Persiasty  Dołączył: 10 Lis 2006
  Witam w gronie Pentaxa
Kłaniam sie serdecznie wszystkim forumowiczom.
Postanowiłem się zarejestrować na tym forum, gdyż na zachęte zostałem użytkownikiem Pentaxa 6x7 - ( mam nadzieję że być może za jakiś czas będę nie tylko użytkownikiem tej wspaniałej maszynki). Muszę przyznać że solidny jest i podoba mi się coraz bardziej.

Sylwiusza pozdrawiam z forum kkm które stęskniło się za nim .... :-B
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Persiasty napisał/a:
zostałem użytkownikiem Pentaxa 6x7


Witaj!

P67, to mój ulubiony model Pentaxa...
Aczkolwiek zakupy poszły w innym kierunku i na razie robię na małym obrazku i na Mamiyi RZ67. Na średnim formacie, to odlot.

Mam nadzieję, że spotkamy się na jakimś plenerku!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
A niech Cie... Nie dość, że pierwszy post, to jeszcze jaki sprzęt. (sarkazm)
Gratuluję i witam, mam nadzieję, że się tu zadomowisz.
Persiasty napisał/a:
mam nadzieję że być może za jakiś czas będę nie tylko użytkownikiem tej wspaniałej maszynki
- tak, staniesz się maniakiem Pentaxa jak większość z nas.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Persiasty napisał/a:
Postanowiłem się zarejestrować na tym forum, gdyż na zachęte zostałem użytkownikiem Pentaxa 6x7

no niezła ta zachęta jest :mrgreen: witaj Persiasty na forum :arrow: :-B
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
witaj witaj.....bedzie jesszce jeden "idiota" co na plenerku targa ze soba 6x7 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(mam nadzieje ze sie nie obrazisz za idiote bo tym pierwszym idiota jestem ja(od P67) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Fafniak napisał/a:
(od P67)


Nie tylko... :-P :mrgreen:

Witaj Persiasty :!: Mysle, ze bedzie Ci tutaj niezle ;-)

Pzdr
Spinner
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner, - to ty tez jestes idiota ??? :shock: :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Heh - a kto inny by plesniakami focil i jeszcze je chwalil... :?: :roll: :-P

Pzdr
Spinner
 
Persiasty  Dołączył: 10 Lis 2006
Ohoho widzę, że u kolegów całkiem wesoło...

Jesli chodzi o ten sprzęt to na razie mam go na spróbowanie - ugryzienie... to sprzęt kolegi,
ale już na początku mi się zaczał podobać... i używam go na zdrowie.

Poza tym focę w małym obrazu kicią minolcią... Mam nadzieję że nie macie nic naprzeciwko...
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Persiasty napisał/a:
Ohoho widzę, że u kolegów całkiem wesoło...


To wszystko przez niedawno dodana do forum emotikonke: " :-B " ... chopaki nie moga sie nacieszyc i naduzywaja nieco ;-)

Witam w imieniu ostatnio jednoosobowej Administracji :-D

( :-P )
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Poza tym focę w małym obrazu kicią minolcią... Mam nadzieję że nie macie nic naprzeciwko...

Persiasty, no co Ty... Możesz focić nawet drzwiami od stodoły albo ministrem rolnictwa - jakie to ma znaczenie? Jest tu kilku użytkowników (mniej lub bardziej byłych) KM, więc mam nadzieję, że szybko się zadomowisz.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Czyzby ziarno zasiane dyskretnie przez Spinnera na KKM kielkuje... :?: :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Kropla drąży skałę (Owidiusz).

Działa :lol: :lol:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Możesz focić nawet drzwiami od stodoły

hmm, tym da się focić, jest otworek od klucza...

Michu napisał/a:
albo ministrem rolnictwa

z tym gorzej, otworek może i ma, ale to czarna dziura! Ja preferuję dużo światła.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
tref napisał/a:
Michu napisał/a:
albo ministrem rolnictwa

z tym gorzej, otworek może i ma, ale to czarna dziura! Ja preferuję dużo światła.


Zawsze mozesz sobie zrobic nowy... otworek... :shock: :-P

Pzdr
Spinner
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Zawsze mozesz sobie zrobic nowy... otworek...
to moze byc tzw. "krecia robota" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :evil:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
przepraszam, ale mi się ciśnie na usta- lepiej krecia niż gów***na robota :-P
 
Persiasty  Dołączył: 10 Lis 2006
Chłopaki lepiej mi powiedzcie - gdzie można zdobyć w shifta Pentaxa 75 mm ?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Persiasty, przez bardzo dluuugo byl na polce w komisie w Magma foto w warszawie - z pewnego zrodla ale wysoka dosc cena(teraz juz nie pamietam)
niestety 75 shift - ciezko go kupic a teraz bedzie jeszce ciezej bo pieprzona EU wydala jakis nakaz czy cus ze nie mozna handlowac rzeczami zawoerajacymi olow???(chyba) i caly osprzet pentaxa 6x7 bedzie w europie niedostepny (nie wiem jak innych firm)
Te informacje sa podobno oficjalne....
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Hej Persi!
Witaj w naszym gronie :-) To dlatego chciales mnie wyciagnac na jakis plenerek jesienny - zaskoczyc kolege, zeby zawalu dostal prawda? Ladnie to tak? :-P

[ Dodano: 2006-11-13, 17:44 ]
Fafniak napisał/a:
niestety 75 shift - ciezko go kupic a teraz bedzie jeszce ciezej bo pieprzona EU wydala jakis nakaz czy cus ze nie mozna handlowac rzeczami zawoerajacymi olow???(chyba) i caly osprzet pentaxa 6x7 bedzie w europie niedostepny (nie wiem jak innych firm)
Te informacje sa podobno oficjalne....

Ale to tylko dotyczy nowego sprzetu i czesci osprzetu do 67 - chodzilo o olow zawarty w produktach (bzdurna dyrektywa IMHO, ale podobnych jest wiele) - ze niby bedzie zasmiecac srodowisko (tak jakby ludzie tysiacami wyrzucali korpusy i szkla do 67 :-P ). Z drugiej reki nie ma problemu, tutaj UE ze swoimi dyrektywami moze sie ugryzc.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach