kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
ogolnie sam widze jakis postep w moim zdjeciach, te pierwsze to teraz dla mnie ochyda:P
ps. i dzieki makak za wypowiedz, Twoje zdjecia i Igora Krupy to dla mnie numero uno :-)

[ Dodano: 2009-03-31, 13:02 ]
21. a moze powiedzcie cos o tym, nie wiem w sumie sam dlaczego ale podoba mi sie bardzo :-)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
20 moim zdaniem Twój najlepszy portret, najlepiej na tym zdjęciu pokazałeś swoją modelkę.
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
22.

 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
Juz lepiej Marcin :-)
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
23.

 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
czemu zacząłeś podpisywać fotografie?
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
chciałem zeby juz na samym zdjeciu bylo widac przez kogo zostalo zrobione, a i wystawiam niektore fotki tez w innym serwisie:)
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
kinek napisał/a:
21. a moze powiedzcie cos o tym, nie wiem w sumie sam dlaczego ale podoba mi sie bardzo :-)

bo jest naprawdę dobrym portretem; apaszka podkreśla skórę i koresponduje też z tłem; do tego wyraziste oczy z ciekawym spojrzeniem;
;-)
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
Dwa ostatnie fajne kadry mają. Na 22 brakuje mi tylko nieco bardziej skontrastowanej obróbki bo twarz taka szarobura wyszła ;-) .
23 bardzo ładne kolory, ciepło oświetlony portret i zgrabny kadr. Tylko ostrości brak... pewnie manualna 50tka sądząc po Twojej stopce... ile to ja już kadrów przez nietrafienie z ostrością straciłem :oops: .

Pozdrawiam!
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
23. dokladnie nie trafilem z ostroscia:/ ale zdjecie pokazalem bo podoba mi sie kadrowo, a i modelka ladnie usmiechnieta.
22. masz racje trzeba by tu popracowac... bo na dworzu wtedy niestety juz slonce zaszlo.

dziekuje wszystkim za opinie i porady :-)
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
kinek napisał/a:
ogolnie sam widze jakis postep w moim zdjeciach, te pierwsze to teraz dla mnie ochyda:P
ps. i dzieki makak za wypowiedz, Twoje zdjecia i Igora Krupy to dla mnie numero uno :-)


Dzięki za miłe słowa i jeśli Cię interesują moje prace to zapraszam w najbliższym czasie do mojego wątku bo pokaże tam kilka prac z czwartkowej sesji dla jednego z salonów fryzur którego właścicielem jest znakomity fryzjer Paweł Rozwadowski.

To dobrze, że i ty dostrzegasz postęp w swoich pracach bo to co pokazałeś w nr. 21 dokładnie odzwierciedla twój rozwój. Swoja drogą bardzo porządnie zrobiona fota nie wiem czemu mógł bym się przyczepić... Hm na siłę to rozwiałej fryzurze ale czego tu wymagać od pracy z wiatrem. Może przesadzam bo troszkę przywykłem, że zawsze ktoś czuwa nad tym jak modelka ma ułożone włosy. Również na siłę można by zniwelować ten lekki cień który rzuca z góry nosek ale to już drobnostka.

kinek napisał/a:
23.
Fajne fajne bo sam uwielbiam górne kadry i podobne kolory :) jak byś uzyskał ciut większą ostrość i pobawił się troszkę na twarzy PS'em to było by cudnie ;-)

P.S Dobrze robisz podpisuj zdjęcia ;-) . Pozdrawiam serdecznie :-B
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
dzieki wielkie za mile slowa :-)

a tak juz z humorem, na pewnym portalu dostalem komentarz do 23. ze to ogolnie dno i wogole, ale najlepsza byla koncowka w stylu "...i to sztucznie dodane rozmycie". Slowa te wywolaly szeroki usmiech na mojej twarzy :mrgreen:

Ps. igorkrupa jak przejdziesz na zolta strone, to nie uciekaj z forum i pokazuj tez u nas swoje foty ;-)
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
kinek napisał/a:
Ps. igorkrupa jak przejdziesz na zolta strone, to nie uciekaj z forum i pokazuj tez u nas swoje foty ;-)


Nie ucieknę chociaż by dla takich osób jak ty! uwielbiam osoby którym podobają się moje prace i uwielbiam pomagać takim osobą więc nie bój się zostanę tu jak najdłużej ;-) Jak będziesz miał jakieś pytania czy wątpliwości to pisz mi szczerze pomogę! - wie o tym już kilka osób na forum, że jestem w stanie pomóc :-)
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
24.


25.


26.


Milego ogladania :-)
 

Napinator  Dołączył: 02 Wrz 2007
kinek napisał/a:
chciałem zeby juz na samym zdjeciu bylo widac przez kogo zostalo zrobione, a i wystawiam niektore fotki tez w innym serwisie:)


Staraj się dojść do takiego stylu by osoba patrząca na twoje zdjęcie nie potrzebowała podpisu by wiedzieć do kogo należy. Nie ma nic gorszego w fotografii jak oszpecenie je podpisem photography.....


[24] - fajne gdyby nie ta lampa po prawej stronie.

 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
24 jest fajne jak kolega wyżej napisał, do lampy dołączają się jeszcze bloki. Jak by to poprawić byłoby naprawdę ciekawie.
 

Napinator  Dołączył: 02 Wrz 2007
Mi te bloki nie przeszkadzają :) wręcz przeciwnie wypełniają te zdjęcie ale ta lampa razi mnie pomimo tego, że nie świeci :) Proponuję trochę CSa i zabawę z takimi narzędziami jak patch tool oraz clone tool. Big up.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
kinek, nie martw sie, to narzekanie na lampe w 24., to jak narzekanie, ze niebo jest niebieskie, a trawa zielona. zdjecie robione w miescie, na osiedlu, to i lampa przy ulicy musi byc. wode pod mostem, bo brzydka, tez bedziedziecie wymazywac? :P
kolory jaskrawe, kontrastowe, wyrazne faktury roznych powierzchni, zdjecie wporzo i nie daj sobie wmowic, ze trzeba je jeszcze retuszowac!
jesli juz cos retuszowac w photoshopie, to lepiej ukryc bielizne modelki na dwoch nastepnych, tak zeby wiadomo gdzie, bylo troche bardziej gladko, ale tez nie mozna zapomniec, ze zdjecia udane i bardzo ladnie eksponuja urode modelki.
:-B
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
kinek, mi najbardziej podoba się właśnie 24. Faktycznie można by tą lampę trochę "przesunąć" od modelki odpowiednią perspektywą czy pozycją dziewczyny ale kolory, kompozycja i ogólny klimat jest super.
25 i 26 również dobre ale ostre słońce lubi się mścić (cień od nosa ;)).
Niezłe postępy robisz. :-B

Napinator napisał/a:
Nie ma nic gorszego w fotografii jak oszpecenie je podpisem photography.....


Są są o wiele gorsze :mrgreen: .
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
makak napisał/a:
ale ostre słońce lubi się mścić

dlatego makak zacheca niesmialo do odwiedzin jego tematu, skad latwo trafic mozna do opisu jak blende sporzadzic i gdzie sam autor powyzszej opinii snuje opowiesc o jej obsludze oraz wyniki swej pracy z tymze przedmiotem przedstawil...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach