darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
nikola2711, :mrgreen: mniej więcej podobnie mi się podoba :-P
 

nikola2711  Dołączyła: 18 Gru 2007
darkduch, to zdjęcie chyba nie może sie nie podobać :)
Ale robi wrażenie, na prawde
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
to ja podziękuje za mile słowa i obiecuje ze będzie więcej :-)
 

adriano210  Dołączył: 13 Kwi 2009
siemka Kinek, fajne zdjęcia szczególnie te ostatnie mi się podobają, modelka ma bardzo subtelną urodę (31)
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
a ja troche pomarudze. na 35. wszystko gladkie, tylko wlosy takie w nieladzie...
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
No trochę włosy się rozwiały na 35, ale i tak zdjęcie broni się bez problemów. Bardzo fajne kolory i plastyka.
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
mialem dlugasna przerwe, wiec przyszla pora odswiezyc watek troche :-) narazie jedno tylko ;-)
36.
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Za duzo ud - sciany po lewej i zbyt przepalone nogi rzucajace sie "na pierwszy plan" .
Dawaj drugie !
;)
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
no to drugie;)
37.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
37.Kadr podoba mi się(lubię takie ciasne i z bliska),natomiast twarz mz.chyba za mocno naświetlona ewentualnie za agresywnie obrobiona(za jasno,zagubiłeś gdzieś po drodze detale).
36.Raczej na nie a to w dużej mierze za sprawą pozycji-ustawienia modelki(jakoś nienaturalnie wyszła ta nóżka).No cóż próbować trzeba,nic samo od razu nie przychodzi. :-)
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
co do 37. odnosnie naswietlenia, tak to efekt obrobki, nie wiem ale jakos podobaja mi sie tak mocno kontrastowe zdjecia i mialem dylemat czy zrobic to techniczne tak zeby nie zgubic niczego, zadnych detali czy pojsc w tak agresywna obrobke...

36. jezeli o to zdjecie chodzi to tak jest przepal na nodze, ciezko bylo wyczekac dobre slonce i osobiscie brakowalo mi blendy zeby buzie doswietlic bo mz jest za ciemna, co do nozek nie wiem... jakos mi sie podoba takie ulozenie;)
za opinie oczywiscie dziekuje i staram sie je analizowac i wyciagac wnioski, wkoncu po to zdjecia tutaj wystawiam;P

37.2.


pozdrawiam
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
chyba to ostatnie w kolorze daje rade :)
Miales lepsze. Chyba przerwa ci nie sluzy.
Poza tym poprzednich nie widac :/
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
kinek, 37.2 imho lepsze, bo w pierwszym tak jakby za jasno
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
poprzednich nie ma bo niestety darmowy hosting padl.
38. mysle ze zdecydowanie lepsze ;-)
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
kinek napisał/a:
38. mysle ze zdecydowanie lepsze ;-)

zolto
kinek, kurcze nowe foto a nie trzecia wersje jednej fotki :)
Niby inna ale to samo prawie
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
wiem wiem ale wydaje mi sie lepsza;) inne tez sa, ale musze posiedziec i powybierac;)
kurdesz faktycznie zoltawo, chyba juz zmeczony jestem, ide spac. pozdrawiam
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
kinek, jak dla mnie za dużo żółci


ale ja się nie zna
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
39.
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Reka po lewej zupelnie nie pasuje ( nie wiadomo czy jest to reka modelki - czy np kumpela jej polozyla na ramieniu swoja)
Bansoletka po prawej lekko przepalona_ troche rozbija efekt zolci na calosci _ale chyba nie pasuje. Bardzo fajne oczy i mala twarz - czyli moze byc ciekawie ale i tu zle nie jest ;)
 

kinek  Dołączył: 14 Paź 2008
40.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach