kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Tylko 4rka jest ok. Widoczki w tego rodzaju ujęciach krzaczorów i dodatkowo w bw to moim zdaniem zupełnie nie trafione.
 

tanthalos  Dołączył: 04 Gru 2008
TO coś nowego tym razem. Może to trafi w wasze gusta:) Więcej na moim blogu.
6.


7.


8.
 
MarcinG  Dołączył: 03 Lip 2007
6 mi się podoba. Te badyle tak się ustawiły jak latarnie przy ulicy.
 

hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
6 ładna HDR
8 też ładna
 

tanthalos  Dołączył: 04 Gru 2008
hitman1986 napisał/a:
6 ładna HDR
8 też ładna

może i 6 ładna, ale to nie jest HDR:)
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
A mi podoba się 7 i 8. na 8 może przydałaby się odrobinę większa GO, ale i tak bardzo mi się podoba.

od 5 i 6 bolą mnie oczy :lol: i ciężko się zorientować za pierwszym razem co tam właściwie na nich jest.

Pozdrawiam
Buczo
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
7-ka za głębię. Zdjęcie jest jak trójwymiarowe.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
6 mi się podoba.
 

tanthalos  Dołączył: 04 Gru 2008
No to tym razem kilka nowych fotek z Helu. Więcej można zobaczyć na moim blogu i stronie www.

9


10.


11.


12.


13.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Witam!
Całkiem ładna ostatnia seria. Najprzyjemniejsze dla mnie 9 i 10.
Na 11 chyba śnieg trochę za mocno niebieski.
12 bardzo ciekawy kadr.
13 takie sobie mz.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Zdjęcia, które zaprezentowałeś w galerii na http://www.przemyslawdurczak.pl są miażdżąco lepsze niż te kiepskie pokazane tutaj :cry: . Gdybyś nie miał ich we flashu to bym kilka z nich podlinkował.
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Mnie spodobała się 9. Chętnie zobaczyłbym to zdjęcie w wersji czarno-białej, z podbitym kontrastem i dopracowanymi szczegółami na niebie... Podobnie ze zdjęciem nr 10.
 

tanthalos  Dołączył: 04 Gru 2008
kulten napisał/a:
Zdjęcia, które zaprezentowałeś w galerii na http://www.przemyslawdurczak.pl są miażdżąco lepsze niż te kiepskie pokazane tutaj :cry: . Gdybyś nie miał ich we flashu to bym kilka z nich podlinkował.


Jeżeli chodzi o ostatnią serię to jest conajmniej tak dobra jak pozostałe foty na mojej stronie.
Natomiast jeżeli chodzi o pozostałe fotki- wrzucałem tutaj tylko te, których nie pokazywałem gdzie indziej, chociażby na cyberfoto.pl , albo które właśnie zrobiłem:)
Ogólnie to fajnie się dowiedzieć, że fotki się podobaja:)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
tanthalos napisał/a:

Jeżeli chodzi o ostatnią serię to jest conajmniej tak dobra jak pozostałe foty na mojej stronie.


No cóż, masz prawo do takiej oceny ale w 100% się z nią nie zgadzam. Dla mnie różnica między tymi z ostatniej serii a pejzażami ze strony (dalej to podtrzymuję), jest miażdżąca :lol: . Dotyczy to zarówno kadrowania jak i obróbki.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Z nowej serii najbardziej podoba mi się 10 - przede wszystkim światło i pień, który prowadzi wzrok w kierunku horyzontu. Bardzo czysty kadr i wyraźny podział na plany. Klimatyczne zdjęcie. 9 też bardzo mi przypadła do gustu - podoba mi się samotny ptak ponad pływającym stadem i ciężkie chmury na horyzoncie. 12 - bardzo ciekawy deseń i kolorystyka. 11 - niesamowite kolory (czy tak było naprawdę?) 13 - najmniej mi się podoba ze wszystkich, ale też nie jest źle (B&W chyba nie do końca mi tu pasuje).
 

tanthalos  Dołączył: 04 Gru 2008
hej, tym razem cos o 180 stopni innego- niemowlak:) Wiecej fot na moim blogu.

 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Przejrzałem na blogu. Dobra robota. Tutaj podpis jest paskudny, niepotrzebne to tło pod literkami, za bardzo robi się widoczne.
50-tka powinna Ci służyć, bo widać, że ją polubiłeś.
 

Alojzy N.  Dołączył: 30 Kwi 2008
Świetne, ciepłe zdjęcie! I ten zawsze poruszający motyw dłoni dziecka oplatającej dłoń dorosłego. Do tego bardzo mi się kolorystyka podoba. Tylko, na mój gust, dobrze by zdjęciu większa GO zrobiła.
 

tanthalos  Dołączył: 04 Gru 2008
no to tym razem reporterka. Gdyby sie znalazł tutaj jakiś mod, można by zmienić nazwę tego wątku na "fotografie wszelakie"? z gory dziekuje.

1.


2.


3.


4.


5.
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
4. ! Mina dziecka pokonuje wszystko!!!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach