dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
24 wypada chyba najlepiej z tej serii, światło choć fajne w barwie, jednak nie zagrało na 2ch pozostałych.
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
dziekowac za opinie... :-B
co do lampy, mozna by usunac... ja usunalem cienie od lampy ktorej na zdjeciu nie widac, a ktora dawala chamski cien zaraz za modelka;)
co do blendy... no przydalaby mi sie jak nie wiem... ale ze len byl to nie skonstrulowalem tego cuda;) choc chyba gdzies mam te zaslonki samochodowe wiec cos wymysle... ogolnie tez kiedys jak znajomy robil zdjecia to doswietlalem mu tym czyms do samochodu co to sie za przednia szybke wkladalo zeby srodek nie nagrzewal sie :-D .
a ze makak zacheca niesmalo to zem sie ja domyslil :mrgreen:
pozdro dla wszystkich i 3mac kciuki za obrone inzyniera... bo to juz niedlugo ;-)

ps. obrabialem na laptoku i dopiero teraz widze ze troszke nie tak to wyszlo;) ale tak to jest jak czlowiek w robocie siedzi i go wezmie na artyzm :mrgreen:
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007


mam nadzieje, że się nie pogniewasz. podobno latarnia przeszkadzała :-P
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
I teraz jest świetnie, rzeczywiście bloki nie przeszkadzają.
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
igorkrupa napisał/a:
mam nadzieje, że się nie pogniewasz. podobno latarnia przeszkadzała :-P

a druga usunoles w promocji ;-)

No dobra teraz moja lista zyczen :-)
1. Slady gumy na pasie
2. Ostry cien na prawym przedramieniu i ramieniu.
3. Cos bialego przy biodrze z prawej strony
4. Zrobic wezej zeby z lewej blok dotknal brzegu kadru
5. Modelke ustawic odrobine w lewo a moze dac kadr troche nizej aby widac bylo kilka metrow wiecej bialych pasow.
6. Modelce zalozyc szorty
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
a rzescie sie tych lamp uczepili, ... niereformowalni normalnie, niereformowalni...

grabber napisał/a:
a druga usunoles w promocji ;-)

No dobra teraz moja lista zyczen :-)
1.
(...)
6. Modelce zalozyc szorty


i co wtedy zostaje ze zdjecia kinek? teraz to juz normalnie praca zbiorowa...
 

Napinator  Dołączył: 02 Wrz 2007
igorkrupa napisał/a:


mam nadzieje, że się nie pogniewasz. podobno latarnia przeszkadzała :-P


Tak jak mówiłem - teraz wygląda o wiele lepiej. Lampa odciągała uwagę od głównego motywu. Teraz jest dobrze.

 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
a niech sobie usuwaja chlopaki:) a moze taki konkurs... modelka na srodku jezdni?;) bo widze ze tyle osob podlapalo temat :mrgreen:

ps. albo tak z angielska... road girl :-P
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Jak na moje oko to trzy latarnie Igor wydziabał.... :-D
Zdjęcia bardzo fajne - cała ostatnia seria jest dobra. Widać Kolego spory postęp... :-B :-B :-B i czekam na więcej
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
tym razem moja kolezanka Kaja (to tylko jej zasluga ze te zdjecia wygladaja moim zdaniem naprawde dobrze... ja tylko stalem i uwiecznialem :-P )
27.


28.


29.


30.


31.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Moim zdaniem świetne zdjęcia, modelka rewelacja, rozkręcasz się, aż miło :-B
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
tak musze przyznac ze modelka jest niesamowita... brakowalo tylko blendy... ale to bylo spotkanie we dwoje :mrgreen:
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
za 28 masz u mnie :-B a za uciętą rękę ten browar będzie w puszcze...
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
Bardzo mi się podobają 27-31 (chociaż w 31 ten podpis mógł być niżej w rogu :-) - ale nie wnikam.

Wczoraj wyczytałem coś takiego :-) (trochę tekst wyrwany z kontekstu ale nie chce mi się wszystkiego przepisywać:"...Choć omawiany trik nie musi się ograniczać do wykadrowania czubka głowy, z powodzeniem możemy uzyskać ciekawą kompozycję "pozbawiając" kogoś części ręki, ramienia, włosów itp..."

Czyli to CHYBA nie grzech "uciąć" coś (nie wliczając podbródka) z kompozycji portretowej :-) ?? :-B

Pozdrówka!
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
28 jest super tylko ucięty łokieć, modelka- rewelacyjna uroda, więc wykorzystaj i zrób jeszcze jedną sesję z nią
 

Napinator  Dołączył: 02 Wrz 2007
dlatego twierdzę, że to nie ważne jest czy foto zrobione małym n czy dużym P :) liczą się kadry i pomysły na ich uchwycenie.pozdrawiam
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
dziekowac wszystkim za mile slowa i ciesze sie bardzo ze zdjecia sie podobaja :-)
lokiec no coz... napewno lepiej jakby byl caly...ale zdjecie mysle na tyle sie broni swoim urokiem ze tego lokcia przebolejemy :-P

ps. Igor jak ostatnio tak lampy usuwales to moze teraz lokcia dorobisz? :mrgreen: i dla Ciebie :-B
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
28 i 31 the best :!: :!: Dobre foty i fajna modelka. I wrzucaj wiecej !! ;-)
 

j-z  Dołączył: 23 Sty 2009
Fotki 27-31 fajne. Popracowal bym jednak nad dlonmi modelki i minimalnie nad jej rekami. W 27 przeogromna reka na pierwszym planie. 28 paluszki wydaja sie byc krotsze niz sa, prawe troche w nieladzie (swietny kadr). 29 zacisnieta piastka, mniemam, ze spadla by branzoletka, czy jak sie to tam nazywa. 30 bardo mi sie podoba, ciekawe jak by wygladala modelka w kadrze pionowym. 31 swietny kadr, ale nie podoba mi sie lewa dlon. Paluszki w baladanie a wskazujacy wyglada na "obciety". Nie wiem tez, czy paluszek wskazujacy prawej reki nie "wchodzi" za bardzo w policzek.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
kinek napisał/a:
tym razem moja kolezanka Kaja
Świetne oświetlenie, tyle powiem :-) Braku blendy nie widać, choć zdjęcia byłyby jeszcze lepsze, gdyby jej użyć.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach