mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
kinek, tutaj kłania się nie tylko naciskanie spustu na korpusie. Zauważ, że gdyby modelka miała chociaż palcami przeczesaną grzywkę to zdjęcie wyglądałoby lepiej. Ja nie każę robić fotek glamour, ale zwracam uwagę, że przez wizjer wiele, wiele, wiele trzeba widzieć.

Na 15 i 16 widać ciasne kadrowanie. Nie mam nic do urody modelki, ale w takich ciasnych kadrach można wyjść "niekorzystnie". Takie mam wrażenie.

Niemniej jednak, widać postępy, tak 3maj! :-B
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
A teraz podoba mi się 16 :) Bardzo przyjemny wyraz twarzy - coś, czego mi brakowało w poprzedniej serii. Jakoś od razu cieplej się zrobiło i sympatyczniej ;) Fajne.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
13stka ciągle najlepsza.
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
17. uczę się obróbki... i jej efekt na tym zdjęciu bardzo mi się podoba :-)

 

wilczek  Dołączył: 28 Paź 2008
Mi jakoś nie leży to kadrowanie w 17. Udziwnione, a oczy do góry nogami wyglądają dla mnie jakoś upiornie(zwłaszcza że przez odbicia światła słabo źrenice widać).

15. i 16 dużo przyjemniejsze :) A 13 najlepsza.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Kolorki fajne na 17, ale faktycznie trudniej się je ogląda ze względu na pozę :)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
17 kadrowanie nie bardzo wyszło choć nie chcę powiedzieć, że nie tędy droga bo można coś w ten sposób ciekawego wyciągnąć.

Co do kolorków to na nie, a zwłaszcza z powodu balansu bieli który wymaga korekcji.

Miejscowo też wyostrzyłbym pewne rzeczy jak np oczy, którym brakuje kontrastu.
 

Zwadzio  Dołączył: 29 Cze 2008
nikt nie docenil chlopca? mnie to zdjecie podoba sie najbardziej chyba.


 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Zdjęcie z chłopcem nie jest złe ale brakuje mu (zdjęciu, nie chłopcu :) ) tego czegoś, Jest zbyt blado i płasko. Można by było poeksperymentować w PSie, może coś fajnego by się z tego urodziło. Czasem związek emocjonalny, który wiąże się ze zdjęciem to za mało by stało się ono czymś extra w oczach innych.
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
zdjecie jest w cholere plaskie, gdzies mam troszke przerobione....
moment...
o jest :-P
rany jak ta picassa psuje zdjecia...ochyda:P
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
kinek, ty lepiej zostaw chłopca w spokoju. Fajny kadr. Podrasuj trochę i jest OK :) Jest tak jak było - pochmurno, mgliście i trochę szaro. Nie ma się czym przejmować, moim zdaniem.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
kinek napisał/a:
rany jak ta picassa psuje zdjecia

a mi się to psucie spodobało :-D
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
kristofo napisał/a:
a mi się to psucie spodobało :-D


sama obrobka w ps, ale picassa strasznie obniza jakosc zdjec wysylanych na jej serwer;)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przecież to wysyłający wybiera sposób wysłania. Jest opcja w której picasa nie ingeruje w zdjęcie.

Do pokazania na forum najlepiej kadrować do 700 pikseli.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Ze wszystkich Twoich zdjęć podoba mi się tylko 17 za fajną kolorystyke - ale sposób kadrowania jest dla mnie niewygodny w odbiorze :)
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
po dłuższej przerwie(pogoda nieciekawa, a i praca inż. sama się nie napisze :-P ) dwa zdjęcia, jak zawsze krytyka mile widziana :-) . Zdjęcia robione 50@2.8.

18.


19.

 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
nastepny ludzik bardzo dobrze :)
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
18tka zdecydowanie lepsze od swojego nastepcy z tej serii, chociaz brakuje mi tutaj troszke drastyczne obrobki i wydaje mi sie ze za zlapales za waski kadr.
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
20.
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
Fajna ta 20stka. Ciemno, ale to akurat mi się podoba, ma klimat.
Na 18 i 19 szkoda, że przymknęłeś dziure do 2.8, nie przepadam za sześciokątnym bokehem, a przy maksymalnie otwartym obiektywie mogło w tym warunkach wyjść całkiem ujmujące rozmycie. :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach