Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
z tymi serialami to jakoś tak mam że im dalej w las tym mniej mi się podobają. tak było ze wspomnianą Czarną Listę. przetrzymałem chyba ze dwa sezony - kolejny mnie już zniechęcił :(
ostatnio przestałem nawet Big Bang Theory oglądać bo jakoś zwątpiłem :(
za to świetnie mi się oglądało taki mi ni serial z trzech filmów "Niezniszczalny" ; "Split" ; "Glass" - i bardzo się cieszę że to już koniec tej historii - chyba brakuje mi takiego serialu czy filmu który by zamknął historię w sobie - a nie ciągnął się gdzieś dalej i dalej czasem na siłę.
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
szpajchel napisał/a:
Wcale nie jesteś INNY, jesteś TAKI SAM. Jak ja No, ale ja nie lubię "skandynawskich" kryminałów.

Jestem... bo uwielbiam skandynawskie kryminały. :-)
Przy okazji ostatnio wyrwał mnie z kapci drugi sezon 4Blocks! :shock:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
ADestroyer, :mrgreen:
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Właśnie wciągnąłem Ucieczkę z Dannemory. Pyszne, serialowe danie. Obsada, zdjęcia i oprawa muzyczna - palce lizać. Szefem kuchni w tym przypadku jest Ben Stiller. Tak - ten Stiller. Długo czekał z debiutem, ale warto było. Zaczyna się leniwie, potem jest coraz intensywniej, aż do doskonałego finału. Już samo to z jakim wyczuciem Stiller podkręca lub spowalnia tempo akcji zasługuje na uznanie. A do tego mamy jeszcze popis trójki aktorów (Dano, del Toro i Arquette) i świetne zdjęcia Jessici Le Gagne. Prawdziwa serialowa perełka. Polecam!
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Ray Donovan
Serial mnie wciągnął, wręcz wessał. Z niecierpliwością czekałem na następne odcinki. Nie emanuje wulgaryzmami, seksem a w wielu scenach, które mogłyby być drastyczne, jedynie domyślamy się ciągu dalszego. Taki nieco hipnotyczny, a zarazem realistyczny życiowo. To mogło się przydarzyć każdemu?
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Manhunt: Unabomber czyli pechowiec. Pisząc o pechowcu mam na myśli sam serial - pojawił się równocześnie z bardzo mocno promowanym Mindhunterem i ja, sięgając po tego ostatniego nie zaprzątałem sobie głowy w założeniu "gorszą" kopią. Nic bardziej mylnego - jest to bardzo dobra rzecz, którą można porównać do równie doskonałego American Crime Story. Niesamowicie wciągająca i jednak przygnębiająca.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
After Life - jestem w połowie drugiego odcinka - jeśli się nie zmieni to polecam, jeśli się jeszcze rozkręci to będzie b. fajne.

[ Dodano: 2019-04-08, 07:37 ]
Po czterech odcinkach nadal polecam, chociaż to trochę specyficzny humor.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
tref napisał/a:
After Life

W sobotę go obejrzałem za jednym posiedzeniem, co raczej mi się nie zdarza. Bardzo przyjemna rzecz o rzeczach nieprzyjemnych.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ja się wypisałem z Netflixa i dzięki temu na HBO GO znalazłem Billions. Wow! Dawno nie widziałem tak dobrego serialu.
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Mindhunter bardzo, ciekawym czy będzie kolejny sezon. :roll:
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
A ja dzisiaj trafiłam na serial "Las", fajny francuski kryminał :-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Obejrzałem pierwszą serię Obsesji Eve. To jest ciekawe z jednego powodu: łączy humor z brutalnością. Jeśli komuś z Was od razu przyszedł na myśl Tarantino, to i owszem, jest blisko, ale bardziej realistycznie. Zazwyczaj w podobnych produkcjach całość, w tym przemoc, jest stylizowana, by być bardziej atrakcyjna i strawna dla widza. Tutaj tego nie ma. Psychopatka, która w serialu jest kapitalnie zagrana przez Jodie Comer, jest bardzo brutalna i bezwzględna. Sceny zbrodni są wręcz porażające (kamera nie pokazuje zbyt dużo, ale to co pokazuje wystarcza). A to wszystko dzieje się po części w konwencji parodii serialu o służbach specjalnych (szef MI 5!) i thrillera. Wciągające.
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Mnie ostatnio wciągnął film " The good doctor" o doktorze chirurgu który cierpi na autyzm.
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
marfalc napisał/a:
Mnie ostatnio wciągnął film " The good doctor" o doktorze chirurgu który cierpi na autyzm.
Właśnie miałem o nim pisać. :mrgreen: Naprawdę wciągający serial.
Uściślając, tytułowy doktor jest autystykiem - sawantem. Aktor genialnie wciela się w rolę. Jest tylko jedna nieścisłość, autystycy nie tolerują w żaden sposób przeszklonych przesuwnych drzwi.

 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Zbynio, Potwierdzam... genialny serial :)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ten młody (Freddie Highmore) aktor wcielił się genialnie już w wiele ról.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Wyważony etnicznie, poprawny politycznie, momentami śmieszny, ale na kolanie zrobiony i na kolana niepowalający. Dobrze, że odcinków jest mało i że są krótkie. O czym mowa?
Serial Cudotwórcy (dostępny na HBO GO): https://www.filmweb.pl/se...rcy-2019-793789

Są lepsze sposobny na zmarnowanie czasu. Daję 3 gwiazdki na 10.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Czy był wspominany "Broadchurch" ale wciąga...
Dlaczego jest mało takich seriali, może źle szukam?
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Broadchurch bardzo fajny, typowo brytyjski (szczególnie pierwszy i trzeci sezon przypadł mi do gustu). Z podobnych mogę polecić na przykład Happy Valley, Marcella, River czy genialny wręcz jak dla mnie The Fall. ;-)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
ADestroyer, trzeci sezon przede mną, dzięki za pozostałe tytuły :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach