wykrecik  Dołączył: 25 Lis 2008
Ja lubię niszę najpierw Olek teraz Pentax :)
 
Nightcom  Dołączył: 09 Maj 2008
I bardzo dobrze ;P nikt nas nie posądzi o to że się znamy na fotografii chociaż :mrgreen:
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
27 - dużo bardziej podoba mi się niż 26. Wchodzący w kadr akrobata fajnie dynamizuje ujęcie. Nie ma tu też żadnego bałaganu i innych elementów odciągających wzrok.
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Patrzę na te ostatnie i myślę, że 26 ciekawa w przekazie - wygląda jak by ten wielkolud wymuszał kierunek ruchu na tych przechodniach, 27 była by lepsza gdyby był cały w kadrze albo był by go ... pół ale wtedy ciaśniej (pionowo - pierwsze okno?) ale to tylko takie moje wizje :mrgreen:
 

wykrecik  Dołączył: 25 Lis 2008
Dzięki chłopaki za odwiedziny.
Jak zwykle macie bardzo ciekawe interpretacje:)

Jedziemy dalej.

28. Koniec

 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
28 podoba mi się bw, w kadrze trochę mi brakuje przestrzeni, postać na pierwszym planie fajnie uchwycona.
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
wykrecik napisał/a:
28. Koniec
Jaki koniec???
Dawaj dalej, fajne ujęcie :-D
Taki - "mors na wybiegu" ;-)
 

Kurak  Dołączył: 21 Sty 2008
widze kolega przerzucił się jednak na Pentaxa....zrobił to samo co ja, kiedy sprzedawałem mu Olka...;) Pozdrawiam serdecznie
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Koniec? - ten gość wygląda jak by otwierał ... peleton...
Następne Twoje dobre zdjęcie w ulicznym temacie.
 

wykrecik  Dołączył: 25 Lis 2008
To koniec Giganta, nie wątku ;)
Będzie się ciągnęło jak kluchy :) Sesja się skończyła, będzie więcej czasu na łazikowanie.
O Kurak miło widzieć i wiedzieć, że od Ciebie był mój e-510 - dobrze się sprawował :)

Jeszcze co do tego końca, to tak mi się skojarzyło , że ten miły Pan zbliża się ku końcowi swojej drogi - stąd takie umieszczenie w kadrze.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Zmienię trochę klimat. Co powiecie na taką myszkę ??:)

30 Mycha - warunki pseudo studia domowego.

Myszka


31

Myszka
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Popsułeś, tę 31-kę. I nie pytaj o Polskę-to Republika.
Posłuchaj,a potem wstaw...
 

wykrecik  Dołączył: 25 Lis 2008
quasi napisał/a:
Popsułeś, tę 31-kę. I nie pytaj o Polskę-to Republika.
Posłuchaj,a potem wstaw...

Nie rozumiem komentarza :D Tzn to, że przepaliłem wiem. Przepału niestety nie da się odzyskać ;)

Jedziemy dalej z ulicą.

32 Skill Shop - Moon walk.

Skill Shop
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
28 - przyciąga mój wzrok. Świetny model, bardzo fotogeniczny :) Poza tym bardzo dobra głębia ostrości i fajna kompozycja. Ze zdjęć z myszką bardziej podoba mi się 31 - modelka ma ciekawszą pozę i wyraz twarzy. Nie wiem , czy aż tak ostre kontrasty oświetlenia są tu potrzebne, ale generalnie jest bardzo fajnie. 30 - bardziej przypomina mi rodzinną fotkę i mina modelki mówi "rób szybciej fotkę bo zaraz parsknę śmiechem" :) 32 - jest ok, ale nie działa na mnie jakoś specjalnie.
 

wykrecik  Dołączył: 25 Lis 2008
Dziękuję za odwiedziny i Tobie kndr za komentarz.

Kolejne dwie fotki.

33

...


34
Kościół na ul. Fredry w Poznaniu.
 

incogutto  Dołączył: 25 Gru 2008
28 - oyey jak ja lubię takich twarzowców
31 - zdecydowanie ta mysz
32 - kurcze gdyby kurtka i czapka były trochę mniej nowoczesne to byłoby zdjęcie stare jak świat

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach