denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
Nooo, volender, myślałem, że tu tylko mnie będą oceniać, a i ciebie "wyprostowano". ;-) (hitman1986, :-B )
3. to HDR z jednego 3 razy wywołanego rawa
5. szara połówka i Lightroom (chyba)

[ Dodano: 2008-12-23, 19:14 ]
Skoro 1 się podobała... prawie to samo ino po zachodzie
13.
kristofo dzięki za inspiracje(ę) antypocztówką :mrgreen:
14.
15.
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
13-niepotrzebnie odgrzałeś ten kotlet,nic nie wniósł i jest gorszy od pierwszej wersji.
Gdybyś pokazał na 14 ten rozprysk w całości bez obciętej góry byłoby o wiele lepiej.
Na 15 przynajmniej przy tej kompresji nic nie widzę :-|
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
1, 2, 3 i 6 bardzo mi się podobają. Widać, że się przyłożyłeś i w kadrze jak i w obróbce.
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
Se polece z cudakami
16. ekshhh... znaczy, zboczeniec!

17. za to mi się dostanie

18. a za to na 100%, :-P
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Nie bardzo rozumiem co się stało na 17 ale mimo tego mi się podoba. Choć nie radzę robić tego typu następnym razem.
18 fatalne.
Na 16 nie gra pierwszy plan z drugim. Gryzie się i to znacznie.
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
kosior mi opchnął...

jak cóś z tego wyjdzie... to wrzucę
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
denvi, mmm Super A, mój następny analog 8-)
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
Widoczki z FA35/2 (wiem, wiem... tylko sigma 10-20 się do tego nadaje ;-) )
19.
20.
21.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
19 i 20 nawet nawet. Na 21 zdecydowanie za ciasno już. Brakuje mi nieba w takim kadrowaniu trochę. Ale to moje osobiste preferencje.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Widoczki dość przyjemne. Najbardziej podeszła mi 21, ale gdyby tak przesunąć się trochę i zrobić drzewa całkowicie na tle morza? Może byłoby lepiej? :)
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
kulten, zdecydowanie za ciasny to jest twój sposób myślenia. Od ciebie nie potrzebuję rad typu:
kulten napisał/a:
Choć nie radzę robić tego typu następnym razem

Popatrz na swoje fotki i zastanów się po co ci aparat. Trzeba było sobie stempel sprawić i trzaskać jeszcze więcej identycznych widoczków.
Co daje ci prawo do tak kategorycznych opinii (mówię tu o całokształcie twojej "twórczości" w tym dziale) i dawania "cennych" rad. Jeszcze ktoś z początkujących zastosuje się do nich i będzie...
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
denvi napisał/a:
kulten, zdecydowanie za ciasny to jest twój sposób myślenia.

Myślę, że warto potraktować wszystkie komentarze z przymrużeniem oka. Nie tylko kultena. Prawda jest taka, że co osoba to inny punkt widzenia i nie jestem pewien, czy ktokolwiek ma tu rację w swoich osądach. Kulten ma bardzo charakterystyczny sposób komentowania - dość kategoryczny ;) Na pierwszy rzut oka można się z zjeżyć, ale przecież to jego osobisty punkt widzenia a nie żadna wyrocznia. Jedno jest pewne, ostre komentarze wywołują reakcję. Na plus kultena jest też to, że z reguły dużo pisze i można z tego wyciągnąć jakieś wnioski. O wiele bardziej pasuje mi kategoryczny ton kultena, choć w wielu miejscach nie zgadzam się z nim, niż komentarze typu "dobre!" albo "nie bardzo". One nic nie wnoszą oprócz zero-jedynkowej statystyki a przecież nie zawsze o to chodzi. No nic. Przepraszam za gadulstwo w Twoim wątku. :)
 

AreKc  Dołączył: 27 Cze 2008
denvi napisał/a:
Co daje ci prawo do tak kategorycznych opinii

Myślę, że dział, w którym wystawiłeś fotki. Zbesztaj kultena jeszcze za to:
kulten napisał/a:
1, 2, 3 i 6 bardzo mi się podobają. Widać, że się przyłożyłeś i w kadrze jak i w obróbce.
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
kndr, Ja się nie gniewam. Na twoją uwagę o drzewku tak nie zareagowałem, mimo że się nie zgadzam. Bo masz prawo sugerować itp. Każdy ma swoje własne poczucie estetyki i raczej nie powinien narzucać jej innym tak, hmm... bezczelnie. Sam nie czuję się urażony komentarzami kultena, bo według mnie nie ma on do tego podstaw. Chodzi mi o ogólną działalność człowieka, który mówi o sobie w trzeciej osobie :roll: . Po prostu nie chciałem chłopakowi pisać tego wszystkiego w jego wątku, ale jak tu zajrzy to sobie poczyta :evilsmile:
 
pinus  Dołączył: 04 Sty 2009
20 bardzo fajna, wogóle fajne widoczki
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Witam!

1 podoba mi się klimat i smolista woda.
3 fajny zachód, wrażenie głębi, przestrzeni, niebanalny.
6 czysty kadr, przyjemny widok
8 panorama, ciekawa dużo się dzieje, ciekawe kolory, chętnie bym zobaczył większą
13 lubię takie klimaty
14 dynamiczne ujęcie, mam wrażenie płaskości, która psuje efekt
Przyjemnie popatrzeć na trzy ostatnie, ze względu na kolory, bo za oknem szaro buro.
Kadrowanie mi się jednak nie podoba.
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
White napisał/a:
chętnie bym zobaczył większą

http://picasaweb.google.c...888721222840402
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Pięknie, chciałbym tam być.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
denvi, a może by tak pokory trochę i ogłady? Człowiek Ci napisał co jego zdaniem jest nie tak, a Ty go błotem? Po kiego grzyba wystawiasz foty w dziale "do oceny"?! Możesz się nie zgadzać, możesz mieć inny gust, inne widzenie, tego Ci nikt nie broni. Ale pozwól innym mieć swoje zdanie, ok?
A żeby nie całkiem OT. To MOIM zdaniem:
Widoczki ostatnie, no niby ładne, kolorowe, ale coś w nich ne gra. Może faktycznie brak w nich nieba?
Za to 17 i 18... jakby to ująć.. o wiem, w 17 są ładne kolory, nic poza tym.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
denvi napisał/a:
kulten, zdecydowanie za ciasny to jest twój sposób myślenia. Od ciebie nie potrzebuję rad typu:
kulten napisał/a:
Choć nie radzę robić tego typu następnym razem

Popatrz na swoje fotki i zastanów się po co ci aparat. Trzeba było sobie stempel sprawić i trzaskać jeszcze więcej identycznych widoczków.
Co daje ci prawo do tak kategorycznych opinii (mówię tu o całokształcie twojej "twórczości" w tym dziale) i dawania "cennych" rad. Jeszcze ktoś z początkujących zastosuje się do nich i będzie...


Ciasne to Ty (zwróć uwagę, że zaimki wypada pisać z dużej litery) masz kompleksy. Na brak bezczelności również nie cierpisz. O prostactwie, które nacechowało Twoje ostatnie wypowiedzi nie wspomnę. Zrobię Ci przysługę i przypomnę, że to dział zdjęć do oceny, warto byś o tym pamiętał przy następnej próbie wystawienia zdjęć.

Ale dziękuję za radę, pomysł na zakup stempla to w istocie przednia myśl, godna najtęższego umysłu, którego też jak widać, i Ty nie jesteś pozbawiony.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach