Crimson  Dołączył: 04.07.2012
[korpus] Kiedy bezlustro Cytuj
Dzień dobry, czy są jakieś ploteczki kiedy jakieś nowe bezlustro? Przydało by się coś tego typu u nas po premiereach Canona i Nikona. :->

greentrek  Dołączył: 14.08.2012
Pytanie kwalifikuje się do ozdobienia lampasami :-P
Ocipieli wszyscy z tą modą na EVILe? Ani to specjalnie mniejsze, ergonomia gorsza, natywnych szkieł jak na lekarstwo, lusterkowe trzeba przez adapter, wizjery które sprawdzałem - kicha [X-T1 i OM-D5]. Podobno lepiej toto filmuje, ale i tak gorzej niż prosta kamera. Jest za to znacznie drożej...
Po co :?:

pszczołowaty  Dołączył: 07.12.2009
greentrek, czy ja wiem... przecież pewnie już co druga osoba osoba na forum ma bezlustro ;) jako drugi aparat, nie sądzę że to moda.
Na dslr.. to była prawdziwa moda, kupując, każdy już widział jakie zarąbiste zdjęcia teraz dopiero będzie robił...i często się rozczarował ;)

cube007  Dołączył: 12.03.2009
Re: Kiedy bezlustro Cytuj
Crimson napisał/a:
Dzień dobry, czy są jakieś ploteczki kiedy jakieś nowe bezlustro? Przydało by się coś tego typu u nas po premiereach Canona i Nikona. :->
Ponoć nie jest powiedziane, że Q umarło. Tak więc pozostań przy nadziei :mrgreen:

rychu  Dołączył: 08.10.2006
Crimson napisał/a:
czy są jakieś ploteczki kiedy jakieś nowe bezlustro?

To jest wręcz mowa nienawiści. Jak tak można na forum Pentaxa bez ogródek pytać o śwtowe trendy.

Ryszard  Dołączył: 04.10.2006
Crimson napisał/a:
kiedy jakieś nowe bezlustro?
A ja bym się zapytał: a po co właściwie?

[ Dodano: 2019-02-02, 21:25 ]
rychu napisał/a:
śwtowe trendy
Strategia "me too"? No, to też jakaś strategia.

jorge.martinez  Dołączył: 16.05.2007
Każdy trend ma swój kontr-trend.

wiktor33  Dołączył: 19.04.2006
Po co nowe, skoro te, które są, są w porządku? Może coś przespałem i o czymś nie wiem? Lustro z całym plecakiem leży w schowku i nie pamiętam, kiedy go ostatnio wyciągałem. Do bieżących prac w studiu sprawdza się  doskonale piękny, żółty K-01. Pozwala na pracę na siedząco, larmor na wyświetlaczu – wszystko widzę jasno i ostro, nie muszę zakładać czarnej szmaty na głowę, jak kiedyś. W plener najczęściej jadę z Q ze standardem w otwartej torebce przy szelce plecaka rowerowego. W plecaku maleńki fisheye na wymianę i takiż statywik. Bezkonkurencyjne w swojej wadze. Jednak stare nawyki i przyzwyczajenie do dalmierza spowodowały, że Q czeka na wizjer optyczny, który przybył z Japonii w 2 dni, ale utknął na cle.

[ Dodano: 2019-02-07, 17:02 ]
…i się doczekał. Cena trochę szalona jak za maleńki kawałek szkła i plastiku, ale świetnie się z tym pracuje.

Skocz do: