dgim  Dołączył: 05 Lis 2006
K100D body + 18-55mm juz za 2409zl !!!
witam fotomaniakow

jak w temacie, na pixmanii
http://www.pixmania.com/p...w-18-55-mm.html
cena spadla w ciagu ostatnich dni z 2491 poprzez 2481zl do 2409zl
zdecydowanie najtansza opcja na rynku

pojawienie sie K10D wiele dobrego robi, nie tylko dla K100D jak widac.......
mam nadzieje, iz w ciagu 1-2 miesiecy bede w posiadaniu tegoz modelu

pozdrawiam
 

bumba  Dołączył: 16 Paź 2006
Nie polecam Pixmanii
Jak w temacie. Długi czas oczekiwania na przesylkę i wiele złych opinii :-/
 

ma1y  Dołączył: 24 Wrz 2006
Re: Nie polecam Pixmanii
mgluszkowski napisał/a:
Jak w temacie. Długi czas oczekiwania na przesylkę i wiele złych opinii :-/
ciekawe czemu taką cene maja, często są drodzy ...
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Cytat
ciekawe czemu taką cene maja, często są drodzy ...

z tego co w necie wyczytałem to z tyle nie kupisz !!! doliczą drogą przesyłkę, jakieś inne dziwne opłaty i cena wychodzi zbliżona do naszej a w razie czego to sobie możesz aparat odesłać do Francji na własny koszt, IMHO nie warto, już bym wolał dać w Polsce te 200zł więcej i mieć spokój, ale są klienci którzy kupują w pixmanii - oczywiście szanujemy ich ;-)
 
sp7foy  Dołączył: 31 Lip 2006
Re: K100D body + 18-55mm juz za 2409zl !!!
dgim napisał/a:
zdecydowanie najtansza opcja na rynku


Ale tylko teoretycznie.
Ja mogę wystawić na Allegro za 1500 zł kup teraz.
Będzie to najtaniej. Ale w kosztach przesyłki też wpiszę 1500.

Pixmania jak zauważyłem skutecznie na to nabiera klientów.
Wejdź sobie w zakup tego sprzętu i klikaj dalej aż podliczą ci cenę całkowitą. Zmienisz zdanie.
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
dżiz - idziesz do najbliższego sklepu dla idiotów/planetarnego i kupujesz kasetkę za 2499/2449 z 18-55 albo za parę stów więcej z 50-200 dodatkowym... Więc dla tej niecałej stówki (bez przesyłek) to zupełnie nie warto na pixmanię spoglądać.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Dabrow napisał/a:
i kupujesz kasetkę za 2499/2449 z 18-55 albo za parę stów więcej z 50-200 dodatkowym...

to tylko u was w Krakowie.. we Wrocku na ten przyklad 2699 z kitem. A to juz jest roznica warta zachodu..
Grzesiek
 

dgim  Dołączył: 05 Lis 2006
cóż, widzę ze pixmania gdzie nie spytam to jeden wieki wulgaryzm leci... cos w tym musi byc. u mnie w saturnie 2599zl w Warszawie. stad moja euforia cena pixmanii ale fakt nigdy nic nie kupowałem u nich. czekam na 2400zl na zdrowych warunkach w kazdym razie.
 
caban  Dołączył: 26 Sie 2006
Jakis miesiac temy mi sie udało kupic K100D KIT'a za około 2370 w MM. Warto polowac.
Pozdrawiam
Jacek
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
caban, pewnie 2900zł minus vat, wiemy, wiemy ;-)
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
Szkoda wlasnie, ze w MM promocje sa ustalane regionalnie. Kazdy sklep MM sam decyduje o tym, dzwonilem jakis czas temu wlasnie w tej sprawie do MM i babka mi powiedziala, ze to, ze np. w Krakowie jest taniej albo bez VAT nie znaczy ze kiedykolwiek w danym (innym) oddziale MM tez tak bedzie.... W Szczecinie np. jest cały czas cena prawie 2800 (body+kit).

Jesli chodzi o Internet to gdybym sie zdecydował (cały czas główkuje ;-) ) to brałbym z agito.pl Maja za 2669pln (body z kitem), przesylka gratis. Brałem u nich kilka rzeczy i naprawde moge szczerze polecic ten sklep, maja dobre ceny, szybką miłą obsluge i towary pow. 1K pln wysyłane sa kurierem za friko.
 

dgim  Dołączył: 05 Lis 2006
u mnie w saturnie 2599zl w Warszawie. musze poczekać az stanieje 100-200zl. chce kupić porządną torbę plus karte 2gb pewnie jeszcze. czyli 2-3 stowy dodatkowo jeszcze...eh
 

muminek  Dołączył: 23 Paź 2006
 
w którym w karakowie MM jest kasetka?? i jak długo promocja trwa??
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
dgim, - lepiej kup 2x1GB - naprawde
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
muminek napisał/a:
w którym w karakowie MM jest kasetka?? i jak długo promocja trwa??

Albo czegoś nie wiem, albo... w Krakowie jest jeden MM :mrgreen: przy al. Pokoju. Można też sprawdzić w Saturnie (Galeria Krakowska koło dworca PKP).

dgim (za Fafniakiem) - lepiej kup 2x1GB

Pozdrówka
Marucha
 

dgim  Dołączył: 05 Lis 2006
lepiej 1 zamiast 2gb tylko dlatego ze w razie klopsa z jedna jest w pogotowiu druga czy cos głębszego ? bo jak tylko asekuracja to jednak wolę 2gb. kiedys Zastanawialem sie nad opcja 2x 256 a 512mb. wybrałem 512 i nigdy nie żałowałem. nie ma nic chyba gorszego jak szybka potrzeba zapisania ujęcia a tu pełną karta i kupa...
powiedzcie mi bo na szybko nie moge znaleźć - czym w teorii i praktyce różni sie wizjer lustra od pryzmatu.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
dgim napisał/a:
czym w teorii i praktyce różni się wizjer lustra od pryzmatu.


Zobacz to: http://manufactura.home.p...opic.php?t=1335
 

starymada  Dołączył: 09 Lis 2006
Witam Szanownych Forumowiczow,

Po dlugiej pasywnej obecnosci na forum (ktora wynikla z mojego zainteresowania K10), w koncu postanowilem byc troszke bardziej aktywnym. ale to tylko tak na marginesie...

Co do ceny K100 z Pixmanii, moim zdaniem jej ostatnia obnizka nie wynikla bezposrednio z wejscia K10. Jest to bardziej zasluga mocniejszego zlotego - od poczatku pazdziernika umocnil sie do EUR o ponad 3,5%, a z moich obserwacji wynika iz Pixmania dosc szybko reaguje na te zmiany.

EUR/PLN dzisiaj 3,83 ale najczesciej pod koniec roku sie zloty umacnia, wiec duze banki inwestycyjne juz sugeruja poziom 3,70 na koniec roku... Niedobrze dla tych co wyjechali do pracy za granica, ale dla tych co szykuja pieniazki na nowa kadyszke do bylaby dobra wiadomosc :)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Witaj ;-) Juras - masz ludka od siebie na forum :!: :-D

Pzdr
Spinner
 

dgim  Dołączył: 05 Lis 2006
a moze by tak sprowadzic poprzez chociazby ebay'a z Niemiec, ponoc odpukac - na serwis i tak do nich idzie, do tego UE wiec z gwarancja nie powinno byc problemu, pytanie czy taka sama jak w Polsce 24m...
mocno irytuja mnie ceny tegoz modelu w Polsce, pomijajac pixmanie - faktycznie tragiczne opinie ma, ale czego sie spodziewac po Francuzach ;-) i krakowski MM (~2500zl) w reszcie kraju praktycznie 2600-2700zl, u mnie w Warszawie w Saturnie 2599zl, listopad/grudzien max chce kupic ten aparat
z drugiej strony jak Niemcy to euro, do $ skok w gore taki ze szok
znacie jakies pewne sklepy gdzie moznaby ten aparat kupic taniej jak 2500zl z przesylka i z 24 miesieczna gwarancja ?

B&H jeden z pewniejszych, 609,95$ + shipping = 682.70$ (2061zl na dzien dzisiejszy)
pytanie teraz co z clem i gwarancja...
;-) niby mozna dokupic 5 letnia, za 69$...

tja ponoc MACK nie jest w Polsce respektowany, eh kupa z tym wszystkim, czekac na jaks promocje w molochu...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach