szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jedna noc i sześcioodcinkowy pierwszy sezon polskiego serialu Pakt mam za sobą. Mocna rzecz, świetnie zrobiona. Ten, kto to wymyślił, trafił mnie w czuły punkt. Nie wiem, jaki jest drugi sezon, ale chyba muszę odpocząć, bo czuję, że przedawkowałem.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
szpajchel napisał/a:
polskiego serialu Pakt
Pierwszy sezon Paktu to adaptacja serialu norweskiego, tak gwoli ścisłości (tak zwany format). Że nieźle przerzucony w polskie realia to inna sprawa.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Wiedźmina wreszcie obejrzałem. To bardzo dobry serial jest. Mógłbym dodać, że zaskakująco dobry jak na wszelkie gównoburze, które w związku z nim się pojawiły. Nie jestem fanem prozy Sapkowskiego, ale wydaje mi się, że klimat został zachowany a Henry Cavill pewnie będzie jeszcze długo kojarzony z Wiedźminem.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Enzo, :-B
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
bo sam serial jest ok. jako serial, i jako coś co nie jest dokładna adaptacją. :)
chociaż mi osobiście nie podobają się te wszystkie przeskoki czasowe - to jestem w stanie to zaakceptować :)
fajnie się oglądało, chętnie zobaczę kontynuację
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Enzo napisał/a:
wydaje mi się, że klimat został

No właśnie nie ma klimatu, jest to jakaś amerykańska wersja oparta na prozie Sapkowskiego. Gównoburza była, bo były może dla wielu zbyt duże oczekiwania. Fakt, że Cavill zagrał dobrze, na drugi sezon nie czekam ;)
W gry nie grałem.

 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
pszczołowaty napisał/a:
jest to jakaś amerykańska wersja oparta na prozie Sapkowskiego

Trudno, żeby była wersją indyjską lub kongijską, skoro współprodukowali ją Amerykanie.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nigeryjska byłaby ciekawa :-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
szpajchel, w indyjskiej Geralt tańczyłby nad ścierwem.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Ja się znudziłam przed połową pierwszego odcinka. Dobrnęłam do jego końca, ale na resztę było mi szkoda czasu. Piszę to jako totalny laik w kwestii prozy Sapkowskiego, a zatem nie miałam żadnych oczekiwań ani wyobrażeń.
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Enzo napisał/a:
szpajchel, w indyjskiej Geralt tańczyłby nad ścierwem.

A Biały Płomień tańczyłby na kurhanach wrogów.

Obejrzałem "Dobry omen". Przy książce rżałem ze śmiechu, w serialu brak prawdziwego ognia.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Co obejrzeć?
Skończyłem "dom z papieru". Teraz nic nie mogę znaleźć.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Tref, Bróklin Najn-Najn. Całkiem zabawny serial komediowy.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
tref, może brytyjski Broadchurch, chociaż trzeci sezon mi nie idzie :-?
 

Robert K.  Dołączył: 24 Lip 2008
Iza napisał/a:
Ja się znudziłam przed połową pierwszego odcinka. Dobrnęłam do jego końca, ale na resztę było mi szkoda czasu

Mam podobnie. Niestety.
Sagę Sapkowskiego przeczytałem i bardzo mi się podobała. Ale niestety serial kompletnie nie wciąga.
Pewnie zrobię jeszcze jedno (chyba już z szóste) podejście, ale ogólnie to mi coś nie leży w tym filmie...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
fuen napisał/a:

Enzo napisał/a:

szpajchel, w indyjskiej Geralt tańczyłby nad ścierwem.


A Biały Płomień tańczyłby na kurhanach wrogów


Mogę mówić ci "mistrzu" ? ❤️
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
pszczołowaty, obejrzeliśmy już dawno. Teraz Levi trzeci sezon The Crown i patrząc na ekran nie można się oprzeć przed okrzykiem komisarza: " Myylaa" :evilsmile:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
tref, a Line of Duty oglądaliście? Kończę pierwszy sezon, wciągnął :)
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
ZeroZeroZero czyli coś dla la fanów Gomorry i Narcos. Serial całkiem niezły, ale po lektorze książki mam mały niedosyt. :roll:
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Na przyjemny wieczór polecam Pani Fletcher. Bez sensacji, z odrobiną golizny, plus Kathryn Hahn w roli głównej.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach