Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Normalnie Dexter mnie wykończył. Niby ten ostatni odcinek (4x12) skończył się dobrze, ale niesmak pozostał. Bo co? Z siostrą będzie wychowywał trójkę dzieci? :-?
 

eNIKa  Dołączył: 27 Maj 2008
Wczoraj oglądnąłem 3x12 Californication i 4x12 Dexer. Z deszczu pod rynne. To mają być zakończenia serii? :shock: Masakra dawno tak złego wieczoru przez seriale nie miałem. :-/ Twórcy odnieśli zamierzony efekt - człowiek nawet na następny dzień myśli o tym co oglądnął poprzedniego wieczora. Ale chyba nie o takie emocje im powinno chodzić. :-? Wczoraj - Moja Dziewczyna - "ale lipaaa. pisze zażalenie do ShowTime..." :roll:

Pozdrawiam
eNIKa
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
Ach, te seriale... ;) Polecam: Boston Legal, The Wire, IT Crowd, Firefly, Nip Tuck, Breaking Bad, i Futuramę ;)
 

jitt  Dołączył: 07 Mar 2008
eh ja właśnie kończę 6 sezon SATC - świetne jest i odciki krótkie to szybko leci
 
maser  Dołączył: 15 Lut 2009
Co Wy wiecie o serialach...
Moja teściowa nie omineła ani jednego odcinka Mody na sukces, Klanu i Plebanii...
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
maser, tak? a oglądała od 1-100 odcinka mody na sukces? I te które już były w stanach a u nas jeszcze nie? np 3000? :-P
 

pawel_fan  Dołączył: 07 Wrz 2009
A Przyjaciół nikt nie oglądał? Wszystkie 10 sezonów zaliczyłem. Dwa sezony Californication (jak narazie). Myślałem też o Przystanku Alaska, może się uda niedługo.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Eldred, a tyś co taki zorientowany :?: :-P

(ja tylko pamiętam, że jak popołudniami czasami zostawałem w podstawówce w świetlicy, to panie świetliczanki oglądały "Modę na Sukces" zamiast pilnować dzieciaków :-P )
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
opiszon napisał/a:
Eldred, a tyś co taki zorientowany :?: :-P
Moja babcia ogląda, po za tym na wykopie kiedyś było o tym tasiemcu sporo ciekawostek, np. właśnie o tym że w Polsce ten serial był emitowany od setnego odcinka a i tak nikt się nie zorientował.
I że u nas przez 5 dni w tygodniu jest emitowane po dwa odcinki dziennie, żeby można było w 2011 roku dogonić USA (tam mają już 5705 odcinek a u nas dopiero 4813, czyli to co leciało w stanach w 2006 roku ;) ).

Najbardziej mi żal babci bo ma już tak z 86 lat i czasem się zastanawiam czy Ona zdaje sobie sprawę, że może się nie dowiedzieć jak się ten "serial" skończy, chociaż jak patrzę na te liczby to i ja się chyba nie dowiem. ;-)
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
Nikt nie ogląda Big Bang Theory ? :-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Pietras napisał/a:
Nikt nie ogląda Big Bang Theory ?

za-rą-bi-sty serial :-P

no ale to mówi człowiek po studiach na Wydziale Fizyki :-P (więc moja opinia n.t. tego serialu się nie liczy :-P )

Eldred napisał/a:
Najbardziej mi żal babci bo ma już tak z 86 lat i czasem się zastanawiam czy Ona zdaje sobie sprawę, że może się nie dowiedzieć jak się ten "serial" skończy

no mój dziadek nie doczekał :roll:
 
MMM  Dołączył: 19 Cze 2009
Polecam stronkę dla lubiących seriale. Jakość nie zawsze najlepsza ale od biedy ;) http://iitv.info/
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
opiszon napisał/a:
no ale to mówi człowiek po studiach na Wydziale Fizyki


Do tego serialu wręcz trzeba być (przynajmniej w duchu) Nerd-em :mrgreen:

Hint dla "normalnych" ludzi :mrgreen: : pochodzące z języka angielskiego określenie osoby pasjonującej się naukami ścisłymi, informatyką, grami komputerowymi itp., często kosztem nieprzystosowania do życia społecznego, niezdolności utrzymywania stosunków towarzyskich lub niedbałości o formę fizyczną. W języku angielskim słowo ma wydźwięk pejoratywny, zbliżony znaczeniowo do geek.
 
maser  Dołączył: 15 Lut 2009
Eldred, Nie ogarniam tej kuwety.... :mrgreen:
Z tego co słyszałem to i niektórzy aktorzy też nie doczekali....
Jak tylko widzę tego typu seriale to od razu Dustin Hoffman w pewnym filmie mi się przypomina.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Eldred napisał/a:
I że u nas przez 5 dni w tygodniu jest emitowane po dwa odcinki dziennie, żeby można było w 2011 roku dogonić USA
Suuper. A nie moglibyśmy doganiać USA w innych dziedzinach? Dajmy na to, w rozbudowie sieci autostrad... ;-)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
PiotrR, ale tak wychodzi taniej a przynajmniej w czymś ich dogonimy ;-)
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
Pietras napisał/a:
ma wydźwięk pejoratywny, zbliżony znaczeniowo do geek

mnie i dwoch kumpli nazwano kiedys GeekSquad. wcale urazeni sie nie poczulismy :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
dobra, teraz mogę dokończyć moją niedokończoną myśl
opiszon napisał/a:
no ale to mówi człowiek po studiach na Wydziale Fizyki


teraz mogę powiedzieć
opiszon napisał/a:
no ale to mówi magister po studiach na Wydziale Fizyki


czyli nagle w 3.5h stałem się jeszcze większym nerdem ...
smutne :-(

[ Dodano: 2009-12-15, 14:34 ]
tatsuo_ki, a mieliście jakieś fajne gicze do tego :?:

np takie gicze
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Pietras napisał/a:
Nikt nie ogląda Big Bang Theory ? :-)
Ja z żoną oglądamy z wielką przyjemnością. Faktycznie trzeba być trochę nerdem ;-)
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
opiszon napisał/a:
tatsuo_ki, a mieliście jakieś fajne gicze do tego :?:

powiem tak, docenialismy ten rodzaj humoru (tzn. dwoch z nas przede wszystkim, bo trzeci byl nerdem troche w inna strone, aczkolwiek orientowal sie w temacie), ale wiekszosc naszej geekowatosci i squadowatosci wiazala sie z, jakby to powiedziec, nieadekwatnoscia zachowan wobec spolecznych oczekiwan.
np. dotarcie na dodatkowy angielski w szkole jezykowej sankami (po drodze byla genialna gorka, stroma i dluga :D) [ wyobraz sobie sale lekcyjna, w ktorej siedza skupieni mlodzi ludzie, prawie juz dorosli, powaznie podchodzacy do nauki jezykow obcych, a tu wpada trzech Yeti, w grubych, osniezonych kurtkach/plaszczach, z sankami w lapach i smiejacych sie glosno :D], calonocne domowki z dosc niekonwencjonalnymi rozrywkami (jak suszenie mokrych spodni zelazkiem, nie pytajcie czemu spodnie byly mokre i czemu podczas suszenia nie byly zdejmowane z wlasciciela, tudziez tymczasowego wlasciciela), przypadkowe demolowanie sal szkolnych w liceum, a potem "MacGyver style" naprawianie powstalych szkod (ponoc to, co mialo wisiec, wisi do dzis :D ) i troche jeszcze innych rzeczy, o ktorych moge porozmawiac w wezszym gronie, ale w internecie nie wypada :evilsmile:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach