Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
pszczołowaty napisał/a:
Mam nadzieję, że nie zepsują w kolejnych sezonach Fargo i True Detective

Będzie kontynuacja Fargo? Szkoda. True Detective zepsuli w ostatnim odcinku.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
tak, będzie, z nowymi bohaterami :-) podobnie chyba ja w przypadku Detektywa. Powiadacie Breaking Bad?
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Breaking Bad to absolutny numer jeden. Jeśli ktoś jeszcze nie widział powinien zacząć oglądać jak najszybciej. Czegoś tak dobrego nie spodziewam się już zobaczyć :-/ .
Better Call Saul to właśnie emitowany prequel Breaking Bad - jak na razie jest dobrze i nie tak komediowo jak wydawało się na początku. Polecam obydwa.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
pinkman napisał/a:
Better Call Saul to właśnie emitowany prequel Breaking Bad - jak na razie jest dobrze i nie tak komediowo jak wydawało się na początku. Polecam obydwa.


Powiem szczerze, że spodziewałem się czegoś innego po BCS - większej ilości humoru, lekkiej produkcji ale bez tandetnych hihów z celulozowej publiki. To, że jest to poważna produkcja bardzo mnie zaskoczyło. I to na plus.

Oceniać będzie można po zakończeniu pierwszego sezonu.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
A ja, szczerze mówiąc, nie podzielam zamiłowania do Breaking Bad. Obejrzałem dwie serie i owszem, było bardzo interesująco, ale nie na tyle, żeby poświęcić temu serialowi kolejne kilkadziesiąt godzin życia.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
PiotrR napisał/a:
ale nie na tyle, żeby poświęcić temu serialowi kolejne kilkadziesiąt godzin życia.


Bo to jest taki dziwny serial, w którym każdy kolejny sezon nabiera coraz większego tempa i coraz bardziej nie pozwala odejść od ekranu.
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Nie mam najmniejszego pojęcia, o czym piszecie. W dodatku nie po polsku.
Gdzie admin??!
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Penteusz, taki szyfr ;)
pinkman, fajny ten Twój nick i awatar :) Zobaczymy, marudny jestem...
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Dzięki, byłem wtedy na świeżo po oglądnięciu - teraz może byłby inny ale się już przyzwyczaiłem :-P
Oglądaj, naprawdę warto.
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Jeżeli ktoś lubi politycznie to proponuję "VEEP". Okrzyknięty najbliższy realiom Białego Domu z dozą humoru.
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Narcos - rewelacja, absolutny numer jeden tego roku.
Fargo - dokonali niemożliwego i sprawili, że pierwszy sezon w porównaniu do drugiego nie wydaje się już genialny :mrgreen:
Ash vs. Evil Dead - największe zaskoczenie, serialowa "kontynuacja" "Martwego zła" i "Armii ciemności". Bruce Campbell wraca po latach w najlepszej możliwej formie. Kto bał się lub śmiał w dzieciństwie musi koniecznie zobaczyć :-P .
 
Jaerk  Dołączył: 27 Maj 2009
Leftovers (Pozostawieni) - to dla mnie numer jeden jesieni.
Czy pierwszy sezon Fargo jest połączony z drugim czy są niezależne?
 
Mirro  Dołączył: 03 Sty 2013
Heh... a co powiecie nt. serialu Blindspot - Mapa zbrodni... ktoś (oprócz mnie) to ogląda ?
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Jaerk napisał/a:
Leftovers (Pozostawieni) - to dla mnie numer jeden jesieni.
Czy pierwszy sezon Fargo jest połączony z drugim czy są niezależne?


Niby są połączone ale tak luźno raczej, z powodzeniem można zacząć seans od drugiego sezonu (akcja to przełom 79/80). Ale obejrzeć i tak należy wszystko.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
pinkman napisał/a:
Narcos
wstrząsający... ależ wciąga
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
W swoim życiu widziałem mało seriali, bo nie przepadam. Nie jestem więc serialowym wyjadaczem, w całości widziałem tylko "Alternatywy 4" oraz "Kobietę za ladą", odpadłem po drugim sezonie "Boardwalk Empire", a będąc od dłuższego czasu w trakcie 5 sezonu "Breaking Bad" mam złe sny.

Klikając tam i z powrotem po ubogim jak moje słownictwo czeskim wydaniu Netflixa trafiłem na serial "Midnight Diner: Tokyo Stories". Coś zaiskrzyło. Kameralne opowieści i gorące jedzenie w środku nocy. Japoński odpowiednik "Kawy i papierosów" w odcinkach. Tyle, że zamiast kawy i papierosów jest gorące i wyglądające na pyszne jedzenie.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Kytutr, Jana Serce nie obejrzałeś? No wstyd... ;-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Kytutr napisał/a:
mam złe sny

Nigdy nie jest tak, by nie mogło być gorzej. Polecam więc "Black Mirror".
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Kytutr napisał/a:
Nie jestem więc serialowym wyjadaczem, w całości widziałem tylko "Alternatywy 4" oraz "Kobietę za ladą"
A! I jakoś nie chce mi się wierzyć, że przygód Rumburaka całych nie obejrzałeś :P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Twa wiara mnie wzrusza, ale są ludzie, którzy nie oglądali również i tych seriali.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach