MacRayers  Dołączył: 07.09.2008
  Grupa Kujawsko-Pomorska Cytuj
Witam,
zastanawiam się, czy jest sens i szansa by taka grupa powstała. Sporo osób jest z Bydgoszczy, Włocławka, Torunia etc.

Wydaje mi się, że dobrze byłoby by taka grupa istniała. Można określić wizyty w poszczególnych miastach i tematy fotografowania czy też spotkań.

Co sądzicie ?

baudet  Dołączył: 07.02.2008
Na moje może być, chociaż ja zazwyczaj się wymiguję ze spotkań tłumacząc się pracą bądź wyjazdami :/ Poza tym ja to taki przyszywany Kujawiak jestem... :P

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Trochę osób się znajdzie. Z przyznających się do miejsca zamieszkania (prawie połowa zarejestrowanych na forum nie określiła skąd jest) jako lokalizację podają:
Bydgoszcz - 35 osób
Inowrocław - 6 osób
kujawsko-pomorskie - 3 osoby
Toruń - 18 osób
Włocławek - 7 osób
Świecie - 1 osoba

magdku  Dołączyła: 20.04.2006
baudet napisał/a:
Poza tym ja to taki przyszywany Kujawiak jestem... :P

Hihi Ty przyszywany a ja adoptowana;)

[ Dodano: 2009-01-04, 17:47 ]
MacRayers napisał/a:
Witam,
zastanawiam się, czy jest sens i szansa by taka grupa powstała. Sporo osób jest z Bydgoszczy, Włocławka, Torunia etc.
Co sądzicie ?

Mi tam sie podoba taki pomysl. W ten sposob moze czesciej uda sie spotkac, wybrac gdzies razem na fotki. Jakos juz 2 lata w Bydgoszczy mieszkam a nie potrafie sie tu za bardzo znalezc. Pewnie dlatego ze pochodze z Wroclawia a tam naprawde jest co focic...

P.S. Chetnie wybralabym sie dzies na focenie sniegu, bo tak sie zdarzylo ze zimowych zdjec mam jak na lekarstwo;)

baudet  Dołączył: 07.02.2008
magdku napisał/a:
Chetnie wybralabym sie dzies na focenie sniegu

Eeee tam, nuuuuda :) To już lepiej bydgoskie ulice... :>

Arti  Dołączył: 20.04.2006
I temat sam zdechł...
MacRayers, a po co zakładać i co to by miało być ta grupa?
Może po prostu rzuć dobrym lokalnym pomysłem, zorganizuj coś ciekawego a ludzie i bez grupy się znajdą. Tym bardziej, że wbrew pozorom to pare rzeczy u nas już się działo...

Arti napisał/a:
MacRayers, a po co zakładać i co to by miało być ta grupa?

Nie zdechł, nie zdechł. Ja trochę zdechłem chwilowo (powrót z urlopu + ilość rzeczy do zrobienia w pracy).

Arti napisał/a:
Może po prostu rzuć dobrym lokalnym pomysłem

Ok. Przygotuję jakieś fotoparty - coś w stylu GotykNaDotyk albo drogą Drwęcy i się obaczy.
Arti napisał/a:
Tym bardziej, że wbrew pozorom to pare rzeczy u nas już się działo.

...nic o tym nie wiedziałem, ale będę nasłuchiwał.

[ Dodano: 2009-01-14, 16:34 ]
Arti napisał/a:
a po co zakładać i co to by miało być ta grupa?

Wydaje mi się, że po to by :
- rozwinąć umiejętności
- wymienić się doświadczeniami o sprzęcie
- pogawędzić w miłej atmosferze z innymi hobbystami
- poznać lepiej nasz region (różne tematy foto, różne miasta etc.)

Ale może rzeczywiście nie ma sensu skoro "po co zakładać".

MacRayers, ja tylko mówie, że nie widzę sensu jakieś formalizowacji tej grupy. Ona już jest, żadne formalności nic nie zmienią. Tylko musi się nam chcieć.
A co się działo u nas? A musiałbyś poszperać w archiwum... Plener był, zajęcia w niby studio, spotkanie przy piwku, wycieczka do Ostromecka, wyprawa na Bezdomna i inne pomniejsze akcje. I to często z udziałem "przyjezdnych" ;-) . A no i czasem warto trochę lokalnie podziałać z ludźmi z regionu od Nikona. Sporo ciekawych ludzi, czasem się coś ciekawego dzieje.

Arti napisał/a:
A no i czasem warto trochę lokalnie podziałać z ludźmi z regionu od Nikona. Sporo ciekawych ludzi, czasem się coś ciekawego dzieje.

A pod tym to sie podpisuje recami i nogami:)MIelismy takie male spotkanko przy okazji wystawy w Focus Parku i przyznam, ze calkim milo spedzilismy czas:)
Arti, pozdrowienia dla Nich ode mnie;)

magdku, teraz masz do nich zdecydowanie bliżej ;-) . Ale jak wrócę, to coś wykombinujemy mam nadzieję...

[ Dodano: 2009-01-16, 12:42 ]
O już wiem.. Może będę miał jakieś zdjęcia do pokazania.. jak się coś wybierze... Będziecie mogli pokrytykować!

Arti napisał/a:
Ona już jest, żadne formalności nic nie zmienią. Tylko musi się nam chcieć.

Chcieć jest zapodane - zatem czekam na jakieś info gdyby coś się miało dziać.

Pozdr.

qameleo  Dołączył: 04.09.2007
a tak przy okazji to ja też bym całkiem blisko miał :->
więc
Chojnice - 1 8-)

MacRayers napisał/a:
Chcieć jest zapodane - zatem czekam na jakieś info gdyby coś się miało dziać.

eee tam czekać... ja będę w domu dopiero w marcu... A przecież w międzyczasie się będzie coś dziać, sami coś możecie zorganizować. O chociażby teraz był jubileusz Muzeum fotografii... a w lutym ma byc wystawa ludzi z forum Nikona. Zbierzcie ekipę i godnie nas reprezentujcie. Szczegóły mogę poszukać i podesłać.

Arti napisał/a:
Będziecie mogli pokrytykować!

Juz sie nie moge doczekac :evilsmile:

alf  Dołączył: 07.06.2008
Witam. Niestety nie zaglądam tutaj dość często, ale jestem jak najbardziej za zorganizowaniem czegokolwiek a szczególnie jakiegoś piwka ;-)

Z jakich zakątków kosmosu przybywasz :?:

plwk napisał/a:
Z jakich zakątków kosmosu przybywasz :?:

ALF ? Z Melmac. ;-)

Piwa z kotów niestety nie podajemy :lol:

Na marginesie - w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej jest wystawa World Press Photo. W sobotę idę z żoną. Chętny ktoś na wyprawę i jakąś kawę w kawiarni na dole ?

MacRayers napisał/a:
ALF ? Z Melmac. ;-)

Nie ma tego w profilu to wolałem się upewnić ;-)

qameleo  Dołączył: 04.09.2007
MacRayers napisał/a:
Na marginesie - w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej jest wystawa World Press Photo. W sobotę idę z żoną. Chętny ktoś na wyprawę i jakąś kawę w kawiarni na dole ?

do kiedy to to - bo będę w toruniu na szkoleniu 2 dniach 5-6 luty
miło było by coś obejrzeć

[ Dodano: 2009-01-29, 21:19 ]
już znalezione

http://www.cowtoruniu.pl/impreza-867
codziennie od 2009-01-24 do 2009-02-20
poniedziałek: nieczynne
wtorek - czwartek: 10:00-18:00
piątek - sobota: 10:00-20:00
niedziela: 10:00-18:00

alf  Dołączył: 07.06.2008
Przepraszam, że nie zaglądałem, ale generalnie troszkę zajęty jestem (nie wiem dlaczego, ponieważ to całkiem nielogiczne jest ;-) ). Już odpowiadam na pytanie dotyczące mego miejsca zamieszkania, zakątek kosmosu z jakiego zaglądam nazywa się Bydgoszcz, ale stosunkowo często zaglądam do Torunia i Włocławka. Poza tym chętnie zajrzę do Torunia na wystawę, więc może uda się coś wspólnego zorganizować. Może ten weekend?
Pozdrawiam
Alf.

Skocz do: