matb  Dołączył: 02 Lis 2006
W swoim telewizorze kupionym w ubiegłym roku cenię sobie dostęp do internetu. Kilkanaście serwisów, choć korzystam głównie z iplexa. Niby można komputer podłączyć (mam na stałe jeden wpięty pod TV), ale wersja "telewizyjna" ma mniej reklam :-)
Wielość wejść HDMi - się przydaje. DVB-T w zasadzie nie używam, choć jak się pojawią w okolicy inne multipleksy (tak to się nazywa?) niż czeskie, to czemu nie? Choć w sumie TV mam i tak "po drucie". I niezbyt korzystam. Full HD - fajna sprawa. Niekoniecznie z telewizji (zrezygnowałem z kanałów HD, bo i tak nie oglądałem), ale film z odtwarzacza zapuszczony w 1080p robi wrażenie ;-)
Dwa wejścia USB się przydają. Jedno, żeby podłączyć dysk zewnętrzny (można nagrywać programy np.), a drugie pod zewnętrzną klawiaturę.
42" oglądam z jakichś 3-3,5 metra. Obawiałem się, że będzie duże, ale dziś bym mi chyba większy ekran nie przeszkadzał.
Co do pilota - mam taki wypasiony XSight, co obsługuje mi wszystko, co da się obsłużyć pilotem. Czad, bo można sobie skonfigurować dowolnie (np. "numerki" działają z dekoderem SAT, głośność z amplitunerem a jakieś inne funkcje z TV), do tego zdefiniować makra (jeden guzik i włącza wszystkie sprzęty jak się chce: np. włącz TV, włącz odtwarzacz multimedialny, przełącz na odpowiednie wejście HDMI, włącz amplituner, wyłącz dźwięk w TV, przejdź w odtwarzaczu do folderu z filmami). I szafa gra :-)
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
matb, a co to za telewizor, można wiedzieć? :)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ale to taki bardziej wypasiony, znaczy w cenie się nie mieści. Panasonic TX-P42G20E
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
matb, to tak z ciekawości po prostu pytam. Myślałem, że Panas w ogóle nie poszedł w strone "ficzerów" takich jak internet w TV i podobnych.
 

kataryniarz  Dołączył: 19 Gru 2009
U mnie świeci od jakiegoś czasu mniejszy Panasonic TX-P37G20E - bardzo dobry sprzęt, wybrany po testach kilku innych, warto kupić. W pokoju 5x5 dla mnie jest OK.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
Już mieliśmy kupować PT353 i nam wszystkie w Saturnie wykupili :/ Dosłownie przez pół godziny zeszły 3 ostatnie sztuki. Kolejna dostawa po 15 września a raty 0% są tylko do tej środy. Eh eh.
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
Pewnie dadzą zero vat i na to samo wyjdzie :mrgreen:
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
zuka68, kupimy w necie po prostu. Trochę drożej ale nie będziemy czekać na kolejną promocję bo nigdy się na niego nie doczekamy.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
O! Właśnie odkryłem, że mój odbiornik TV został uzupełniony o pasjansa :-D I Holden Texas Pokera i sam nie wiem co jeszcze... Fajnie.

[ Dodano: 2011-09-12, 01:58 ]
Fejsbuka też dali. Ale chyba można odinstalować.
 
tomek969  Dołączył: 21 Paź 2007
W Auchnie był(jest?) LG PT353 w cenie 1350 PLN .Tak stało w ulotce,zwróciłem uwagę,bo wcześniejszą wersję PJ550 kupiłem w lutym za 1999.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
O kurczę. Szkoda, że nie mamy Auchana w Łodzi.
 
los_arturos  Dołączył: 09 Lip 2010
ok, to ja się zapytam o TV :)
Mam kilka punktów obowiązkowych, mniej obowiązkowych i całkowicie zbędnych.
Zacznę od zbędnych to dostęp do netu.
Potrzebuję TELEWIZOR! Net mam na laptopie :)
Skłaniam się ku SAMSUNGOWI
Przekątna 32 (ew.42)
Odtwarzanie filmów z USB
Kilka wejść HDMI (min. 2)
Rozsądna cena. (ale nie jest podstawowym kryterium, mogę wziąć na raty)
Co szanowne forumowe towarzystwo może polecić?
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
los_arturos, ja ci jedynie mogę odradzić :mrgreen: Chodzi o markę SONY. Snobistycznie podszedłem do zagadnienia a obsługa klienta oraz support skutecznie mnie zniechęciły do tej marki na długie lata.
 
los_arturos  Dołączył: 09 Lip 2010
no właśnie ostatnio usłyszałem o całkowitym braku pozytywnych opinii na temat SONY. Ponoć w tym momencie przepłaca się jedynie za nazwę
 
pjak  Dołączył: 28 Kwi 2008
SAMSUNG LE 40 C 550
Polecem.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
los_arturos, co to znaczy rozsądna cena? Dla jednych to 1300 dla innych 13000.


PT353 - za taką kasę nie spodziewałem się takiej jakości obrazu i dźwięku. Serio.
Wyświetla obraz SD lepiej niż 2 letnia plazma Panasonica, full HD, kupiona za 3tys zł.
(Sprawdzone na tym samym sygnale). Nie miałem jeszcze okazji podłączyć DVD ani obejrzeć żadnego filmu z pen-a ale na tę chwilę jesteśmy szczerze zadowoleni z wyboru.

A ile opcji! Tyle zabawyyyy przy ustawianiu wszystkiego :)
 
los_arturos  Dołączył: 09 Lip 2010
ok, 2500 max
 

Gall  Dołączył: 15 Mar 2010
Ostatnio kupiłem na raty Samsung UE32D6000 - 2000 zł bez złotówki. Zadowolony jestem, nawet 3D ma, efekty niezłe (tylko okulary musiałem dokupić, nie było w zestawie). Filmy da się puszczać z USB, nawet napisy łyka z PLiterkami. Filmy 3D SBS z internetu da się bez problemów oglądać w 3D (w okularach 3D).
 

m@rko  Dołączył: 07 Lut 2010
Witam. Nie wiem czy w czymś pomogę, ale mogę się podzielić opinią o telewizorku Samsunga LE32S62B. Posiadam go jakieś cztery lata i widziałem w "goglach" że jeszcze jest w sprzedaży.
Zaraz po upływie gwarancji wylazła plama na ekranie po prawej stronie, trochę wkurza ale jeszcze trochę muszę wytrzymać, poza tym pilot coraz częściej nie chce sterować... mimo że energii mu nie brak. :-/
[img][/img]
Zdjęcie z komórki. Nie krzyczcie proszę, ale kiksa zostawiłem w samochodzie.

 
los_arturos  Dołączył: 09 Lip 2010
no to bolesne, dlaczego takie akcje w 95% zdarzają się PO gwarancji? :roll:

[ Dodano: 2011-10-03, 22:04 ]
rozważam ten model:
http://www.euro.com.pl/te...html?from=ceneo

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach