwiej komentować.
Dzięki za uwagi :)
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
rower jest the best.... Az mi sie utwor Janerki przypomnial...;-) fajna perspektywa i obrobka bw
 

Nusydnas  Dołączyła: 21 Sty 2008
15 - mój fave. Jest po prostu nieziemska!
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
15 super uchwycone imho.
 

wykrecik  Dołączył: 25 Lis 2008
Dziękuję serdecznie za odwiedziny i komentarze.
Coś takiego jeszcze mam. Mały miks uliczno - streetowy, czyli to co misie lubią najbardziej :)
16
Wieża Eiffla po poznańsku.

17
Toruńska Katedra zimą

18.
Człowiek orkiestra


[ Dodano: 2009-02-21, 01:45 ]
Chyba zanudziłem tematyką.
Zmiana klimatu na zwierza :
Foka pospolita


[ Dodano: 2009-02-24, 16:37 ]
Coś takiego jeszcze mam:
...


[ Dodano: 2009-02-26, 20:10 ]
Lekka cisza się zrobiła.
Coś takiego jeszcze mam:
PL
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
wykrecik napisał/a:
Lekka cisza się zrobiła.

Bo nie numerujesz fotek :) Żart, ale mający swe podstawy. Najbardziej podoba mi się kadr i pomysł na '...', choć szkoda przepału w tle. 'PL' też zaskakuje zestawieniem i droga prowadzi wzrok. Dość fajne. 17 mnie nie przekonuje, ale rozumiem, że znalazłeś się na jakiejś wieży i miałeś okazję zrobić zdjęcie z niecodziennego położenia. Na 16 ciekawa geometria, ale może spróbować z bardziej zdecydowaną obróbką graficzną, tak żeby niebo wyszło ciekawsze?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Wcześniej niepochlebnie się o tych pierwszych portretach wypowiedziałem, ale ten w sepii mi się z kolei bardzo podoba. Bardzo. Nawet ta sepia mi nie przeszkadza :-D
 

wykrecik  Dołączył: 25 Lis 2008
Dzięki za odwiedziny. Przepraszam za to nie numerownie - ciągle zapominam -teraz niestety już nie mogę zmienić.
Z klimatów ulicznych takie coś mam jeszcze :
22. Ludzkie życie wypisane na kartce :
"Jestem bezdomnym, zbieram na życie jak w Madrycie i na chleb. Dziękuję!"

Muzeum
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
a odpaliłes mu cos na ten madryt, jak dla mnie za szeroko ale pomysł jak najbardziej dobry

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach