muminek  Dołączył: 23 Paź 2006
czy warto kupowac k100 za 2220zł body?
czy warto kupowac k100 za 2220zł body?

powiedzcie czy istnieje szansa , że stanieje jeszcze bardziej ?

i ile kosztuje do niego kit taki jak jest w zestawie? ;-)
 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
Oczywiście, że stanieje, cała elektronika z czasem tanieje. Pytanie, jak długo chcesz czekać zamiast robić zdjęcia. Co do ceny kita w Polsce:
http://www.allegro.pl/ite..._gwarancja.html
 

muminek  Dołączył: 23 Paź 2006
własnie się zastanawiam czy warto kupić body i dokupić kita do tego czy mnie wyjdzie taniej czy tez odwrotnie.
ja narazie jest zimno i pogoda do pupy więc czy warto teraz kupowac skoro uzyje go w tym roku jeszcze tylko kilka razy bo gdzie tu robic fotki, a za miesiąc może stanieje
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
muminek, - masz jakis aparat? - jezeli tak to mozesz poczekac...jezeli nie...wez kase i kup....bo inaczej bedziesz zalowaltego czego nie mogles zrobic bo nie mailes aparatu.....a to na 100% sie trafi jak nie bedziesz mial aparatu....z drugiej strony jak bedziesz mial aparat to penwie nic ciekawego sie nie trafii.....ale dla spokojnosci ducha kup....bedziesz wiedzial ze zrobiles wszystko zeby zrobic zdjecie.... :shock:
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Fafniak napisał/a:
....bedziesz wiedzial ze zrobiles wszystko zeby zrobic zdjecie.... :shock:

:)) dobre.. cos w tym jest. Ja dla przykladu czekam... mam pewien uklad z zona i staram sie go dotrzymac. Mam sprzet, wiec jak jest okazja uzywam tego co mam, ale... zawsze jest jakies ale :) na necie mozna z kitem kupic k100d za 2495 nowy z gwarancja i z oplata tylko za jedna przesylke. czyli to 2220 nie jest niczym nadzwyczainym przy cenie za kita 300 zl :) uzywanego kita dodam :)
To na tyle pozdrawiam i caly czas czekam, noszac stary zlom i majac nadzieje ze czasem uda sie cos pstryknac :)
Pozdrawiam
Grzesiek
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Fafniak napisał/a:
a to na 100% się trafi jak nie bedziesz mial aparatu....z drugiej strony jak bedziesz mial aparat to penwie nic ciekawego się nie trafii

proszę nie wygłaszaj prawd ludowych, bo jeszcze dotrą do mojej łepetynki. To co napisałeś jest prawdą niestety (nawet jeśli tylko w 15% to i tak za dużo). Szkoda, że nie zawsze mogę mieć ze sobą aparat. Przypomina mi to trochę żalenie się chłopaków z K44: ...gdyby kromki spadały odwrotnie...
 

deeper  Dołączył: 02 Paź 2006
Ja bym kupil samo body i do tego kupil iny obiektyw, nie koniecznie kitowy,
mi ten kitowy nie wystarcza, do portretow nie za bardzo bo na koncu zdea mydli.
NJo ale to tylko moja opinia. Jak chcesz koniecznie kit, to moge ci moj sprzedac, taniej niz ten z allegro.
 

ma1y  Dołączył: 24 Wrz 2006
Aspius napisał/a:
Fafniak napisał/a:
....bedziesz wiedzial ze zrobiles wszystko zeby zrobic zdjecie.... :shock:

:)) dobre.. cos w tym jest. Ja dla przykladu czekam... mam pewien uklad z zona i staram się go dotrzymac. Mam sprzet, wiec jak jest okazja uzywam tego co mam, ale... zawsze jest jakies ale :) na necie mozna z kitem kupic k100d za 2495 nowy z gwarancja i z oplata tylko za jedna przesylke. czyli to 2220 nie jest niczym nadzwyczainym przy cenie za kita 300 zl :) uzywanego kita dodam :)
To na tyle pozdrawiam i caly czas czekam, noszac stary zlom i majac nadzieje ze czasem uda się cos pstryknac :)
Pozdrawiam
Grzesiek


za 2409 jest na Pixmanii ale z tego co wiem to u nich raczej nie warto kupować ...
 

sailor9  Dołączył: 23 Paź 2006
Fafniak napisał/a:
muminek, - masz jakis aparat? - jezeli tak to mozesz poczekac...jezeli nie...wez kase i kup....bo inaczej bedziesz zalowaltego czego nie mogles zrobic bo nie mailes aparatu.....a to na 100% się trafi jak nie bedziesz mial aparatu....z drugiej strony jak bedziesz mial aparat to penwie nic ciekawego się nie trafii.....ale dla spokojnosci ducha kup....bedziesz wiedzial ze zrobiles wszystko zeby zrobic zdjecie.... :shock:


To są święte słowa. Staram się jak najczęściej mieć aparat przy sobie a i tak z reguły ciekawe motywy się pojawiają, kiedy akurat nie miałem możliwości go ze sobą zabrać :evil:
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
tref napisał/a:
Przypomina mi to trochę żalenie się chłopaków z K44: ...gdyby kromki spadały odwrotnie...
to nie chłopaki z K44 tylko z PFK... :-| 8-)

no, dla ścisłości, jedna z osób które to śpiewały była również w K44...
dlatego ci sie mogło walnąć ;-)
 

muminek  Dołączył: 23 Paź 2006
deeper jaki masz na mysli obiektyw zamiast kita do body? i czy duzo więcej kosztuje?
 

ma1y  Dołączył: 24 Wrz 2006
jak myślicie czy ta cena Pixmanii to jest poczatek obniżek? czy to jakas promołszyn?
 

muminek  Dołączył: 23 Paź 2006
lepiej nie kupuj w tym sklepie poszukaj na necie opinii na jego temat a ci się odechce, mi się juz dawno odechciało :-/
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Za 300 to ja bym kita kupil zeby miec czym focic az sie pojawi DA* 16-50 2.8 ;-)
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
muminek napisał/a:
lepiej nie kupuj w tym sklepie poszukaj na necie opinii na jego temat a ci się odechce, mi się juz dawno odechciało :-/
hmmm możesz jakieś szczegóły podać...
 

muminek  Dołączył: 23 Paź 2006
wpisz w googlach nazwe sklepu i opinie o nim a ci sie odechce :-/
 

ma1y  Dołączył: 24 Wrz 2006
muminek napisał/a:
lepiej nie kupuj w tym sklepie poszukaj na necie opinii na jego temat a ci się odechce, mi się juz dawno odechciało :-/
dlatego zapytałem o inne sklepy/promocje

Cytat
Za 300 to ja bym kita kupil zeby miec czym focic az się pojawi DA* 16-50 2.8

ładna rzecz może być, ale pewnie w II kwartale i 1000$ :/ dobro kosztuje
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
ma1y napisał/a:
ale pewnie w II kwartale i 1000$ :/ dobro kosztuje

1000$ to w stanach a u nas pewnie nie mniej jak 1000 ojro niestety :-(
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Primo napisał/a:
to nie chłopaki z K44 tylko z PFK...

racja, ale gafa (ale w sumie skład podobny :-P ), ponieważ mam dziś noc z grafiką więc odświerzę sobię pamięć i przesłucham wspomnianą płytkę.
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Primo napisał/a:
hmmm możesz jakieś szczegóły podać...

Może to:
http://www.konsument.cogd...rum=13&topic=97
Trochę stare, ale ..

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach