koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
pszczołowaty, Ja mam lekki niedosyt :-D Zakończenie w sumie fajne i wszystko pozapinane, ale tak bardzo na szybko i bardzo po łebkach.
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
pszczołowaty, bo nie chcieliśmy Ci spojlerować
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
spacja, o to to :mrgreen:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
W ostatnim sezonie piłem już po dwa piwa na odcinek ;-) a taki był piękny, amerykancki. A jak to zrobią Wiedźminowi?
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Pamiętajmy że Wiedźmina już raz skrzywdzili :mrgreen:
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
pszczołowaty napisał/a:
W ostatnim sezonie piłem już po dwa piwa na odcinek ;-) a taki był piękny, amerykancki.

Czyli.... podobało Ci się czy nie? Bo nie wiem jak to z tym piwem masz...
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Troszkę mnie dziwi ta popularność GOT w HBO, czytałem pierwsze książki Martina i podobały mi się te bajdy ;)
Później miałem kontuzję...i zaczęło się, ostatni sezon to już totalne przegięcie, chociaż zarys fabuły był fajny, wyszło jak wyszło, śmieszno i straszno ;)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ja petycję o nakręcenie remake'u ostatniego sezonu - żeby był taki, jak powinien, a nie taki, jaki jest - podpisałem. Bo jednak ósmy sezon GoT to zupełne nieporozumienie, niestety...
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
matb, Zgadzam się. Najmocniejszą stroną i chyba jedyną tego sezonu była Aria.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Co polecacie z HBO GO? Wczoraj zacząłem "Zakazane imperium" Może... Strasznie marudny jestem ;)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
pszczołowaty napisał/a:
Strasznie marudny jestem

No pewno, że jesteś :mrgreen:

Polecam niesamowity film, jak dla mnie. Kryminał bez mordobicia, psychologiczny, głęboki - dający do myślenia. Mnie wciągnęło tak, że musiałam przerywać oglądanie bo nie mogłam wytrzymać napięcia. Jestem ciekawa zdania facetów - jak odbieracie ten film ? Dla mnie świetna gra głównych bohaterów. Determinacja "ofiary" żeby dokonała się sprawiedliwość. Do końca nie jasne dla mnie jest zakończenie, chociaż jest dobre.
Jak ktoś obejrzał/obejrzy to chętnie poznam interpretacje.
Po takim filmie długo nie mogę oglądać nic innego, do momentu jak znowu natrafię na coś co mnie wciśnie w fotel, a właściwie w moim przypadku w wersalkę :-D

KŁAMSTWA

Jeśli ktoś może polecić coś podobnego, to pliss.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
KasiaMagda, a oglądałaś Split ??
 
KasiaMagda
[Usunięty]
koralik, nie, obejrzałam zwiastuny, to dla mnie za mocny. Lubię tak zrobione filmy, że "nic się nie dzieje" , a coraz bardziej się boisz :mrgreen:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
pszczołowaty napisał/a:
Co polecacie z HBO GO?
Mnie się bardzo Billions podoba. Wielkie kłamstewka?
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
matb, dzięki, może Bilions, jak zakończę Zakazane Imperium, ale wciąga, zdecydowanie " moje klimaty" ;)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Aktualnie "Paragraf 22" - polecam
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
koralik napisał/a:
Zakończenie w sumie fajne i wszystko pozapinane
No właśnie największy zarzutem jest to, że niewiele pozapinali, urwali i zapomnieli większość.
koralik napisał/a:
Najmocniejszą stroną i chyba jedyną tego sezonu była Aria
Ayra jest uznawana za jedną ze słabszych stron tego sezonu. Całkowicie zapomnieli jak budowana była ta postać przez 7 sezonów, w 8 totalnie zapomniano o jej możliwościach.

Ja nie marudzę na 8 sezon, ale fakt, że z wielkiego hype (dla mnie to nadal najlepszy serial, jaki widziałem) zrobiło się "meh".
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Problem polega na tym, że przez wiele sezonów był to serial mało przewidywalny (zwłaszcza dla tych, co nie czytali) wymykający się hollywoodzkim schematom, a ostatni sezon taki nie był. Może uznali, że najbardziej zaskakujące będzie, jak zaserwują schematyczne rozwiązania. Mnie to, nie ukrywam, zaskoczyło.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Robur napisał/a:
I nikt, na prawd nikt nie wrzucił "Czarnobyla" na HBO?

Wczoraj go zmęczyłem. Spodziewałem się nie wiadomo czego, a dostałem do bólu poprawną historię o katastrofie. Nie wiem czy bardziej drażniła mnie wprowadzona dla wyjaśnienia zawiłości bohaterka z Białorusi, czy rozwleczona opowieść o eksterminacji zwierzaków, czy zupełnie nijaka żona strażaka. Gdyby powstał z tego zwarty, dwugodzinny film, byłoby w sam raz.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Skończyłam oglądać drugi sezon "Dark". Moim zdaniem był lepszy niż pierwszy :mrgreen: . Choć koligacje rodzinne czasmi mnie przerastały :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach