Hasek  Dołączył: 07 Lis 2007
[Hasek] Zdjecia :)
Witam wszystkich cialem sie z wami podzielic moimi dotychczasowymi fotografiami mam nadzieje ze sie spodobaja :)
1

2

3

4

5

6

7



zycze milego oceniania :) przepraszam za usterki :D

 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Podoba mi sie ostatnie :-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Rozumiem, że to taki przekrój przez dotychczasowe dokonania. Są ok. Podobają mi się :) Z wyjątkiem tej ramki i sepii w pierwszym - lekko z kiczowatymi pocztówkami mi sie kojarzy, ale to może zamierzony efekt. Poza tym ramka jest "cuś" krzywo.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Ostatnie fajne, reszta nie wywołuje żadnych emocji. Na pierwszym dużo za duża ramka.
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
wszystkie są super tylko żeby takie wychodziły gdy jest niewiele czasu na kadrowanie i zastanawianie się nad ekspozycją.
 

Hasek  Dołączył: 07 Lis 2007
bEEf napisał/a:
Rozumiem, że to taki przekrój przez dotychczasowe dokonania.


hmmm czy ja wiem te zdjecia to pierwszy miesiac mojej przygody z fotografia :)

a fotografuje od hmmm poczatku wrzesnia ;) dzis mijaja 4 miesiace :D
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
GO na 7 klatce mnie zauroczyła. Nie potrafię powiedzieć nic więcej, ale podoba mi się...
O, wiem! Wygląda jak niepozowane. A takie lubię :)
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
a ja się zatrzymałem przy gołębiach i ich dziwacznym locie-tańcu. Wykadrowane tak sobie, ale widać, że to był nagły pstryk, więc nie ma co kręcić nosem, bo jak dla mnie jest w tym zdjęciu jakiś niepokój, jakbym słyszał jakiś huk, strzał, fajne...
Ostatnie jest sympatyczne, natomiast dwa zdjęcia blondyny, może byłyby niezłe, gdyby twarz i oczy modelki cokolwiek wyrażały poza obojętnością i lekką niepewnością. Ale generalnie - jak dla mnie - nie ma obciachu i kichy, więc spoko - alleluja i do przodu! ;-)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
7 bardzo fajna i z dotychczas pokazanych najciekawsza. Szkoda, że prawie każde zdjęcie z innej parafii :-/ Samochody jakoś zupełnie mnie nie ruszyły.
Masz może coś więcej z sesji z papryczką?
 

Hasek  Dołączył: 07 Lis 2007
przykro mi ale z papryczka nie mam juz nic.... widzicie to byly moje poczatki jeszcze tak nad wszystkim sie nie zastanawialem :)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Mi się najbardziej 3. podoba.
 

Hasek  Dołączył: 07 Lis 2007
A tu kilka fotek ze studia :) a co do tego GO w poprzednich zdjeciach to wszystkie zostaly zrobione Heliosem-44-2 :P

8


9


10


11


12


13



milego oceniania i ogladania ;)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
2,3,7(!) i moze 12.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
ta pani z 12 tego zdjęcia wygląda dokładnie jak piękność z filmu piękność w opałach swoją droga :)
 

Hasek  Dołączył: 07 Lis 2007
heh nie wiem nie ogladalem tego filmu :) ale jak kiedys wpadnie w moje rece to z checia go obejze i sie sam przekonam ;)
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
Fajne, fajne :-) gratulacje za 3, 6 no i pół gratulacji za 12. Może gdyby pan model ze zdjęć 8 i 9 miał inną bluzkę, to wyglądałoby to lepiej.
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
7 - ekstra.
8,9 - dowcipne,
10 - fajne
12 - dla mnie wygląda profesjonalnie
ale ja jeszcze się uczę :->
 

Hasek  Dołączył: 07 Lis 2007
pare zdjec z dzisiejszej sesji :)

14.Monika


15.Anika


16. Michal :D



milego ogladania i oceniania ;)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
może środkowe na 3 na szynach ocenić można, reszta to ja na nie :)
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
Gorzej, z ostatnich trzech może 14 dałoby się uratować dalszym kadrem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach