PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Popieram prosbe, stopka powinna wrocic. :-/ :-/
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
No to oficjalnie, sprzedalem 645n... i lekko mi teraz ;-)

I oficjalnie o stopce... Idea stopek (zaraz po zalozeniu tego forum to klarowalem) byla pomoc innym - mozna zobaczyc kto co ma i ew. podpytac, poprosic o sampelki na priva... Nie wszyscy to zakumali - spox...

Nie chce mi sie sluchac durnych przytykow na temat swojej stopki wiec jej nie ma i juz... Moge sobie tam ew. egoistycznie napisac "Kilka korpusikow i troche szkielek"... :-P

Nie chce mi sie poki co... nawet jej "redagowac" :lol:

Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner - nie załamuj mnie. Twoja stopka była solą tego forum - teraz to forum straci sens. Akurat w Twoim przypadku wolałbym, by była ona widoczna i oczywiście życzę Ci, by była jak najdłuższa. Domyślam się jednak, że redagowanie jej średnio raz-dwa razy dziennie może być irytujące. Tym niemniej uważam, że powinieneś się poświęcić, bowiem dla wielu poważnych userów wkraczających w świat foto, była ona celem do osiągnięcia.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Buuu... :cry:

Dobrze ze zrobiel backup i machnalem ja na papier zawczasu...
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Nie chce mi się poki co... nawet jej "redagowac" :lol:


To przynajmniej prosze cie o usuniecie z niej mojej małpiej osoby.

Dzieki.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner, bardzo dobrze napisal Michu, ludzie ktorzy wchodza na nasz forum, maja swiadomosc, ze sa tacy ludzie jakTy. Z takim dorobkiem sprzetowym, jest sie czym chwalic. Prosze wroc ta stopke, nie zabieraj ludziom, motywacji. :mrgreen:

[ Dodano: 2006-12-25, 05:17 ]
Ja swojej nie wstawie, bo dopiero by byla sola w oku.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Dobra, to ja piszę podanie do Spinera w sprawie jego stopki.

Szanowny Spinerze

Zwracamy się z prośbą, co byś był tak uprzejmy i przywrócił pierwotny wygląd swojej stopki. Z tejże stopki ludek pentaksowy czerpał natchnienie i zapał, a teraz, co mamy biedni począć.
Mam nadzieję, że nie pozostaniesz głuchy na nasze prośby i lamenty.

Z góry serdecznie dziękujemy.

Z poważaniem Pentax(siątka).
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
PiotrB. napisał/a:
Ja swojej nie wstawie, bo dopiero by byla sola w oku.


Wlasnie, ot Polska... ;-)

Pzdr
Spinner
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
To moze wstawmy obaj? Ty masz najpiekniejsza kolekcje szkiel, ja mam niezla kolekcje korpusow. Co Ty na To? :mrgreen:

[ Dodano: 2006-12-25, 07:38 ]
W koncu mamy czym sie chwalic. Ja nigdzie nie widzialem prztykow na Twoja stopke.W moim przypadku, dajesz natchnienie, a ze akurat ja mam taka okazje kupowac, to korzystam. Wydaje mi sie ze kazdy by to zrobil na moim miejscu. Prawda? :mrgreen:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Ostatnie przytyki Alkos skrzetnie usunal... :-P Ja wiem - On tak po przyjacielsku... :lol:

Nawet nie mow mi jakby wygladala moja stopka gdybym mieszkal w Japonii - pewnie po jednym moim poscie nastepny by byl juz na drugiej stronie watku... :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Panowie, marudzicie jak stare baby. Wstawiajcie co tam sobie chcecie i przestańcie jojczyć, bo to nie przystoi.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner, patrzac w swoim czasie na stopke Twoja, to chyba by tak bylo. Tylko niestety czekaja mnie wydatki, wiec musze ograniczyc kase najwyzej do 20000 jencow miesiecznie, bo inaczej to pojde z torbami. Moja zonka jest wyrozumiala, ale do pewnego stopnia. :mrgreen: :mrgreen:

Czytales, co mi zonka kupila? :mrgreen: :-P
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Tiaaa... bez komentarza - ino na priva fotki kolekcji poprosze... i zaslubin:-)

I HATE YOU :!: :lol:

Pzdr
Spinner
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
Czytales, co mi zonka kupila?
- no to pochwal sie.....
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
W watku o najstarszym Pentaku Marcin...

Pzdr
Spinner
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
juz czytalem :mrgreen:
 
Persiasty  Dołączył: 10 Lis 2006
ja mam do was koledzy zapytanie:
czy cosik słychać na temat ścianki cyfrowej do Pentaxa 6x7... ?
Pytam - bo coś mi ktoś przebąkiwał na ten temat, ale nie mogłem znaleźć informacji w necie,
a co do samego pentaxa 6x7 to teraz uczciwie mogę stwierdzić, że się zaprzyjaźniłem z nim i takumarami. :-D
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Persiasty napisał/a:
czy cosik słychać na temat ścianki cyfrowewej do Pentaxa 6x7...
Pytam - bo coś mi ktoś przebąkiwał na ten temat
to chyba było pierwszego kwietnia... albo w którymś z wątków "futurystycznych"

Nie licz specjalnie na to.
 
Persiasty  Dołączył: 10 Lis 2006
Eee - gdym miał co policzyć na takową ściankę - to stać by mnie był również na aparat i szkła do którego można zamocować taką sensowną z zasilaniem i bez kabli, np Mamiyę RZ.
Jednakowoż wykonanie takowej ścianki do Pentaxa 6x7 jest technicznie możliwe., tylko czy Pentax byłby w stanie zakupić gotowe podzespoły i matryce itd... i czy by mu się to opłacało.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Tak jak napisal Jarek, nei bedzie scianki do 6x7, bo wchodza bardziej w 645. W tym kierunku Pentax bedzie sie rozwijal.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach