sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Reklama K10D
We flashu, niestety po niemiecku, ale ladnie zrobiona:
http://www.pentax.de/_de/photo/K10D/index_de.html
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ładnie to zrobione, ale niestety skopane czasem ładowania. Za długo to wszystko się pakuje (mam łącze 256 kB/s). Po prostu przerost formy nad treścią.
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Re: Reklama K10D
sylwiusz napisał/a:
We flashu, niestety po niemiecku


z opinia poczekam na angielska wersje, ale cieszy ze marketing Pentaxa zauwazyl europejski rynek. Moze pojawia sie jakies promocje i dostepnosc w sklepach sie poprawi ... pomarzyc mozna ;-)
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Michu Odniosłem dokładnie to samo wrażenie. Nie starczyło mi cierpliwości, żeby to wszystko ładować.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
A u mnie wlazlo przyzwoicie.

Wrazenia - na piatke. Swietnie, z pazurem i naprawde profesjonalnie przygotowany flasz, zarowno jesli chodzi o grafike jak i dzwiek - co do tresci merytorycznej sie nie wypowiem, bo nie szprecham niestety dojczem ;-)

Tak trzymac Pentax :-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Mi tez przypadla do gustu ta prezentacja :-) Szczegolnie muzyka. Zalatuje dobra, berlinska elektronika :-D
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dan napisał/a:
Zalatuje dobra, berlinska elektronika


Gdzieniegdzie zalatuje Bondem :-D
 

Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
 
Skoro było po niemiecku, to jeszcze coś po japońsku :lol:

http://www.pentax-k10d.jp/

Pozdrowienia,
Zbyszek
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Od pół roku już słucham o nowym Pentaxie, a może tak, zamiast ciągłych zapowiedzi i nowych reklam, dla odmiany K10D pojawiłby się na sklepowych półkach?
N D80 bez żadnych wstępów pojawił się w sklepach, a dopiero po tym fakcie weszły reklamy.
Troski o klienta na poziomie Nikona to chyba nigdy się nie doczekamy
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
"Troski o klienta na poziomie Nikona to chyba nigdy się nie doczekamy"
Nie rozsmieszaj mnie takimi tekstatmi. Wlasnie od 1.5 miesiaca probujemy kupic do firmy do D200 nowe szkielko AF-S DX 17-55/2.8 w sklepie - bez rezultatu i nie wiadomo kiedy bedzie(!) W Pstryku tylko uslyszalem, ze w tej chwili sa problemy z dostepnoscia szkiel do Nikona i ze "latwiej szybko zalatwic cos do Pentaxa". Tak samo bylo z D200, gdzie jego dostepnosc dopiero ostatnio sie poprawila. Serwis tez - jesli nie masz naprawy gwarancyjnej - poczekasz 1-2 miesiace na naprawe (taka odpowiedz dostal moj szef, ktory musi serwisowac swoje F3).
Pentax przesunal date dostarczenia K10D na polki o miesiac i to jest oficjalne - i tyle. Wole zeby przesuneli a dalo sie kupic, niz zeby bylo jak u Nikona, ze niby jest ale tak naprawde nie ma :-P
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
nie rozśmieszam, ja od ponad roku chcę kupić FA* 200 2.8 i co? Odpowiedź czyba jednoznaczna - nic, czyli wielkie g...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Pentagram, wybacz, ale jeśli to, że Nikon wypuścił D80 bardzo szybko, nazywasz troską o klienta, to muszę Cię zmartwić. Oni generalnie mają klienta tam, gdzie docierają najlepsze kolonoskopy Pentaksa. Nikon miał akurat wszystko gotowe, to i szybko wypuścił puszke na rynek. Pentax najprawdopodobniej chciał narobić zamieszania jeszcze przed Photokiną (co im się udało), a puszkę miał - najzwyczajniej w świecie - niedokończoną.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
W sklepie? Bez problemu. Pstryk sprowadzal. "al" bo to szklo juz od jakiegos czasu nie jest produkowane - nastepca w drodze.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
kupowałem Nikkora AF-S VR 70-200 F2.8G i czas oczekiwania od zamówienia wyniósł mnie 4 dni z dostawą do firmy
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
W ten sposob to sie mozemy licytowac, bo ja tez 100 macro kupilem w sklepie od reki, podobnie DA 40 Ltd w komplecie z Dl - bez problemu, ale taka licytacja to dziecinada. Wiec nie przesadzajmy, ale akurat Nikon nie jest tutaj dobrym przykladem.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
oczywiście, nie ma tematu, jestem po prostu już zmęczony tym oczekiwaniem
 

Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Pentagram, wybacz, ale jeśli to, że Nikon wypuścił D80 bardzo szybko, nazywasz troską o klienta, to muszę Cię zmartwić. Oni generalnie mają klienta tam, gdzie docierają najlepsze kolonoskopy Pentaksa.


Powiem więcej - niejeden ludzik (np. ja) zdarł sobie opuszki palców pisząc o problemach z naświetlaniem w D80 (z pomiarem matrycowym). Nawet wysyłałem (i inni z forum Nikona) fotki do Nikona - minęły już chyba ze 3 tygodnie i jedno wielkie g... - zero odpowiedzi z firmy. W obliczu tego sprzedałem puszkę i, ponieważ nie wszedłem za głęboko w żółty system, mogę spróbować zaprzyjaźnić się z Pentaksem.

PS.: Jakby ktoś nie wiedział co z tym pomiarem, to poszukajcie dwóch największych wątków na forum Nikona w dziale D50/D70/D80 :)
 

ma1y  Dołączył: 24 Wrz 2006
Pentagram napisał/a:
Od pół roku już słucham o nowym Pentaxie, a może tak, zamiast ciągłych zapowiedzi i nowych reklam, dla odmiany K10D pojawiłby się na sklepowych półkach?
N D80 bez żadnych wstępów pojawił się w sklepach, a dopiero po tym fakcie weszły reklamy.
Troski o klienta na poziomie Nikona to chyba nigdy się nie doczekamy
k10d może być (i pewnie będzie) super aparatem ... ale ten świński marketing co pentax uprawia ... podejrzewam że to z pozycji słabego tak uderza, a raczej mam nadzieje że tak jest bo jeśli jest to normalna gra tej firmy to jest to dość przykre ...
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
ma1y napisał/a:
ale ten świński marketing co pentax uprawia ... podejrzewam że to z pozycji słabego tak uderza, a raczej mam nadzieje że tak jest bo jeśli jest to normalna gra tej firmy to jest to dość przykre ...


swinski marketing :?: :!: :?:

co masz na mysli? :shock:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
ma1y napisał/a:
ale ten świński marketing co pentax uprawia
-to dosc ciekawe...chetnie uslysze co to oznacza...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach